acil :(

öyle oluyo.sütünmeyle oldu.boşalmış olabilir.adetimi gördüm bu ay normal.testler de negaitf.bir tek karnım beni şüphelenidriyo

bi ayda karın büyür mü bunu araştr ozmn.ama psikolojik bence senn durumun

4 mart adet tarihime göre 11 hafta 2 günlük gebelik çıkıyo ve bu dönemde karın büyümesi başlıyomş

bencede gebelık yoktur kesınlıkle en kotu ıhtımal zaten idrarda 1 ay sonra cıkıyor sen hespladım 11 hafta dıyorsun yanı ıdrarda da cıkmaması ımkansız dış gebelık olsa oda kesın cıkar bence rahat ol canım takma stres şişkinliğide olabılır arkadaşların dediği gibi ama gebe kalmak öyle kolay diil bı tek çaren war oda kan testi malesefki ........

eğer dediğin gibi 11 haftalık bir hamilelikten şüpheleniyorsan idrar testinde çıkmaması imkansız hamile olduğunu zannetmiyorum belirtileri psikolojik nedenlerden dolayı yani acaba hamilemiyim diye kafana takamandan dolayı olduğunu düşünüyorum ama her ne kadar yaptıramam desende bunu ancak kan testiyle kesin olarak öğrenirsin

yani şimdi kan testi yaptırmam diyorsun ki bu kesin olup olmadıgını ögrenmenin tek yolu...
şimdi bizler sana buradan ne yapabiliriz ki yani bunu anlamıyorum ben işte...
yok yok degilsindir mi diyelim rahatlaman için...
diyeyim o zaman...yok bence hamile degilsinbenneyaptımki

Son düzenleme:
günaydın kızlar.benim boyum 1.80 kilom da 88.yani kiloluyum.oturunca 3 kat göbeğim çıkıyo.ve karnım sert değil.sıkabiliyorum içime çekebiliyorum.ayakta da anormal bi görünüş yok sadece oturunca öyle bi büyüklük hissediyorum.testlerim kesin olarak negatif çizgi.alttan üstten silik 2.çizgi flan yok.ama ben şüpheleniyorum.yada kafama çok taktığım için.böyle bi durum yaşayan var mı?
yada dr ya gidecek olan varsa bu durumu benim için sorabilir mi?lütfen kızlar..

günaydın kızlar.benim boyum 1.80 kilom da 88.yani kiloluyum.oturunca 3 kat göbeğim çıkıyo.ve karnım sert değil.sıkabiliyorum içime çekebiliyorum.ayakta da anormal bi görünüş yok sadece oturunca öyle bi büyüklük hissediyorum.testlerim kesin olarak negatif çizgi.alttan üstten silik 2.çizgi flan yok.ama ben şüpheleniyorum.yada kafama çok taktığım için.böyle bi durum yaşayan var mı?
yada dr ya gidecek olan varsa bu durumu benim için sorabilir mi?lütfen kızlar..

Bu sorgu sualle olur mu canım yaa;

Kendini yersiz strese sokma. Hamile değilsin ibence, adet görmüşsün,

Testlerin negatif çıkmış.

Psikolojik olarak göbeğinde şişkinlik olduğunu sanıyorsun.

canım bilmiyorum ama büyüme kesin var öyle hissetmiyorum kilo da olabilir bilmiyorum..

dışarı çıkamam zaten bu olay dışrda oldu.ailem dışarı çıktığımızı öğrendi.kıyamet koptu.11.hafta oluyo eğer varsa ama test negatif sadece karnım..

canım bak madem öğrenmişler
bir bahane bul git yaptır başka çaren yok

hersey negatıf .. bı karın sıslıgıyle olmazzzz bencee !

psıkolojıkk bu kadar sıkarsan kendınııı basında döner mıdende bulanır

ama bence yine de içinin rahatlaması şart yoksa kendi kendini yer bana göre

urmine umarım değilsindr haber alınca bize de ver ok?

hiç haber alamayacağım canım galiba test yapıyorum sürekli hep negatif.karnım var biraz işte.psikolojik de olabilir.kan tetsini de rüyamda görüyorum işte ancak.üst karnım da çok fazla.kiloya bağlayıp sakin olmaya çalışıyorum.burda bi kan testi bile yaptıramadıktan sonra kürtaj falan da olamam zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…