Acilll lütfen yardım edinnn

yolsuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
7
-3
22
Ne yapacağımı bilemiyorum nasıl toparlanacğımı nasıl normal hayatıma devam edeceğimi .. belki konuyu açarsam çok linç yiyeceğim ama arnızda varsa benim gibi olanlar nasıl toparlandılar nasıl atlattılar merak ediyorum açıkçası . Ben 23 yaşındayım nerdeyse dört yıllık evli bir kadınım.19 yaşımda evlendim 20 yaşında anne oldum evliliğimde bir çok sıkıntı oldu bunun yarısı çocuk yüzündendir. Çok değil yılbaşından önce gebe büyük bir kavga yaşadık ve bir şekilde sorunu hallettik ben asla çocuk düşünmeyen bir insandım ama birden aklıma tekrar bir çocuk doğursam mı acaba diye düşündüm hem kızıma arkadaş olur hem kardeş olur diye . Neyse ki eşim istemediği halde hamile kaldım ben zorladım istiyorum kızım tek işte beraber büyürler diye ilk denemede hamile de kaldım . Ama durum şu ki meğerse hiç hazır değilmişim yeni bir çocuğa günlerce ağladım ben ne yaptım diye ve bebeği aldırdım :KK43: asıl süreç ondan sonra başladı şimdi vicdan azabından ölüyorum psikiyatriye kardiyolojiye gitmediğim doktor kalmadı ve bir türlü toparlanamıyorum yaptığım şeyin yükünü kaldıramıyorum . Kızıma bakamıyorum evimle eşimle ilgilenemiyorum ne yapmam gerekiyor onu da bilmiyorum ileri de kızıma ne derim bir çocuk daha doğursam yeri dolar mı acısını unutur muyum inanın bilmiyorum lütfen yardım edinnn..

Olan olmuş, unutup önünüze bakın.
Yapacak bir sey yok, linclesekte yok 🤷‍♀️

Kararı bana bıraktı o şu anda etkilenmiyor unuttu gitti ama ben unutamıyorum

46F540F8-A0CB-4332-B2CD-AEC4EE4F760F.jpeg

Bir de raporumda bu yazıyordu özel hastane olduğu için mi böyle yazılmıştır yoksa bebeğin kalp atışı zaten yok mudur bilgisi olan var mı

X