Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

kızlarr vala bu kremee para vermekk resmenn parayı çöpee atmakkk :KK43: ben 2 kutu kullandımm vee hiiiiiiiiiiiiiçbi işee yaramadıı eer göğüsleriniz gerçektençok küçüksee yaniii şölee 75 flnolmuosa bu kremi hiçtavsiye etmiorumm birasdaha byük göğüslre belki yarayabilirr onu bilemicem

kızlarr vala bu kremee para vermekk resmenn parayı çöpee atmakkk :KK43: ben 2 kutu kullandımm vee hiiiiiiiiiiiiiçbi işee yaramadıı eer göğüsleriniz gerçektençok küçüksee yaniii şölee 75 flnolmuosa bu kremi hiçtavsiye etmiorumm birasdaha byük göğüslre belki yarayabilirr onu bilemicem

Canım bence yanıltıcı olmamak lazım. Sen çok zayıfım demiştin bir yazıda 34-36 bedenim demişin ve hiç göğsün yok. Bence silikon taktırmak senin için tek çözüm. Hksızmıyım?
75 altı ölçüde ne krem ne başka şey işe yarar. Yoktan göğüs yaratmak imkansız.

Canım bence yanıltıcı olmamak lazım. Sen çok zayıfım demiştin bir yazıda 34-36 bedenim demişin ve hiç göğsün yok. Bence silikon taktırmak senin için tek çözüm. Hksızmıyım?

sz uzmnmsınız cnm bu knuda 75 ve üstü bednde piki kç bdn büyr hapla krmlee

yanılıyosun cnm benım valla benımde hıc ama hıc yokdu ama buyutucu yagla yenı 75 oldu yanı demekkı ısteyınce olabılıyomus ınanmakla ılıgılı bu tamamen bence olmaz deyıp dırek sılıkona basvurmak olmaz denemekden bısey cıkmaz yanı ben gordum faydasını hihoyyyt

tuana tuana,sana bir sorum var. Şubatta actibreast kullanmaya başlayacağını söylemişsin,kullanıyor musun,nasıl gidiyor,gerçekten büyüme var mı? Ben de almayı düşünüyorum ama anlatılanların kandırmaca olup olmadığını merak ediyorum.

tuana tuana,sana bir sorum var. Şubatta actibreast kullanmaya başlayacağını söylemişsin,kullanıyor musun,nasıl gidiyor,gerçekten büyüme var mı? Ben de almayı düşünüyorum ama anlatılanların kandırmaca olup olmadığını merak ediyorum.

canim ben gecen subatta kullandim actiyi. 2 kutu kullandim hic bi faydasini gormedim. alincada soyledim, eger ise yarasaydi gercekten herkese tafsiye edecektim ama inanin hic ama hic bi gelisme olmadi. bunyeden bunyeye degisebiliyor etkisi gerci ama bende yaramadi canim. istersen bosuna umitlenme. en iyisi dogal yaglar, masaj, rezene, civanpercemi cayi falan kullan.

arkadaşlar merhaba yeni üyeyim ama bu konudaki bütün forumları takip ediyorum kullanan memnun olanda var olmayanda kafam daha çok karıştı valla ben fulirim ve küç kullanıyorum 10 gündür psikolojik sanırım buradaki olumlu yazıları okuyunca evet gelişme var diyorum olumsuz yazılarda bişey olmadı diyorum valla şaşkınım biraz uzun oldu özür

arkadaşlar merhaba yeni üyeyim ama bu konudaki bütün forumları takip ediyorum kullanan memnun olanda var olmayanda kafam daha çok karıştı valla ben fulirim ve küç kullanıyorum 10 gündür psikolojik sanırım buradaki olumlu yazıları okuyunca evet gelişme var diyorum olumsuz yazılarda bişey olmadı diyorum valla şaşkınım biraz uzun oldu özür

canım ya föncelikle hoşgeldin a.s. sen fulirimi düzenli kullanıyomusun bide ne kadar zamandan beri kullanıyosun bende de var ama berbat koktuğu için devamlı kullanamadım acaba başlasam mı tekrar kullansam mı gerçekten etki etti gibimi sende de bazı arkadaşlara etki etmiş de..

teşk ederim mery hoşbuldum fulirimi düzenli kullanıyorum kokusu kötü kızım bile çok pis kokuyosun anne diyo saatinde kullanıyorum ecz aldım memnunum şimdilik ama burası kafamı karıştırıyo 10 gün oldu günde bi kere

fulirim oestro stherb falan bunlar fitoöstrojen içeriyor kızlar. doktorunuza danışmadan kullanmayın kist yapabilir.
işe yaramış görünse de mensturasyon dönemindeki gibi geçici ödem oluşturur ve etkisi 1-2 günde kaybolur

ecz aldım ben dr danışmadım tabi ama ecz garantörlüğünde aldım yani bak şimdi içime kurt düştü bilgin için sağol mervesy yinede süresinde sabırla kullanmaya devam edicem o mu bumu şumu derken sağlık gidicek zati:)

teşk ederim mery hoşbuldum fulirimi düzenli kullanıyorum kokusu kötü kızım bile çok pis kokuyosun anne diyo saatinde kullanıyorum ecz aldım memnunum şimdilik ama burası kafamı karıştırıyo 10 gün oldu günde bi kere

