Acil bakabilir misiniz

yasemin95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
16
3
29
Herkese merhaba kızlar. 2 aylık hamile olma ihtimalim var. Awox erken hamilelik testini kullansam sorun olur mu?
Eczanede sadece o varmış.

Sanırım yok ne düşünüyorsunuz. Aslında regl oldum 2 ayda ama göğüs ağrım ve kasık ağrım regl olmama rağmen geçmedi. Demiştim acaba hamilelikten mi

Sanırım yok ne düşünüyorsunuz. Aslında regl oldum 2 ayda ama göğüs ağrım ve kasık ağrım regl olmama rağmen geçmedi. Demiştim acaba hamilelikten mi
Negatif görünüyor canim eger kasik agrin falan varsa üşütmüş olmayasin.. göğüs agrinida bilemiyorum prolaktin degerin mi yukseldi acaba

Negatif görünüyor canim eger kasik agrin falan varsa üşütmüş olmayasin.. göğüs agrinida bilemiyorum prolaktin degerin mi yukseldi acaba
Ay bilmiyorum dokununca bi hafif sızlıyor gibi sanki. Ama test sonuçlarına göre yok sanırım en son 1 ağustosta olmuştu çünkü şüpheli ilişkim. Sizce?

Ay bilmiyorum dokununca bi hafif sızlıyor gibi sanki. Ama test sonuçlarına göre yok sanırım en son 1 ağustosta olmuştu çünkü şüpheli ilişkim. Sizce?
Malesef gebelik yok gözüküyor. Şimdiyekadar daha belirgin belirtileri olurdu uykuya dalma mide bulantisi sk idrara cikma. Vs. Akisina birak hayirlisiyla diger aylar olur insallah. Bizfe 6 aydir istiyoruz bakalim ne zaman tutar

2 ayda regli oldum diyorsunuz sonra hamile miyim diyorsunuz…. Söyleyeceklerim bu kadar.

Benim ki de böyle ama benim adete 7 gün var

Eklentiler

• IMG_1494.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_1492.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 17
2 ayda regli oldum diyorsunuz sonra hamile miyim diyorsunuz…. Söyleyeceklerim bu kadar.
Hanımefendi sanırım bu sitedeki konuları hiç okumamışsınız, aylarca regl gördüğünü söyleyenler var, insan olur olmaz düşünüyor elbette. Ayrıca regl sürem kısaydı en son ki reglimde. Reglim bitmesine rağmen meme hassasiyetim ve hafif kasık ağrım devam ediyor halen. Şüphelenip test yapmış olmam sizi neden gerdi anlamadım. Tamam her şeyin en doğrusunu sizler biliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…