Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

2 kutu kullandım sadece ve sadece 1 cm büyüdü esasen 280 ytl'me yazık oldu... onunla şimdi daha yararlı şeyler yapabilirdim...

sana katılmıyorumç bence piyasadi ürünler içinde en ciddi ve kaliteli olanı actibreast. ben , ablam ve bir arkadaşım üçümüzde kullandık. bende ve ablamda çok iyi sonuç verdi. ablamın emzirmeden sonra çok bozulmuştu göğüsleri içleri çok boşalmıştı. bu kremle resmen içleri doldu. bunu görünce hemen bende kullanmaya başladım tabii :)) benim göğüslerim zaten 80 büyüklüğünden memnunum ama daha dlgun görünsünler istiyodum. Actibreastin 2. ayındayım sütyenden hafif taşıyolar artık. Çok yakın kız arkadaşım da kullandı ama o çok memnun kalamadı. onda da dolgunlaşma oldu ama onun göğüsleri zaten çok minikler. Bu krem sürülen bölgede kilo almış etkisi yapıyor. Çok minik göğüslere yapabileceği fazla şey yok. Seninde çok mu minik memelerin?

Arkadaşlar sitemizde ürünler hakkında yorum yapılabilir iyi ya da kötü tecrübeler paylaşılabilir, ancak ürünlerin direk olarak satışı ya da satış bilgileri paylaşılamaz.Bu tür durumları kötü içerikten bildirmeniz yeterlidir.Konularda konu dışı yazacağınız mesajlar silinecektir.Teşekkürler.

merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım actibreastı aldım ve kullanmaya başlayalı 5 gün olmasına rağmen bir dolgunluk kazandırdı eğer böyle devam ederse 56 gün sonrası biraz normal şekil alır herhalde diye düşünüyorum :) ve ben birazda fazla fazla sürünüyorum

bencede hiç kullanma canım,bende actibreast mağdurlarındanım :1no2:
tam 4kutu kullandım, bi dünya para verdim ama inan 1cm bile bi değişiklik olmadı:1no2

canım göğüs yapın nasılbahsder misin? hiçmi yok göğüslerin? bence bu ürünlerin tümü var olan göğsü geliştiriyor ister hap olsun ister krem

canım göğüs yapın nasılbahsder misin? hiçmi yok göğüslerin? bence bu ürünlerin tümü var olan göğsü geliştiriyor ister hap olsun ister krem

cok küçük olsada bi göğüs yapım var canım.hem ben nerdeyse 2ay olcak nar,hurma yiyip buz masajı yapıorum tam bi büyüme olmasada dolgunluk var suan hemde gözle görülür bi şekilde.peki bu nasıl oluyo? 4ay kullandım bu kremi azmı,hiçbişi olmadı ya hiçbişi,baska kremler haplarda kullandım onlardada sonuç yok.hem ben bu sitede actibreasttan memnun kalan hiç kimse görmedim,hiçkimsenin mi en ufacık göğüs yapısı yok???

Canım ben bu tip ürünleri çok detaylı inceledim. Göğsü çok küçük olan bir kadının hiç bir şeyle göğsü büyümez. Anca hafif dolgunlaşır. Bu ürünler içinde en ciddi bilgi veren klink çalışmaları olan Actibreast. O sayfayı inceledin mi? %8 max büyüme görüldü 2 ayda diyor. Küçük bir göğsün %8 i de az oluyor tabi. Memnn kalma olayına gelince biz memnunuz bütün topiclerde de inceledim her üründen 3-5 kişi memnun 3-5 kişi de değil. Benim memnun olduğpum bir ürüne bunlar yazıldığı için ben de fikrimi yazdım. sevgier

bu yazdıklarına inanmam-ız çok zor hele de mesleğinde "satış temsilcisi" yazıyoken... burada kullanan onlarca kişi keşke 3'ümüzde yarasaydı da biz de bu kadar rahat konuşmasaydık. sizin göğüsleriniz yok ondan yaramamış olabilir demeye getirmişsin ama bu da hiç inandırıcı değil kaldı ki öyle diyelim ürünün sitesinde herşeyi bi güzel açıklamışlar evet, biz de okuyup inandık bunu niye belirtmemişler peki.. bi kullanıp bakın belki fayda eder giden bizim 150 milyonlarımız olsun ne olacak... hayatımda alışveriş anlamında yaptığım en büyük hatadır yani bunu bu kadar açık net söylerim...
neyin satış temsilcisisiniz bilmiyorum fakat benden iyi bilirsiniz, ticaret işlerinde "garanti" diye bi olay vardır. malına güvenen garanti verir. bu tamamen benim salaklığım ki 150 milyon hiç paraymış gibi kaldırıp çöpe attım...
sana katiliyorum. agzina saglik, cok dogru soyluryorsun. hele ben 1hediye ustune 3 kutu daha almistim 2sinii arkadas icin ikisini de kendim icin. onca param bosa gitti. kesinlikle reklam amacli olduguna inaniyorum. asla ve asla ise yaradigi yok.

