ADAMIN KARISINI NASIL BULURUM?

Ben açıkçası adamın çok karşılık verdiğini aralarında birşey yaşandığını da sanmıyorum adamın onunla görüştüğünü seviyorum falan dediğini belki hoş kızsın falan demiş olabilir biraz takılmış olabilir konu sahibi evli olduğunu öğrenmiş tamamen kıskançlık krizlerine girmiş olay bu
Krize girdiği kesin.
Üyenin bir sürü üyeliği varmış. Konunun gerçekliği de şüpheli. Gerçek sayıp yorum yapıyorum çokta ciddiye almıyorum.

Bazı adamlar yada adam kılıklı mi desem kızlarla dalga geçmeyi seviyorlar ...ailecek tatile gitmiştik. Bir kız eniştem için bana bakiyor mu bi baksana demişti bunuda ablam ben duyduk enisteminde kulağına gitti ..sırf dalga geçmek için o kıza dikkatlice bakıyordu ..kızda beni seviyor triplerine giriyordu ..sizdede buna berzer bir şey olmuş olabilir mi acaba

Ne yapacaksınız kadını? Kadın mutlu mu boşanacak gibi mi değil mi diye niye araştırıyorsunuz? Adam karısını boşayacak sizi alacak diye mi düşünüyorsunuz?

Kadının suçu adamla evli olması adamla bu kadın evli olmasa ne güzel konu sahibesi evlenecekti onunla o yüzden sinirli 👀
Aslında öyle bir adam bile olmayabilir gerçekte. Birbirinden farklı üyelikler alıp, alakasız konular açıp, farklı kişilerden bahseden Elostan bahsediyoruz neticede. Hersey mümkün 😆

Tabi biz gerçekmiş gibi düşünüp yorum yapıyoruz her seferinde. 🤦‍♀️

Aslında öyle bir adam bile olmayabilir gerçekte. Birbirinden farklı üyelikler alıp, alakasız konular açıp, farklı kişilerden bahseden Elostan bahsediyoruz neticede. Hersey mümkün 😆

Tabi biz gerçekmiş gibi düşünüp yorum yapıyoruz her seferinde. 🤦‍♀️
Aynen gerçek olmayabilir de gerçekte böyleleri de var ben öyle düşünerek yazdım onu :)

Araları kötü olsa akşam ve haftasonu yazma der mi?
Adam bebeler uyutup karısıyla oynaşırken sen de kenarda adamın karısına fln stalk yapıyorsum.
Kendine yakıştırdığın şey buysa aynen devam et.

Tek bir olaydan daha kaç konu çıkaracaksınız acaba? Aksiyona hasret kalmışsınız resmen.

Adamın ulaşmasını engellemek çok zor bir şey değil. Ne yapacak, dumanla haber mi gönderecek, güvercin mi yollayacak nedir?
Engelleyin gitsin işte.
Bu gidişle karısına paralatacaksınız kendinizi. Heyecan ihtiyacınızı ekstrem sporlarla giderin bence.

Reis konularını okurken vay arkadaş diye tepkiler veriyorum sal şu aileyi sal şu adamı.
Elalemin dilinde tüy bitti engelle demekten ama sen halen...
adam seninle evlenmeyecek şunu bi kabullen artık

umarım bu stalk aptal yerine konmuş olmanın hırsındandır. böyle tiplere prim vermemeliyiz kadınlar olarak. merak etmeyin çok mutlu değildir. böyle tipler mutlu olamaz ve kimseyi de mutlu edemez. kendi yolunuza bakın. kimsenin ailesi sizi ilgilendirmez.

Sakın kadına bişe yazma valla sinir olursun.
Kocamdır yapar elinin kiri derse şaşırmam

Siz bu adamla ilgili mevzuyu cok uzatmadiniz mi arkadasim? Bir umut adam bosansa sevinecektiniz,istemem yan cebime tarzinda bir hava seziyorum tum konularinizda. Yoksa insan “ayh rahatsiz ediyor bu adam beni ekieekieki” diye bin tane konu acmaz yani. Saf degiliz o kadar anliyoruz,lutfen kk kadinlarini daha aptal yerine koymayin

"kadın aynen o modda benim kocam yapmaz iki oğlum bir kocam dünya benim modu" demissiniz.
Bunu nereden anladiniz merak ettim ? Kadın paylaşım yaparken size mi soracaktı ? Kıskandım diyemiyorsunuz tabi.
Bir sey yaşamadan bu kadar konu açtınız yaşasanız düşünemiyorum. Çok mu sıkıcı hayatınız var? Spor falan yaptın etkinliklere katılın.
Kimse size diğer konularda beklediğiniz gibi helal olsun başkasi olsa evli adamla da sevgili olurdu falan yazmayacak. Artık beklemeyin.
Burada 100 kadın varsa 80inin karşısına çıkmıştır böyle erkekler. Benimde cıktı.
Aşırı rahatsız ediyorsa alırsınız mesajların arama kayitlarinin dökümünü. Gidersiniz savcıliga şikayetçi olursunuz. Karısıyla ya da adamla muhattap olmayı dusunup kendinizi düşürmezsiniz.
Ama evli olduğunu bile bile gözlerinde kaybolmaktan korkuyorum dediginiz adam için sanmıyorum tabi bunu yapabileceğinizi.

Kızlar ben bu evli adamın karısını nasıl bulurum. Adını bilmiyorum kadının resmi hiç yok sadece soy ad var elimde ve onun facebook da beğenenlere baktım yok biri yok bulamadım. İnstagram deseniz zaten engelli çok zorladı beni en son karısına ulaşacağım ama elimde hiç bir şey yok nasıl bulurum sizce.

Güncelleme.

Gerek kalmadı. Şimdi buldum ve kadın eşi ile ilgili resimler paylaşmış boy boy. Hiç boşanacak gibi de değil valla bu erkekler ALLAH bildiği gibi yapsın hadi bir daha arasın beni yemin ederim yazarım karısına pislik ya bunlar.
Heeeee simdi anladim nie obur konuda ki metresi savundugun damdan dusenin halinden hiiii ahaaa ahahahahahaha

X