Eşim sinirlenince tükürüyor !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Time01

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2021
75
-245
Arkadaşlar delirmek üzereyim lütfen bana yardım edin 9 yaşında kızım var ve 16 aylık bir bebeğim ikinci bebeğim plansız bir gebelik hamileliğimde tedavi olamadığım bir depresyon geçirdim.Kizim bebekten önce de hareketli ve şımarık bir çocuktu ben hep babaya karşı onu korur savunurdm çok ilgiliydim ama bebek doğunca tamahhul seviyem azaldı. Kızımın vher hareketine kızıp bazen vuruyorum sonra da vicdanım beni çok rahatsız ediyor ama kızım acayip değişti insanları sürekli rahatsız eden kötü kelimeler söyleyen bir çocuğa dönüştü bazı inslanlar bu nasıl çocuk hayatımızda böyle bir çocuk görmedik falan diyolar psikiyatri götürdüm bir kaç kes ama pek bir faydası olmadı ya da ben dediklerini tam uygulayamadim .Gel gelelim babaya o hep bir problem sürekli küfür edip bana kızıma vuruyor. Bazen de sinirlenince tükürüyor kızıma ve bana yerlere.. tiksiniyorum ne yapacağımı nasıl tepki vereceğimi şaşırdım çok zor durumdayım kızım zor, babası kötü bana yardımcı olun çaresiz kaldım .....

Mune Mune abla konu BDV için daha uygun sanırım.

Çocuğu hem siz dövüyorsunuz hem baba dövüyor. Bir de niye psikolojisi bozuk diye mi merak ediyorsunuz?

Tükürmek ne ya. Iğrenç. Bakacak sabrınız yoksa niye doğurdunuz zavallıyı. Baba çocuk doğmadan çok mu iyiydi de adamdan bi de çocuk yaptınız.

Gerçekten çok üzüldüm çocuğa.

Kendiniz terapi alın önce. Baba denen şahıs da dahil

Çok huzursuz bir ev tarif ediyorsunuz. Tımarhane gibi. Çocuğun öyle olması kaçınılmaz olmuş. Eşiniz size de vuruyormuş neden katlanıyorsunuz? Gerçek anlamda soruyorum seviyor musunuz gidecek yeriniz mi yok?
Düzeltme: eşiniz size de vuruyor diye anladım. Ama yine de çok huzursuz bir ev anlatıyorsunux. Eğer bebek olduğunda çocuğa karşı davranışınız değiştiyse dediğiniz gibi çocuk ilgi çekmek için sürekli yaptığı hareketlerin dozunu arttıracaktır. Bu yüzden gittikçe zaptetmesi zor bir çocuk olmaya başlamıştır.

Arkadaşlar delirmek üzereyim lütfen bana yardım edin 9 yaşında kızım var ve 16 aylık bir bebeğim ikinci bebeğim plansız bir gebelik hamileliğimde tedavi olamadığım bir depresyon geçirdim.Kizim bebekten önce de hareketli ve şımarık bir çocuktu ben hep babaya karşı onu korur savunurdm çok ilgiliydim ama bebek doğunca tamahhul seviyem azaldı. Kızımın vher hareketine kızıp bazen vuruyorum sonra da vicdanım beni çok rahatsız ediyor ama kızım acayip değişti insanları sürekli rahatsız eden kötü kelimeler söyleyen bir çocuğa dönüştü bazı inslanlar bu nasıl çocuk hayatımızda böyle bir çocuk görmedik falan diyolar psikiyatri götürdüm bir kaç kes ama pek bir faydası olmadı ya da ben dediklerini tam uygulayamadim .Gel gelelim babaya o hep bir problem sürekli küfür edip bana kızıma vuruyor. Bazen de sinirlenince tükürüyor kızıma ve bana yerlere.. tiksiniyorum ne yapacağımı nasıl tepki vereceğimi şaşırdım çok zor durumdayım kızım zor, babası kötü bana yardımcı olun çaresiz kaldım .....
Bu babayla büyüyen çocuğun böyle biri olmasına mı şaşırıyorsunuz? Siz çocuğu değil babasını psikoloğa götürün en iyisi

