ACİL DUA

İş hayatı işte insanlar çok tuhaf bende zor gidiyorum valla ama yapacak bişey yok yani bende doğruları söylediğim için 3 kişi bana düşman gibi bende hiç muhatap olmuyorum işimi yapıp çıkıyorum
ben de işimi yapıp çıkacağım aslında ama şimdi 2 düşman gibi iş arkadaşın arasında kaldım işten çıkan arkadaşın yerine geçici ben bakıyorum kendi işimi de takip edeceğim yakın olduğum arkadaş da biraz umursuz onun için stresim oluyor iki kat aralarındaki stresten de etkilenen ben oluyorum duam bu hafta hemen işçi gelmedi yakın zamanda yerıne biri gelecek dedi şef işte bakalım duam yarın gelmesi etkilenen ben oluyorum

dualarınızı bekliyorum bakalım yarın ne olacak ALLAH BİLİR

ben okudum canm Allah kabul etsin inşallah
ALLAH RAZI OLSUN CANIM hakkınızı helal edin manevi olarak sıkıntıdayım çok maddi sorunlarımız yüzünden iş yerinde kendini bilmezlere sabrediyorum istifa eden arkadaşın yerine biri hemen gelir de ben de rahat ederim :KK43:

ALLAH RAZI OLSUN CANIM hakkınızı helal edin manevi olarak sıkıntıdayım çok maddi sorunlarımız yüzünden iş yerinde kendini bilmezlere sabrediyorum istifa eden arkadaşın yerine biri hemen gelir de ben de rahat ederim :KK43:
Okudum bende. Allah yoluna koysun inş

işimden istifa ettim işimden olmak da istemiyordum çünkü ihtiyacım vardı fakat huzur da kalmadı şuan ne düşüneceğimi de bilmiyorum yine de dualarınızı bırakmayın bana ne olursunuz

ben de işimi yapıp çıkacağım aslında ama şimdi 2 düşman gibi iş arkadaşın arasında kaldım işten çıkan arkadaşın yerine geçici ben bakıyorum kendi işimi de takip edeceğim yakın olduğum arkadaş da biraz umursuz onun için stresim oluyor iki kat aralarındaki stresten de etkilenen ben oluyorum duam bu hafta hemen işçi gelmedi yakın zamanda yerıne biri gelecek dedi şef işte bakalım duam yarın gelmesi etkilenen ben oluyorum

canım iş hayatından öyle çok çok iyi dostluklar zor çıkar sen işini yap onların arasında kalmamak için ikisiylede çok muhatap olma ben koca bir otelde çalışıyorum kendi departmanımdan müdürümde dahil kimseyle muhatap olmuyorum çünkü kimseye güvenmiyorum arkadaşım diyorum dert paylaşıyorum başkalarından duyuyorum kendi departmanım haricindeki herkesle daha iyiyim çok şükür

canım mazeretliyim ya Fettah okudum Allah feraha çıkartsın

işten çıktım diye moralimi bozan bozana kpss çalışmaktan soğutacaklar beni

işten çıktım diye moralimi bozan bozana kpss çalışmaktan soğutacaklar beni

Aaynaa canım nasılsın ? İşten çıkmışsın hayırlısı olsun kpssden atanırsın inşaallah.

Sen moralini bozanları boşver böylesi hayırlıdır belki bilemeyiz, önemli olan senin huzurlu olman zaten

Aaynaa canım nasılsın ? İşten çıkmışsın hayırlısı olsun kpssden atanırsın inşaallah.

Sen moralini bozanları boşver böylesi hayırlıdır belki bilemeyiz, önemli olan senin huzurlu olman zaten
3 gün oldu işte çıkalı canım huzursuzdum rüyamda bile kabus görüyordum korka korka gidilir mi işe bugün ne azar yerim ne sorun olur diye işimi öğrenmiştim beni herkes seviyordu ama tek onunla da bitmiyor maddı sorunlarımız malum vardı ama böyle olmuyor canım bir anda kara verdim ama ben hariç herkes çok hata yaptın sanki memuriyeti kazanmak kolay mı herkes moral bozma makinesi gibi ya hayat benim sıkıntı benim bunu bilen yok belim ağrıdı ben bir de bebek istiyorum bu kadar stresle nasıl hamile kalacağım

X