Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

ebrucuğum arkadaşın bekarmı evlimi peki????????gamyoncuiremsu

benimle birlikte bu kremi kullanan hatta benden 1 ay önce başlayan arkadaşımda evli üstelik bir çocuğu var bu arada ben evliliğimde 4.yılı bitirdim arkadaşımsa 14 yıllık evli bence tamamen bünye meselesi

rica ederim canım valla 20 gündür felan kullanıyorum 1 cm lik gelişme oldu ama dolgunluğu daha fazla hissediyorum birde olumlu düşünün arkadaşlar ve çok fazla göğüse odaklanmayın ben normal bir vazifeymiş gibi sabah akşam sürüyorum aklıma gelirse ölçüyorum illaki büyüteceğim diye yapmıyorum gerşeyi akışına bıraktım

arkadaslar ben silikon yaptırdım gecen sene.çYasım 25 ve cok memnunum.Öyle bılmedıgınız seylerı kullanmayın derım alt tarafı soyle 3.5 4.5 ayırın yaptırın en guzelı.Ben sımdı cok rahatım normal boyutlarda bıkını dekolte ne ıstesem gıyebılıyorum.2 ay bıraz zorluk cekersınız ma sonucunda mukemmel.Anne olmayı dusunuyorum ama 3 sene snr felan.bu yuzden bekleyemedım.benımde 75 dı sımdı 85 gıyıyorum.Ve hıc kımse anlamıyor.Acıbademde yaptırdım ılgılılere duyurulur.O haplar kremler ılk etkıde buyutuyor ama snr eskı halıne donuyor.Doktorlara bıle sorsanız aynı seylerı soyleyecekler sıze.Kendınıze zarar verırsınız.Zaten o aldıgınız kutular yatırdgınızı paralar bosa,en mantıklısı budur.Genede sız dusunun derım.Hosca kalın....

arkadaslar ben silikon yaptırdım gecen sene.çYasım 25 ve cok memnunum.Öyle bılmedıgınız seylerı kullanmayın derım alt tarafı soyle 3.5 4.5 ayırın yaptırın en guzelı.Ben sımdı cok rahatım normal boyutlarda bıkını dekolte ne ıstesem gıyebılıyorum.2 ay bıraz zorluk cekersınız ma sonucunda mukemmel.Anne olmayı dusunuyorum ama 3 sene snr felan.bu yuzden bekleyemedım.benımde 75 dı sımdı 85 gıyıyorum.Ve hıc kımse anlamıyor.Acıbademde yaptırdım ılgılılere duyurulur.O haplar kremler ılk etkıde buyutuyor ama snr eskı halıne donuyor.Doktorlara bıle sorsanız aynı seylerı soyleyecekler sıze.Kendınıze zarar verırsınız.Zaten o aldıgınız kutular yatırdgınızı paralar bosa,en mantıklısı budur.Genede sız dusunun derım.Hosca kalın....

haklısın walla güzelim yaa bende bazen boşuna çabaladığımı düşünüyorum ama estetik için param yok maleseef :KK43: ama okul bitsin bende düşünüyorum... ne kadara mal oldu sana.?ahh bi biriktirebilsem...:a015:

ya evet lütfen madem aldıysan sen kullanacaksan banada bildir sonuçlarınıda bende alırım kullanırım yan etki yapıyomu bunları takip et haberlerini bekliyorum öptüm seni şimdiden teşekkür

arkadaşlar yazılarınızı takip ediyorum ama benim merak ettiğim birşey war bu kremi kullanmayı bırakınca göğüsler kullanmadan önceki halinemi dönüyor yani tekrar küçülüyormu kullandığımız sürecemi dolgun?

arkadaşlar yazılarınızı takip ediyorum ama benim merak ettiğim birşey war bu kremi kullanmayı bırakınca göğüsler kullanmadan önceki halinemi dönüyor yani tekrar küçülüyormu kullandığımız sürecemi dolgun?

evetç bende cok fazla bi gelişme olmamıstı ama bırakınca o da gitti

merhaba aranıza yeni katıldım sırf bu actibreast için:) ben daha önce avon gögüs kremi kullandım fakat 15 gün kadar gögüslerim sızlama yaptı emzirme döneminde ki sızlama şeklinde bende bıraktım acaba bu kremi tam anlamıyla kullanmış olan var mı bu da avon gibi olmasın lütfen kullanan varsa bilgilendirsin teşekkür ederim

ben kullanmayın derim
illa kullanmak istiosanız piyasada çok daha ucuza göğüs büyütücü kremler var
onları tavsiye ederim
o kadar fazla para dökmeye hiç gerek yok
bu kremin 1 tanesinin fiyatı benim kullandığım göğüs büyütücü hapın 3 aylık tutarı kadar!

bir de hç emzirmediğim için o sızlamanın nasıl olduğunu bilemeyeceğim ama büyüyen göğüs sızlar, ağrır, hassaslaşır
tıpkı ergenlik dönemindeki gibi

slm kızlar ben actibreast'ı c.tesi(06.09.08) kullanmaya başladım.ve kullandığımın 2.günü gögüslerimde acayip sızlama başladı sanki gögüslerime süt doluyormuş gibi:ecrin_bebek: ama çok hoşuma gitti demek ki işe yarıyordu ve özellikle de eşim çaarşamba günü gögüslerin ne kadar dolgun duruyor diyince daha da hoşuma gitti.Ama benim bir sıkıntım var emzirmeden kaynaklı sanırım sol gögsüm sağ gögsüme göre biraz küçük bakınca pek belli olmuyor alt tarafı sarkık duruyor diğerine göre ama dokunduğum zaman bariz bir şekilde arada ki fark belli oluyor.onu kapatmak için küçük olan göğsüme günde 3 kez diğerine sabah akşam sürüyorum fakat sol gögsüm bugün itibariyle diğerinden daha fazla büyüdü diğer gögsüm için nasıl ayarlamalıyım miktarı ona daha fazla masaj yapıyorum ama yine de öteki büyüyo ne iş anlamadım valla:sm_confused:

pardon sol gögsüm büyüdü yazmısım sağ gögsüm büyümeye devam ediyor ama küçük olan gögsüm hala küçük sağ gögsüme göre onda da büyüme oldu ama arada ki fark kapanmadı

bir süre yalnızca küçük olana sürmeyi denesen?

yalnızca küçük olan(sol)gögsüme sürüyorum fakat çok geç büyüyor:) ama diğeri hala büyük kaldı umarım o küçülmeden sol gögsümde onun ölçüsüne yetişir.bi türlü tutturamadım ayarı.ama neyse ki büyüyorlar:dance:

slm merhaba bende actibreast kremden satın almak istiyorum ama sipariş yerine elden alabileceğim bir yer varmı kadıköy tarafında

bencede hiç kullanma canım,bende actibreast mağdurlarındanım :1no2:
tam 4kutu kullandım, bi dünya para verdim ama inan 1cm bile bi değişiklik olmadı:1no2

X