Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar. ben bu kreme 15 gün önce başladım sabah ve akşam düzenli olarak kullanıyorum. önce hap düşünmüştüm ama bıraktıktan sonra eski haline döndüğünü duyunca vazgeçtim. en azından kremi belirli aralıklarla kullanmaya devam edebilirim dedim. ben kullananlar varsa bişey sormak istiyorum. kullanmaya başladıktan bir hafta sonra göğsümde acı duymaya başladım. adetim yeni bittiği için onun bi etkisi olamaz. hani ergenliğe girişte göğüsler acır ya aynı onun gibi bir haftadır böyle devam ediyo. sanki işe yarıcak gibi hissediyorum. sizde böle bi etki gördünüzmü merak ettim. aslında sanki biras gelişiyomuş gibi geliyo ama psikolojik de olabilir belki.

ben de dolgunlaşmaya başladığında hafif acı hissetmiştim. bunun derinin gerginleşmesinden olduğunu düşünüyorum. ama 1 haftaya acı geçti.

Merhaba arkadaşlar, siteyi takip ediyordum yeni üyeyim. Ben de ilaç kullanmak istemeyenlerdenim, ilaç kullanmayı hiç ama hiç sevmiyorum ( ALLAH ne muhtaç etsin, ne de eksik etsin). Göğüs büyütücü kremlerin etkisi uzun vadede nasıl merak ediyorum ve kullanmak istiyorum. Hangisi en iyisi acaba? İlaçların etki süresi geçince tekrar eski haline dönyrmuş, acaba kremler de böyle mi? Bir de yan etki gibi etkiler gören var mı? Mesela adet düzensizliği vb. gibi. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için.

benim bilgim şöyle izmoda:
fitoöstrojen içeren ürünler adet dönemindeki gibi geçici bir dolgunluk yaratıyor. Bu actibreast se kilo almış gibi sürdüğün yerde deri altındaki yağ toplanmasını artırıyor. 3-4 ay sonra bende dolgunluk azalmaya başladı firmayı aradım daha seyrek kulanarak dolgunluğu koruyabieceğimi söylediler. Bu arada hiç biri göğüs büyütmüyo zaten sadece bu ürün işe yarıyor.

bi hafta önce göğsümde bi dolgunluk hissetmiştim sanki ama adetten sonra söndü yine:kızgın: çok şevkim kırıldı yaklaşık bir aydır düzenli kullanıyorum. bir buçuk ayda etkisini hissettiriyomuş diye okumuştum ama henüz pek bi etki gördüğümü söyleyemicem. ama kullanmaya devam edicem bakalımkafamçokkarıştı

arkadaslar bende kullanmak ıstıorum kremın adını yazabılırmısınız acaba?bde nerde bulabılırım?tskler

:)) ilahi alex
actibreast kremin adı konu bölümünde yazıyorya :)
ben nişantaşından eczaneden aldım başka nerde var bilmiyorum sitesinden bulursun sanırım

arkadaslar aranizda ACTIBREAST gogus buyutucu kullanan var mi? lutfen kullnananlar ve ya kullanmayi dusunenler fikirlerini bildirsin. ben aldim kullanmaya haftaya baslarim insallah. ayni zamanda baslayacak olanlar lutfen gelismeleri paylasalim. kimde nasil etki ettigini gorelim

Arkadaşlar ben ACTIBREAST kremi iki ay düzenli kullandım ve gerçekten inanılmaz faydasını gördüm. Göyüslerim hem büyüdü hem sertleşti.Tavdsiye ederim herkese ama düzenli ve devamlı kulanmak gerekiyor

Arkadaslar yapmayın bunu kendinize çok zararlı onlar dayımın oğlu doktor kesinlikle yan etkileri var diyor zararlı.bnmde göğüslerim küçük sevmiyorum ama daha büyük bi prplem çıkarsa daha kötü olur..Orada yazılanlar bu kremin sitesinden alınmış olduğu için elbette kötü bişey yazmaz bende çok arastırdım olumsuz birşey görememiştim sorunca anladım.ayrıca tvde ATİLLA SARAÇOĞLU ve AHMET MARANKİ ÇOK ZARARLI OLDUĞUNU SÖYLÜYOR.Bitkisel yöntemler var onları deneyin derim ben nede olsa bitki yararı olmasasa birşey kaybetmezsiniz

