acillll.!!!!!!! canlarım balayı için tavsiye lütfenn

gulcenur

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
99
2
kızlar balayı için otel bakıyoruz opuyorumnanaktanbiraz geç kaldık rezarvazsyon için :sinifsinif:bana güzel bi balayı geçirebileceğimiz otel tavsiye edrmisiniz lütfennolumunekankayizsmile çok teşekkürelr öptüm sizi:1hug:

Son düzenleme:
rixos sungate port royal 'i tavsiye ederim bak pişman olmazsın vereliniortak ben 3 yıldır her yaz gidiyorum :lepi:

teşekkürler biz 30.05- 06.06 tar,hli 5 yıldızlı fakt daha uygun f,yatlı bakıyoruz max 1000 1200 cşvarı . yardımcı olursanız sewinirim

ben de eylül başı için herşey dahil çocukların yogun olmadığı balayı tatili önerisi bekliyorumm

mukarnas
aydınbey king palace uygun fiyatlı yerler
turon9 bize bunları da önermişti ilave olarak
inceledim memnuniyet yüksek bunlarda da

rixos antalya
alva donna antalya
baia bodrum
ınt den bakmanı tavsıye ederım..

ben de eylül başı için herşey dahil çocukların yogun olmadığı balayı tatili önerisi bekliyorumm

slm benimde eylülde düğünüm var kısmetse balayı için yeni rezerve yaptırtık antalya kemer amara wig herşey dahil x tur la görüştük ve herkes tavsiye ediyo orayada bi bakın derim ben

Son düzenleyen: Moderatör:
slmlar bence haziranda antalya tarafı iyi olur hem alanyada fiyatlar daha ucuz o taraflara bakabilirsiniz
ben lara sherwood breezes e gittim güzel bir yerdi uhd olması mükemmeldi eğlence kocaman bir sıfırdı o ayrı :p
bodrumda latanya beache gittim çoluk çocuk dolu çalışanlar otelin sahibi çok ilgiliydi kesinlikle tavsiye ederim
denize 5-10 dk uzak olabilir derseniz marmaris sitelerde grand paşa oteli tavsiye ederim bir sürü rus var malesef ama otel servis süperdi :)

otel deneyimi çok olan bir kişi olarak,sakin elit bir balayı için ela qualty resort belek,cornellia diamont.tavsiye edrim.ama eğlencede istiyosan ve asla sıkılmamalıyım diyosan cremlin palace 1 numara.hem topkapı palace ı aynı anda kullanabiliyosun.iki otel birden tek fiyata:)))çok güzeldi unutamam...

X