ACİL DUA

3 gün oldu işte çıkalı canım huzursuzdum rüyamda bile kabus görüyordum korka korka gidilir mi işe bugün ne azar yerim ne sorun olur diye işimi öğrenmiştim beni herkes seviyordu ama tek onunla da bitmiyor maddı sorunlarımız malum vardı ama böyle olmuyor canım bir anda kara verdim ama ben hariç herkes çok hata yaptın sanki memuriyeti kazanmak kolay mı herkes moral bozma makinesi gibi ya hayat benim sıkıntı benim bunu bilen yok belim ağrıdı ben bir de bebek istiyorum bu kadar stresle nasıl hamile kalacağım

Evet canım stresten uzak durmalısın tabi.
Sen hata yaptın diyenleri takmamaya çalış maddi sıkıntınız var diye öyle diyolardır heralde, benim ruh ve beden sağlığım daha önemli de.Stresli bi şekilde çalışmak kolay değildir elbet Allah yardımcın olsun canım, kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş. Hayırlı kapılar açılsın inşaallah.

Evet canım stresten uzak durmalısın tabi.
Sen hata yaptın diyenleri takmamaya çalış maddi sıkıntınız var diye öyle diyolardır heralde, benim ruh ve beden sağlığım daha önemli de.Stresli bi şekilde çalışmak kolay değildir elbet Allah yardımcın olsun canım, kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş. Hayırlı kapılar açılsın inşaallah.
ALLAH RAZI OLSUN GÜLÜM DUA ET BANA ALLAHTAN BEN DE BANA HIZIRIN YETİŞMESİNİ BEKLEYECEĞİM

Ediyorum canım senden de Allah razı olsun
cümlemizden gülüm sağolasınız burada her zaman sizlerden çok memnun oldum yazışıp dertlerimizden bahsettik dualar ettik Rabbim hepimizi hayırlarla sevindirsin amin

cümlemizden gülüm sağolasınız burada her zaman sizlerden çok memnun oldum yazışıp dertlerimizden bahsettik dualar ettik Rabbim hepimizi hayırlarla sevindirsin amin
İnşaallah canım Rabbim yardımcımız olsun dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin

X