Arkadaslar yapmayın bunu kendinize çok zararlı onlar dayımın oğlu doktor kesinlikle yan etkileri var diyor zararlı.bnmde göğüslerim küçük sevmiyorum ama daha büyük bi prplem çıkarsa daha kötü olur..Orada yazılanlar bu kremin sitesinden alınmış olduğu için elbette kötü bişey yazmaz bende çok arastırdım olumsuz birşey görememiştim sorunca anladım.ayrıca tvde ATıLLA SARAÇOĞLU ve AHMET MARANKı ÇOK ZARARLI OLDUĞUNU SÖYLÜYOR.Bitkisel yöntemler var onları deneyin derim ben nede olsa bitki yararı olmasasa birşey kaybetmezsiniz

evet sana katılıyorum. senin yazın üzerine tekrar araştırdım milliyet gazetesinde fitoöstrojen içeren haplar ve kremlerle ilgili bir yazı buldum XXXXXXXXXXXXXXXXXXX Actibreaste bu yönden güveniyorum çünkü fitoöstrojen içermiyor hormonal etkisi yok ve bu yönde hetcam ames toksikolojik testler gibi tüm testleri yapılmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar tam 2 aydır kullanıyorum ve deneyimlerimi paylaşmak istedim. Şuan 2. kutuya başlıcam. ilk kutu yeni bitti. tabi öle bikaç beden büyümedi ama büyüdüğünü hissedebiliyorumsositososito. bu hafta adet olcam adet sonrasını çok merak ediyorum. ama çok ii gidiyo bence. şu an hiç pişman değilim kullandığıma ve gerçekten tavsiye ediyorum. ama kullanacaksanız düzenli kullanın derim. 2 aydır sabah ve akşam bi gün bile aksattğım olmamıştır belkide.

ee kızlar sonuç ne şimdi:KK43:(
kullanmayalımmı yani feci kararsız kaldım..
ne yapsam bılemıyorum bı kac kez bebek yağıyla masaj yaptım bende devam edıorum sımdı ama
burda okuduklarımdan sonra iice umutsuzluga düstüm..
kremden umutluydum ama okuduklarımdan sonra hiç umudum kalmadı:KK43:

valla ne desek boş... burda bi hevesle herkes kullanmaya başladı ama sonuç okuduğun üzere hüsran... olumlu sonuç alanlar çoğunluğa vurulduğunda 'istisna' tanımlamasına uyuyo malesef:KK43: kendi sitesinde yazılan olumlu yorumlara da çok fazla inanmamak gerektiği kanısındayım. bi kutu işe yaramıyo diyolar iki kutu alın diyolar ediyo 200 üstü para böyle bişey için de bünyenize bağlı etki edip etmeyeceğine garanti veremeyiz diyolar. fakirleri zaten geçtim orta halli bir insanın şu dönemde çöpe atacak parası olduğunu düşünmüyorum.
bu arada ben de 2 kutu kullandım bi işe yaramadı.
vakumlu ya da masaj yapan aletlere dikkatini yöneltmen araştırman kendince bi karara vermen sanki daha mantıklı. hem çok daha ucuz. aerofit başlığını inceleyebilirsin. haplara kesinlikle bulaşma zaten.

valla ne desek boş... burda bi hevesle herkes kullanmaya başladı ama sonuç okuduğun üzere hüsran... olumlu sonuç alanlar çoğunluğa vurulduğunda 'istisna' tanımlamasına uyuyo malesef:KK43: kendi sitesinde yazılan olumlu yorumlara da çok fazla inanmamak gerektiği kanısındayım. bi kutu işe yaramıyo diyolar iki kutu alın diyolar ediyo 200 üstü para böyle bişey için de bünyenize bağlı etki edip etmeyeceğine garanti veremeyiz diyolar. fakirleri zaten geçtim orta halli bir insanın şu dönemde çöpe atacak parası olduğunu düşünmüyorum.
bu arada ben de 2 kutu kullandım bi işe yaramadı.
vakumlu ya da masaj yapan aletlere dikkatini yöneltmen araştırman kendince bi karara vermen sanki daha mantıklı. hem çok daha ucuz. aerofit başlığını inceleyebilirsin. haplara kesinlikle bulaşma zaten.

canım ben yorularına katılmıyorum. öncelikle sakın ha sakın vakumlu şeyler kulanmayın. çok tehlikeli damarları genişletip kanama yapabilir. ayrıca sarkmaya da neden olabilir. haplar konusunda tamamen katılıyorum sana. daha önce de tartıştık bu konuyu şu kesin hiç göğsü olmayan bir kadına hiçbiri fayda etmez. yine tümü içinde en işe yarayanı actibreast.

Sanırım actibreast bu ürünlerin içinde en kullanılabilir olanı. Peki kızlar bu ürün sadece büyüme için mi..? dikleşme ve sıkılaşmaya da yarıyor mu acaba?

ARKADAŞLAR MERHABA BEN BUGÜN ALDIM ACTıBREAST:) kullanmaya başlamak için sabırsızlanıyorum cok istiyorum büyüsün gercekten küçük rahatsız edıyor bu durum. ayrıca kara üzüm çekirdeği içicem beraber dahada etkılı oluyomuş sanırım.yorum beklıyorum faydası olur dimi?

Cnm faydası olur ama hangisinin etki ettigini nasıl anlayacaksın ikisini kullanarak?
Mesela hap etki etmeyecek belki ama sen küçten dolayı büyüme göreceksin ve kutu kutu hap alıp para ödeyip kullanacaksın ama nereye kadar?Bildigim kadarıyla bu haplar da pahalı...

X