ACİL DUA

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Merhaba;
Arkadaşlar bir buçuk ay oldu işçi olarak bir kurumda çalışıyorum maddi manevi bu işe çok ihtiyacım vardı sebep olanlardan ALLAH bin kez razı olsun amin...
Ben ani sinirlenen bir insanım aslında ama işimde çok uysal uyumlu ve de çalışkan bir şekilde çalışıyorum ne de olsa 30 yaşında bir işim oldu anneme de yardım etmek istiyorum okuyan kardeşim var sıkıntılar çok fakat bin şükür Rabbim her işimizi hayır etsin...
Ben kısa tutayım sözümü iş yerinde kıskançlıklar var ve de çok hakkım yeniyor birbirini sevmeyen kadınların arasında kaldım ve herkes de bana kızan taraf oluyor iyi niyetli olduğum için yanındaki arkadaşım bile sana her şey hak müstehak bu kadar iyi niyetli olursan her şeyi hak edersin dedi sevmediği arkadaşın evraklarını yazdım diye kadın hastaydı bir arkadaşımız da işten çıktı onun evraklarını da yazıyorum ama beni rahatsız eden iş değil insanlar dua bekliyorum bu hafta işçi gelsin diye dua ediyorum sizler de AYETEL KÜRSİ okursanız çok çok sevinirim haftaiçi işçi geldiğinde hemen buraya yzacağım en azından sadece kendi görevimle uğraşırım kafam atıp dayanamayıp çıkarsam işte hem çok pişman olurum hem de borç bitmez çoğalır :KK43:
Dul maaşıyla geçinen anneme de yardım etmek istiyorum her şeyi kafama çok takan bir yapım var dualarınızı bekliyorum rüyalarımda bie sıkıntım devam ediyor iş ortamının gerginliğinden dolayı umarım kendimi ifade edebilmişimdir....

Rabbim yardımcınız olsun ben okurdum ama şuan regl geldi üzüldüm adınıza sabredin

Rabbim yardımcınız olsun ben okurdum ama şuan regl geldi üzüldüm adınıza sabredin
aynen ben de regliyim şimdi o yüzden duaları okuyamıyorum sabrediyorum inanın uyurken bile dişlerimi sıkarak uyanıyorum Rabbim kimseyi zorda koymasın amin

okuyan arkadaşlarım buraya yazarsa sevinirim inş en kısa zamanda işçi gelir huzursuzluk da azalır da ben de işime bakarım amin

aynen ben de regliyim şimdi o yüzden duaları okuyamıyorum sabrediyorum inanın uyurken bile dişlerimi sıkarak uyanıyorum Rabbim kimseyi zorda koymasın amin
Buda sizin için bir sınav Can'ım herkesin bir sınavı var Rabbim yardımcınız oldun ve size sabır. Versin inşallah

Okudum canım. Allahım sizi tüm kötülüklerden, haksızlıklardan uzak eylesin.

Ayetel kursi okudum sizin için regl olsanız bile esma okuyabilirsiniz

Okudum Allah yardımcıniz olsun.
ALLAH BİN KEZ RAZI OLSUN o kadar zordayım ki beynimi kemiriyorum yarın sıkıntılar beni bekliyor inş işçi gelir de biraz daha az ezilir ve herkes kendi işine bakar ama ben çalışmanın bu kadar zor olacğaını düşünmemiştim iyilik yapmak bile çok çalışmak bile birilerinin işine gelmiyor

okudum canım allah yardımcın olsun maddi manevi sıkıntıların giderilsin
ALLAH RAZI OLSUN KUZUM maddi sıkıntılarım olmasa bir dk durmam kpss bile çalışmayı bıraktım ama ödemeler boyumuzu aştı onun için dişimi sıkıyorum dualarınız için sağol çok ihtiyacım var

Ayetel kursi okudum sizin için regl olsanız bile esma okuyabilirsiniz
sabahları işe giderken esma çekerek gidiyorum canım ayaklarım geri geri gidiyor çünkü ordaki gerginlik nedeniyle ALLAH razı olsun inş işçi geldi diye ben de yazarım inş yarın ya da birkaç güne kadar insanlar arasında kalmaktan sıkıldım herkes birbirine düşman halbuki işini yap çek git

sabahları işe giderken esma çekerek gidiyorum canım ayaklarım geri geri gidiyor çünkü ordaki gerginlik nedeniyle ALLAH razı olsun inş işçi geldi diye ben de yazarım inş yarın ya da birkaç güne kadar insanlar arasında kalmaktan sıkıldım herkes birbirine düşman halbuki işini yap çek git
İş hayatı işte insanlar çok tuhaf bende zor gidiyorum valla ama yapacak bişey yok yani bende doğruları söylediğim için 3 kişi bana düşman gibi bende hiç muhatap olmuyorum işimi yapıp çıkıyorum

X