Adanalı Hatunlar

merhaba kızlaara.s.a.s.
2 gündür giremiyordum
heyecandan ölüyoruuumdelikafaduldendelikafadulden
bişey soracam birbirimizi nasıl tanıyacazkaydirigubbakcemile3

merhaba kızlaara.s.a.s.
2 gündür giremiyordum
heyecandan ölüyoruuumdelikafaduldendelikafadulden
bişey soracam birbirimizi nasıl tanıyacazkaydirigubbakcemile3

merak etme canım bizi gördüğün zaman sanki 40 yıldır tanışıyormuş gibi hissedeceksiin ve direk bizim yanımıza geleceksin.... :1hug: hislerine güven... zemuszemus

Ay kızlarr bu sefer dışarda buluşuyormuşsunuzz kıskandımm sizlerii vallaaa
polonyadann öptümm sizleriiii,fazla yemeyinn pizza banada yollayınn tamammı

merak etme canım bizi gördüğün zaman sanki 40 yıldır tanışıyormuş gibi hissedeceksiin ve direk bizim yanımıza geleceksin.... :1hug: hislerine güven... zemuszemus

süpeeer ya daha heyecanlandım şimdiidelikafaduldendelikafadulden
seni azra-sılayı ve nilberayı gördüm gerçi fotolardan :hooray:
köslerim sizi arayacakŞeniz

Kızlar daha önce bende buluşmaya gelmiştimmm arkadaşlarımızınn hepsi birbirinden tatlı çok şekerlerr
Bende nasıl tanıcam deyip duruyordumm ,buluşma noktamız çetinkayanın önüydü
Kızkardeşimle bekliyoruzz birlikte orda ,acaba hangisi deyip durdumm isimlerinide bilmiyorum sadece nicklerden tanıyoruzzz
Ben habire nilbera nilbera deyip duruyorumm kardeşimee belkii önümden geçerde kendisii olduğumu anlar diyeee neyseeeeee yanımızdaaa 3 tane kızz bekliyorrrrr,YAKLAŞAMIYORUMDAAA acaba sizmisinizzz diye sonra o bana sordu kk danımı diyeee evet dedimm bennn edaaa
Sonraa diğerr güzel hatunlarda geldiii ,maşallah valla adananındaa bütün hatunlarıdaa çokk güzeldiii
kesinliklee bu ortamdann sıkılmazsınızzzz
bugünn ordaa olmayıı çokk isterdimm hem dışardaa hemde pizza var bugünnn

ayy eski bulusma fotolarınızı yeni gordum ben :1shok:
hepiniz cok sekersiniz yaa yerimseniben
ozellıkle nilbera,azra_sila ve escape sızlere bayıldım
hep birlikte olmayı cok isterdim ya hepinize ii eglenceler kızlarrrr :nazar:

ilk defa gördüm çok sıcak esprili kızlardı yanlarında yabancı hissetmedim kendimi en kısa zamanda tekrarlamak dileğiyle aramızda olamayan arkdşlarıda bi dahakine görmekisteriz özellikle orda olmayı çok isteyen umuda yolcalak arkdşımı

:lepi:bende okadar yolu teptiğime hiç pişman olmadım..herşey mükmmldi.. herkes cok sıcaktı.. keşke hep görüşebilsek...pizzalarda çok güzeldi.. waffledanda eksik kalmadık yani..yani özet olarak herşey süperdi..........:lepi::lepi:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
a.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.s
:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

eveet sonunda buluştuk:dance::dance:
gerçekten çok güzel bir gündü iyiki gitmiş iyiki sizleri tanımışımŞenizŞeniz

ilk defa gördüm çok sıcak esprili kızlardı yanlarında yabancı hissetmedim kendimi en kısa zamanda tekrarlamak dileğiyle aramızda olamayan arkdşlarıda bi dahakine görmekisteriz özellikle orda olmayı çok isteyen umuda yolcalak arkdşımı

inş canım benim yaa :Saruboceq: :Saruboceq:

canlarım az sabredin yeni bir başlık altında fotoları yukluyorum foto yukleme sayfası biraz ağır

X