anlamadığım sey,o zaman actibreastta yazsaydı çok küçük göğüslerde büyüme yapmaz diyee
ben longda da kullandım,onda işe yarar durumlar kısmında göğüs kısmı düz olanlar diye yazıyo,buna ne demeli!!!!
bizi kandırıyolar o zaman
zaten amacımız göğüs büyütmek,yokki büyütmeye çalışıyoruz.o zaman bu kremlerin amacı ne???faydası ne???niye varlar??? benim anladığım tek şey bu oldu:para tuzağııııııııııııı
yok canımla o kadar para döktüm bennnn(bütün krem ve hapların maliyeti 1300ytl oldu:KK43:(
helal etmiyorummmm)

olmayan göğüs büyümez kılar büyümeeeez
doktorlar yırtınıyor bu konuda siz hala uğraşıyor ve boşa para harcıyorsunuz. karacicek o paraya az daha katsan silikon taktırırdın canımcım

olmayan göğüs büyümez kılar büyümeeeez
doktorlar yırtınıyor bu konuda siz hala uğraşıyor ve boşa para harcıyorsunuz. karacicek o paraya az daha katsan silikon taktırırdın canımcım

evet malesef o kadar para döktümki :1no2: hep bi umut
birini kullandım olmadı,sonra başka bitane gördüm heh dedim bu sefer olcak yine olmadı yine olmadı derken bi bakmışım dünya para harcamışım:1no2:biraz daha üztine koysam silikonluk kadar hiç olmıcak seylere para harcamışım

şu konuda zırrr a katılıyorum ki
bence para iade garantisi olmayan ürünleri almayın

ve iade şartları açık seçik yazmalı
hangi durumlarda iade verildiği vs
(iade etmek istediğinizde 1 kutu daha kullanın keisn sonuç görürsünüz tamam bir kutu daha vs dememeliler)

Saatlerdir bütün forumu tek tek okudum. Sizinle beraber heyecanlandım. Önce cok umutlandım, sonra nasıl da üzüldüm bilemezsiniz. Göğüslerim neredeyse hiç yok, artık umudum da :KK43: Sanırım tek çare silikon...
Bu arada Göğüslerin birinin diğerinden küçük olduğundan bahsedilmiş.Bunda bir anormallik yok, gözlerimizin bile biri diğerinden farklıdır.

Al benden de o kadar.. Küc de bende bi işe yaramadı.. Tek çare silikon malesef.. Korkuyorum yaa.. çok zor ameliyat ve çok çok pahalı...

ah arkadaşlar ahh...hala daha akıllanmıyosunuz..bu tür kremlerin para tuzağı oluğunu nasıl anlamıyorsunuz...:kızgın:
bebe yağıyla bile hergün içerden dışa doğru daire şeklinde ovalasanız göğüsleriniz toparlanır zaten..ama ilaçla falan büyümez...kendinizle barışın artık...bunları da göğsü küçük ve zamanında bu konuda çok kompleksi olan biri söylüo şuan size..kara üzüm çekirdeği başlığı altında biraz önce bi yazı yazdım..orda deneyimlerimi anlattım bence okuyun da ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varın...hele hele silikonu düşünen arkadaşlar...
hiç mi tanık olmadınız silikonlu kadınlardan erkeklerin iğrendiğine...ben dokunmuştum silikonlu göğse gaarrçç guurrçç ediyo,plastiğe dokunur gibi..ıyyyy iğrenççç:1no2:

YANİ TEK KELİMEYLE YAŞASIN KÜÇÜK MEMİŞLEERRR!!!:içelim:

arkadaslar gögusleri kucuk olanlar için bişe diyememe fakat fakat gögüsleri sarkmıs olan arkadsların bu tur urunlere ihtiyacları yok ki.. asıl ihtiyacınız olan gögüs egzersizleri..her iki elinize birer agırlık alıp(1 litelik su şişesi bile olur)kollarınız gögüs hizanızda tutup 2 yana acıp kapayacaksnız hareketi yaparken bile gögüs kaslarınızın zorlandgnı hiissedersiniz..
yada şınav cekin.. ama yere yatarak degil.. duvara dogru durun.. aranızda 30 cm falan olsun.. ellerinizi omuzlarınızın hizasında duvara dayayın ve agırlıgınızı kollarnıza vererek kendinizi duvara dogru bırakn sora kollarınzdan destek alarak geri çekin.. duvar şınavı işte. hem daha kolay hem aynı şekilde etkili.. hem omuzlarınzı daha güzellestirecek hem gögüslerinizi dikleştircek.. 2 haftada bile farkı görürsünüz.

şimdi şudur budur ben ve ablam çok memnunuz. eğitimli kişiler olarak inceleyince de bu ürün düğerlerinden daha ciddi. en önemli bişey de östrojen hormonu içermeyen tek ürün.

X