acil :(

işin çok zor bu durumda urminecim..Allah yardmcın olsunn

böyle risklere niye girersiniz be kızlar ilerde doyuyo insan kocaya zaten sabır denilen şey var sabırr böyle korkularla yaşarsınız sabır olmassa işte ilk gecenin güzelliginden haberiniz yok sanırım

aynesana katılıyorum musyscım
insanoğlu biraz sabırlı olsa.....

bu durumu dr a sorma olanağı olanlar benden yardımlarını esirgemezlerse çok sevinirim

bugün de test yaptım yine negatif koyu tek bir çizgi.ama karnım Aynı

canım muhtemelen karnındaki gaz psikolojik ya hiçmi dışarıya çıkmıyorsun sağlık ocaklarında bile yapılıyor testler.biz doktora sorsakda senin kan testi yaptırman kesin sonuç verir.

bence yok.icini rahat tut.iyice emin olmak istiosan kan testi yaptır ama yok yani

inşallah kızlar.yine de bekliyorum yorumlarınızı çok kasıldım ve hepinize dua ediyorum sağlıklı güzel bebişleriniz olsun diye.bana vereceğine tüm isteyenlere versin

canım hiç endişelenme benim doktorumla konuşurken doktor psikolojik olarak bazı kadınların karınlarının şiştiğini söylemişti.bence endişelenme.ama buda sana ders olsun...

kızlar dr ya gidecek varsa lütfen..

ee iyide canm üste bi üye doktorum böle demişti dedi zaten

başkası gidip senn durumunu doktora anlatcak yorumu getirip sana söyliycek degil yani k.bakma şakkıdı

o zman kimse muayneye gitmek zorunda kalmazdı.bi arkadaşm benm yerime sorar herşeyimi kendi doktoruna a.s

canım bosa endıselenme hamıle degıslsındır bıde 11 haftalık falansa sılıkte olsa kesın cıkardı sen kan tahlılı falan yaptıramıyom dıyosunda bu testlerı nasıl alıyosun anlayamadım ama sıkma canını bı kacamaktır yapmıssınız baska belırtı falan varmı goguslerde hassasıyetlık gıbı....

Hımm şimdi gördüm,yazmışsın...

Hamile değilsin........Karın öyle 1 buçuk -2 ayda büyümez hamilelikte....Sana öyle geliyor,yani hamile değilsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…