Ve siz bu adamla hala evlilğe devam ediyorsunuz üstüne de ikinci çocuğu yaptınız

Anne de baba da psikopat. Her ikisi de çocuğa siddet gosteriyor hem de lama gibi tükürüyor.
Site sahibini haberdar edelim, konu ihbar sayilsin, yerlerini de cok kolay bulurlar. Alinsin cocuklar sizden.
Böyle bir sebepten alınmaz çocuk. Gerçekten ciddi ihmal ve istismar olması gerekiyor. SHU her zaman kurum bakımından ziyade aile yanını tercih etmek durumunda. En fazla inceleme başlatılır ve danışmanlık verilir.

Bu babayla büyüyen çocuğun böyle biri olmasına mı şaşırıyorsunuz? Siz çocuğu değil babasını psikoloğa götürün en iyis

Ve siz bu adamla hala evlilğe devam ediyorsunuz üstüne de ikinci çocuğu yaptınız
Ben eşime güvenerek önlem almadim hamile kaldığımi öğrenince depresyon tedavisi gördüm zaten bir süre. Zaten zor bir hayatım vardı hep zorlaştı üstüne böyle bir eş .. kendimi taniyamiyorum bazen ne hale geldim vicdanım çok rahatsız ediyor beni

Anne de baba da psikopat. Her ikisi de çocuğa siddet gosteriyor hem de lama gibi tükürüyor.
Site sahibini haberdar edelim, konu ihbar sayilsin, yerlerini de cok kolay bulurlar. Alinsin cocuklar sizden.
Ne kadar acımasız bir yorum yardım istiyorum zaten psikolojik yardım da almaya çalıştım kızim için .Siz benim nasıl baktığımi nasıl ilgili bir anne olduğumu bu yazıya bakarak yorum yapamazsınız lütfen empati yapın

Ne kadar acımasız bir yorum yardım istiyorum zaten psikolojik yardım da almaya çalıştım kızim için .Siz benim nasıl baktığımi nasıl ilgili bir anne olduğumu bu yazıya bakarak yorum yapamazsınız lütfen empati yapın
Hanımefendi çözüm biz değiliz, sizsiniz. Çocuğa nasıl davranırsanız aynı şekilde yansıtır. Önce kendinize bir çeki düzen verin. O babadan uzaklaştırın çocuğu

Çok huzursuz bir ev tarif ediyorsunuz. Tımarhane gibi. Çocuğun öyle olması kaçınılmaz olmuş. Eşiniz size de vuruyormuş neden katlanıyorsunuz? Gerçek anlamda soruyorum seviyor musunuz gidecek yeriniz mi yok?
Düzeltme: eşiniz size de vuruyor diye anladım. Ama yine de çok huzursuz bir ev anlatıyorsunux. Eğer bebek olduğunda çocuğa karşı davranışınız değiştiyse dediğiniz gibi çocuk ilgi çekmek için sürekli yaptığı hareketlerin dozunu arttıracaktır. Bu yüzden gittikçe zaptetmesi zor bir çocuk olmaya başlamıştır.
Evet benim tüm hayatım kızımdi şimdi ikinci olunca çok zorlandım .neden hala burada kaldığına gelirsek çaresizlik diyelim ..

Sen kendin çocuğun her hareketine kızıp vurduğunu söylemişsin ne yorum yapamayız. Yazık o çocuklara

Ne empati yapicam cocuguna vuran anneye
Benim hayatımı bilmiyorsunuz mesleğimi hakkımda hiç birşey burada yazdıklarımdan yola cikarak acımasızca yorum yapamazsınız ben eğitimli bir anneyim çaresizim diyorum size burda iyi insanlarda destek bekliyorum sizin gibi ön yargılı insanlardan deil 🙏

Ilgili bir anneyim diyor bide maalesef her bakimdan kötü bir annesiniz hem cocugunuza vuruyorsunuz hem babasi tarafindan dovulmesine karsi bir sey yapmiyorsunuz.
Nereden biliyorsunuz evimdeki kitaplığa bir bakın çocuk gelişim kitapları dolu ama bazen hayata geçirmek zor oluyor kimseden destek olmayınca size laf anlatamam derdim yeter bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X