canım ya eşim beni boşamasın diye kullanmayı kesmiştim ben :roflol:ama kullanıp memnun kalan arkadaşlar olmuş kistten filan bahsetmediler nez arkadaşımızda bonviva kullanmıştı ondada işe yaramış ama kistten filan bahsetmedi zaten durmadan masaj yapıyoruz öyle bişey olsa fark ederiz hemen ne bilim ya kullandığımız bitkisel şeylerde içeriyo o zaman ve o yüzden işe yarıyo ..yani aslında bitkileride bilinçsiz kullanmak fazla dozda kullanmak zararlı ben geçen gün gittim doktora herşeyim normal çıktı:teytey:
senin neden kafan karıştı anlamadım ben canım:uhm:

canım ya eşim beni boşamasın diye kullanmayı kesmiştim ben :roflol:ama kullanıp memnun kalan arkadaşlar olmuş kistten filan bahsetmediler nez arkadaşımızda bonviva kullanmıştı ondada işe yaramış ama kistten filan bahsetmedi zaten durmadan masaj yapıyoruz öyle bişey olsa fark ederiz hemen ne bilim ya kullandığımız bitkisel şeylerde içeriyo o zaman ve o yüzden işe yarıyo ..yani aslında bitkileride bilinçsiz kullanmak fazla dozda kullanmak zararlı ben geçen gün gittim doktora herşeyim normal çıktı:teytey:

kıst mı?o nasıl bısey cnm yaa bende oyle bısey olmadı yanı allaha sukur yanı tek bı bolgede ıcten sıslık gıbı mı oluyo nasıl anlasılıyo?

Hormon hormondur canım. Bitkisel de olsa. fitoöstrojen ne demek? bitkisel yani doğal olan hormon demek. ve bu kremlerde yoğun şekilde bulunuyor bir kilo meyve yemeye benzemiyor yani. 1 kilo falanca sebzesinde 0,1 miligram hormon varsa bu kremler belki 20 belki 100 kilodan çıkarılmış ekstraktı içeriyor.

Eğer fitoöstrojen alacaksanız hap ya da krem almayın. Nar küç gibi fitoöstrojen içeren meyveleri bulup yiyin. Yoğun şekilde almak zararlı olabilir.kötükedihüso

Bu ürünleri ben çok araştırdım hepsi zararsız diyor ama sadece Actibreastin hormonal aktivite göstermediğine dair ellerinde testleri varmış. Diğer firmalar böyle birşey söyleyemediler sadece zararsızdır falan demekle yetindiler. Actibreastin hetcam, ript okuler vs tüm testleri olduu sitesinde de yazıyor. sağlık bakanlığı tüm testleri incelemiş ve web sitelerinde yazabiliyolarmış rahatlıkla.

Hormon hormondur canım. Bitkisel de olsa. fitoöstrojen ne demek? bitkisel yani doğal olan hormon demek. ve bu kremlerde yoğun şekilde bulunuyor bir kilo meyve yemeye benzemiyor yani. 1 kilo falanca sebzesinde 0,1 miligram hormon varsa bu kremler belki 20 belki 100 kilodan çıkarılmış ekstraktı içeriyor.

Eğer fitoöstrojen alacaksanız hap ya da krem almayın. Nar küç gibi fitoöstrojen içeren meyveleri bulup yiyin. Yoğun şekilde almak zararlı olabilir.kötükedihüso

Bu ürünleri ben çok araştırdım hepsi zararsız diyor ama sadece Actibreastin hormonal aktivite göstermediğine dair ellerinde testleri varmış. Diğer firmalar böyle birşey söyleyemediler sadece zararsızdır falan demekle yetindiler. Actibreastin hetcam, ript okuler vs tüm testleri olduu sitesinde de yazıyor. sağlık bakanlığı tüm testleri incelemiş ve web sitelerinde yazabiliyolarmış rahatlıkla.

canım ben haplara filan karşıyım haklısın ama kremden bahsediyoruz bilmiyorum ama ciltten emilimi oral yolla almaktan daha azdır gibi geldi bana ben de tabiki doğal dan yanayım ama burda rezene filan bir sürü östrojen seviyesini yükselticek gıdalardan fazlasıyla alınıyor dikkat edersen prof.dr. ibrahim saraçoğlu bile bu bitki karışımlarını hormon testleri yaptırıp ona göre veriyor sitesinden
yani anlatmak istediğim yiyecekleri masum göremeyiz hatta ciltten alınandan daha fazla risk taşıyabilir..
benim nacizhane fikrim bunlar...
bencede aslında doktora danışılmalı anlatılmalı kullanılan ürünler filan gösterilmeli en doğru yolu tabiki tıp hekimleri gösterir.
ama tabi ki türkiye de yaşıyoruz onlarda silikon en sağlıklısı diyolar ama ne kadar doğru tartışılır bence yerimseniben

ama en azından belirli aralıklarla hormon testi yaptırılabilir canlarımm..sağlık bu şakaya gelmez dimi ama kaydirigubbakcemile3

kıst mı?o nasıl bısey cnm yaa bende oyle bısey olmadı yanı allaha sukur yanı tek bı bolgede ıcten sıslık gıbı mı oluyo nasıl anlasılıyo?

canım kist hani doktorlarda söyler ya elinizle göğsünüzü muayene edin diye yani bizim masaj gibi bir yöntemle ..böylelikle içte gelişen ele gelen küçük sertlikler olursa doktora başvurun kontrol ettirin derler zaten biz kadınların belirli aralıklarla bazı testlere gitmemiz gerek özelikle evlendikten sonra smear testi , mamografi yada elle kontrol gibi bazı mühim testler yapılması gereklidir..
ama biz bazı yiyeceklere çok yüklendiğimiz ve kimyasal içerikli olabilicek kremleri yağları (fulirim,bonviva v.b) kullandığımız için hormon testleride gerekli bence düzenli olarak a.s.

X