Adanalı Hatunlar

kızlar sizi nerden tanıcam :emir_bebek: bi sürü grup halinde kızlar oluo en iyisi yakanıza gül takın sositososito umarım beni görürsünüz ufağımda biyas :eek:

canım hiç merak etme şıp diye tanyıverirsin birde ben yeşillere bürünecem yeşilli birini görursen orda yanaş hemen kaydirigubbakcemile3

kızlar nbr nasılsınız kare pizzda büyük buluşmada hepinizi tek tek öpecem çok özledim sizi yanlız gelirken bi misafirim olabilir arkadaş amerikalı sakıncası olan söylesin ltf

canım hiç merak etme şıp diye tanyıverirsin birde ben yeşillere bürünecem yeşilli birini görursen orda yanaş hemen kaydirigubbakcemile3

ilk yeşillinin üstün zıplıcam gızlar ozaman kaydirigubbakcemile2 bi yanlışlık olurda başıma iş gelirse senden bilirim gız :CüvCüv:

sözüm vardı bende yemekten bahsettim türk insanını tanımak için iyi fırsat olduğunu söyledi bende sizlerden ok alırsam onu yemeğe getirebileceğimi söyledim çok tatlı ve iyi bi arkadaştır

benide tanırsınız zaten dalgalı saçlı 1.60 boyunda 90 60 90 :emir_bebek: ya ben buraya resimlerimi paylaşmak istiom bu sayfada nasıl yapacam gızlarr :sinifsinif:

ayyyyyyyy acaba ne giysem, saçımı nasıl yapsam açsammı toplasammı hangi küpelerimi taksam( hastalıgım varda) rahat bişeyler olsun dimi, nede olsa bi şehirden bi şehire gidiyom dimi.. pizzaya saldırsam herkesten önce bitirsem herkes neder acaba.. ama ben hamişim dimi bişe demezler yaa..ama beni hamişken yani şişkoyken görücekler keşke zayıf halimle görselerdi.. aslında ben 38 bedenimdir..neyse dogumdan sonrada bi buluşma yaparız artıkın yada onlar bebişimi hayırlamaya kaynar içmeye bana gelirler......... fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis
CADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZU

ayyyyyyyy acaba ne giysem, saçımı nasıl yapsam açsammı toplasammı hangi küpelerimi taksam( hastalıgım varda) rahat bişeyler olsun dimi, nede olsa bi şehirden bi şehire gidiyom dimi.. pizzaya saldırsam herkesten önce bitirsem herkes neder acaba.. ama ben hamişim dimi bişe demezler yaa..ama beni hamişken yani şişkoyken görücekler keşke zayıf halimle görselerdi.. aslında ben 38 bedenimdir..neyse dogumdan sonrada bi buluşma yaparız artıkın yada onlar bebişimi hayırlamaya kaynar içmeye bana gelirler......... fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis
CADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZU

canım sen gelde neye saldırırsan saldırkaydirigubbakcemile3 az bir zaman kaldı hadi hanımlar nerdesinizzemuszemusopuyorumnanaktan

bugün bulusuyonuzz hadi iyi eylenceler..bir hafta sonra bnde şimle antepe geciyorum orda olsaydım gelirdim yakınmıs zati:))bende antep bulusma topiği actım ama kimse yok sanırsam:KK43:((

son 6,5 saat.... zemuszemuszemuszemuszemuszemuskaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5zemuszemuszemuszemus

bulusma topigi ne haber benim konyadan misafirim geldi kocamı kandırıp belki süpriz yaparım diye düsünüyordum birazda gönlü var gibiydi
ama kısmet misafirim burda karpuz festifali var diye bu günde kalmaya karar verdi dün ebru destan bu günde benğü var gelin hep beraber festival yapalım

az kaldı az sositososito saçlarımı açim ama fön deil mürdüm rengi bişe giycem siyah pantol kumralım böle birini kapıdan girirken görünce zıplayın görim sizi kullanıcı isimlerimizle tanışacaz alkisalkisalkis otobüs restaurant var onun yanındamı bi pizzacı vardı neseee ya 8/A ya binerim onlar yönlendirir

az kaldı az sositososito saçlarımı açim ama fön deil mürdüm rengi bişe giycem siyah pantol kumralım böle birini kapıdan girirken görünce zıplayın görim sizi kullanıcı isimlerimizle tanışacaz alkisalkisalkis otobüs restaurant var onun yanındamı bi pizzacı vardı neseee ya 8/A ya binerim onlar yönlendirir

kuzum sen izmirde dğilmisin şaka mı yapıyon ciddimisin gelmekte mirmirmirmir

kuzum sen izmirde dğilmisin şaka mı yapıyon ciddimisin gelmekte mirmirmirmir

anam ben adanalıyım ama izmirde evliyim daha yeni evlendim canlarım nikahımız oldu düğünümüz olmadı bazı sebeplerden mafoldumben ailevi mesele buluşunca anlarsınız :sinifsinif:

X