Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

ewt haplar daha pahalı bence en iyisi kara üzüm çekirdeği öğütülmüş olarak hem daha hesaplı hem daha çabuk etki ediyo haplarda daha az küç war biz sabah akşam 1tatlı kaşığı alıyoruz hapda sadece günde iiki kapsuldür buda belki 1 tatlı kaşığı bile yapmıyodur bilginize canıarım hoş kalına.s.

Cnm faydası olur ama hangisinin etki ettigini nasıl anlayacaksın ikisini kullanarak?
Mesela hap etki etmeyecek belki ama sen küçten dolayı büyüme göreceksin ve kutu kutu hap alıp para ödeyip kullanacaksın ama nereye kadar?Bildigim kadarıyla bu haplar da pahalı...

kremi zaten 2 ay kullanmayı düşünüyorum etki etsede etmesede daha fazla kullanmayacagım ama küçü sürekli olarak devam edebilirim diye düşünüyorum. valla okadr rahatsızlık duyuyorum ki hangisinin büyüttüğü umrumda değil yeterki büyüsün :)) şuan 75 kullanıyorum inşallah gelişme olur sizede tavsiye ederim...

canım peki kara üzüm çekirdegının gercekten faydası oluomu siz sadece onu kullanarak bi büyüme veya dolgunluk hissettiniz mi?mirmirmirmir

ewt haplar daha pahalı bence en iyisi kara üzüm çekirdeği öğütülmüş olarak hem daha hesaplı hem daha çabuk etki ediyo haplarda daha az küç war biz sabah akşam 1tatlı kaşığı alıyoruz hapda sadece günde iiki kapsuldür buda belki 1 tatlı kaşığı bile yapmıyodur bilginize canıarım hoş kalına.s.

canım kapsulden kastın kucse gunde bı taneymıs ben sormustum fıyatı da ıkı katı ama ııcnde 60tane vardı benım sordugumun

arklarr bende yaklaşık 1 bçk aydırr actibreast kullanıorumm hayal kırıklıına uğratmak istemem amaa nerdeyse hiç bi gelişme yokkdiyebilirimm :KK43: Şimdi diceksinizki düzenli kullandınmı vs emin olun benden düzenli kullananınız yoktur:KK43: hiç aksatmadan hergün sabah akşam masaj yaparak kullandım ama yok yokkiştee ikincikutuya başladım 10 gündür resmen paramı çöpe atmış gibi hissediorum kendimi:KK43: :KK43:

arklarr bende yaklaşık 1 bçk aydırr actibreast kullanıorumm hayal kırıklıına uğratmak istemem amaa nerdeyse hiç bi gelişme yokkdiyebilirimm :KK43: Şimdi diceksinizki düzenli kullandınmı vs emin olun benden düzenli kullananınız yoktur:KK43: hiç aksatmadan hergün sabah akşam masaj yaparak kullandım ama yok yokkiştee ikincikutuya başladım 10 gündür resmen paramı çöpe atmış gibi hissediorum kendimi:KK43: :KK43:

valla cnm ben kremdense buyutucu yagları tercıh edıyorum cunku kremde buyume olmuyomus yada olsa bıle gerı sonuyomus malesef ama belkı de tek kutu kullanmak yeterlı gelmıodur sen buna da devam et ıns buyur

offf hiç bu umudum kalmadıı yaa göüslerimi ölçtüm azönce göüs altından73 göüstende78gelioo yaa 5 cmlik bi çıkıntı sadecee :KK43: nedenn böylee yaa resmen kendimi eksik gibi hissediyorumm:KK43:

offf hiç bu umudum kalmadıı yaa göüslerimi ölçtüm azönce göüs altından73 göüstende78gelioo yaa 5 cmlik bi çıkıntı sadecee :KK43: nedenn böylee yaa resmen kendimi eksik gibi hissediyorumm:KK43:

valla cnm o zaman hepımız eksık hıssetmemız gerek o yuzden hıc canını sıkma bence bıde caresı olmayan bısı degıl bence kafana cok takıp uzulme bırsuru yontem var oku bak burdan ben tek tek denıcem caylar yaglar falan ıns sende ıstedıgın sonuca ulasırsın cnm hihoyyyt

arkadaslar bu kremler kandırmaca gercekten de oyle.Ben bunları da arastırdım doktorumada danıstım bunlar para tuzagıymıs malesef.Tabıkı dısardan hıc bır sey etkı etmez sonucta bu mkrem hem boyle bır etkısı olsa ve gogusler tekrar kuculmese fıyatıda ınsanlar abartırlardı degıl mı?Ben hıc bır urune ınanmıyorum en guzelı amelıyat.Ben 2007 de oldum 4.5 odedım ama memnunum yanı ole fasafisolarla ugrasmayın para bırıktırıp kesın cozum amelıyat olun.ıyı aksamlar.

arkadaslar bu kremler kandırmaca gercekten de oyle.Ben bunları da arastırdım doktorumada danıstım bunlar para tuzagıymıs malesef.Tabıkı dısardan hıc bır sey etkı etmez sonucta bu mkrem hem boyle bır etkısı olsa ve gogusler tekrar kuculmese fıyatıda ınsanlar abartırlardı degıl mı?Ben hıc bır urune ınanmıyorum en guzelı amelıyat.Ben 2007 de oldum 4.5 odedım ama memnunum yanı ole fasafisolarla ugrasmayın para bırıktırıp kesın cozum amelıyat olun.ıyı aksamlar.

amlyttan önce kaç bdndi şimdi kaç memnunmsn doğalmı yapaymı duryo sertmi yumuşkmı tşk

valla benım 75 di sımdı 85 oldu,2 yıl olacak obur ay.Tabıkı cok memnunum doktorumdanda cok memnunum.Yumusadı,gıyımıme gore goruntusu degısıyor,çok doğal damla yapıldı bana,ama ben arastırark gıttım yapaylıgı sevmıyorum.Bırazda gozum kara benım burnumu cenemıde yaptıdım ıyıkıde yaptırmısım ınsan kendıyle barısık olmalı kendını begenmelı.En kolayı amelıyat zaten.Gerısı hıkaye yanı ınsanları kandırıyorlar. Bosa umutlandırmayın kendınızı.Ben tesekkur ederım.

tşk cnm kutlarm çok cesursun ben korkrım olamam korkmasam olurdum korkmaynlar olsun bencede en iyisi silkon gerisi yalan güle güle kullan cnm öptüm

X