Acil yardım SİLİK ÇİZGİ Mi

nilayy17

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2023
27
20
Kızlar adetime 5 gün var bugün prodictor early erken gebelik testi yaptım silik çizgi var mı ben mi görmek istediğim için görüyorum, hamilemiyim sizce.. yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler

Eklentiler

• 5C107F6E-0219-4508-9720-C6E2DE64DF4A.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 156
Evet bende görüyorum adetinizin geçmesini bekleyin öyle daha sağlıklı olur

Ben de çizgiyi gördüm bir testle daha teyit edebilirsiniz bazen yalancı pozitif çıkarıyor bu test diyorlar ama bana hiç yalancı denk gelmedi. Yarın sabah ilk idrarla tekrarlayın orda da çıkarsa yine gebelik var demektir. Ben dayanamayıp kan vermiştim. Gerçekten 2 günde bir kan vermekte zahmetli ama heyecandan insan kendini tutamıyor.

Sizde de mi silik çizgi çıkmıştı ?

Bende adetime 4 gün kala productor erken gebelik testi ile böyle bir çizgi ile öğrendim kızımı şimdi içerde uyuyor 8 buçuk aylık kan ver bayram şekerini öğren bence....

Bende adetime 4 gün kala productor erken gebelik testi ile böyle bir çizgi ile öğrendim kızımı şimdi içerde uyuyor 8 buçuk aylık kan ver bayram şekerini öğren bence....
Yaa Allah bağışlasın umarım benimde kanda pozitif çıkar yarın yazarım buraya güzel haberi

Çokkçok silik ama var evett

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…