Acil çatlatma iğnesi etksii kızlar

Git bı bakalım doktor ne diyecek
Bakalım ne dicek adetim bugün arttı doktprumda çarşamba gününe randevu verdi bende merak ediyorum ilk defa 16 günde adet oldum birde daha yumurta çatlatma iğnemin 10. Günüydü iğnenin etkiside daha geçmemişti yani testle takiı ediyodum

Gerçekten tuhaf yanı benimde iğnenin 20.gunu 15.gunu test verdim negatif di hala adet olmadım adetimde geçti 3 gün duphaston kullanıyordum 15. Gün bıraktım negatif görünce kullanmayı hala olmadım normalde ilaç gebelik olmazsa adet söktürücü imiş yarın bida kan verecem

Evet canım öyle inşaAllah güzel sonuç alırsın hiç evde gebelik testi denedin mi bide normalde bende duphastonu bitirip 1 hafta içinde hasta olurdum hiç daha ilacım bitmeden hastalanmadım ama kanda artık yerleşme kanaması denilenden fazlaya çıktı hatta affedersin ama su gibi ayağa kalkınca akıyo hissediyorum

Adet olmuşsun bildiğin yaptım şimdi erken gebelik testi negatif adeti bekleyecem bakalım

Adet olmuşsun bildiğin yaptım şimdi erken gebelik testi negatif adeti bekleyecem bakalım
Bencede adet oldum canım bende artık inandırdım kendimi napalım bu ay tekrardan denicez Allah tan ümit kesilmez senin içinde hakkında hayırlısı olsun inşaAllah bian önce kavuşuruz miniklere

Kızlar baksanıza bugün anneme giderken sabah test yapmıştım yine ama bekleyemedim sonucunu şimdi eve geldim yine çıkmış ikinci çizgi

Eklentiler

• IMG_1408.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 48
Kanamamda devam ediyo acaba ben hamileyimde düşük mü yapıyorum ama hiç ağrım falan yok düşük olsa illa ağrı yapar diye düşünüyorum

Çatlatma iğnesi 10. Gün sizce durum nedir

Eklentiler

• IMG_20230530_111336.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…