Acil bakabilir misiniz

Malesef gebelik yok gözüküyor. Şimdiyekadar daha belirgin belirtileri olurdu uykuya dalma mide bulantisi sk idrara cikma. Vs. Akisina birak hayirlisiyla diger aylar olur insallah. Bizfe 6 aydir istiyoruz bakalim ne zaman tutar
Allah gönlünüze göre versin. Biz boşanıyoruz o yüzden bu şekilde olması beni rahatlattı diyebilirim. Kesin yoktur değil mi? Kan testi vermeme gerek var mı sizce?

Hanımefendi sanırım bu sitedeki konuları hiç okumamışsınız, aylarca regl gördüğünü söyleyenler var, insan olur olmaz düşünüyor elbette. Ayrıca regl sürem kısaydı en son ki reglimde. Reglim bitmesine rağmen meme hassasiyetim ve hafif kasık ağrım devam ediyor halen. Şüphelenip test yapmış olmam sizi neden gerdi anlamadım. Tamam her şeyin en doğrusunu sizler biliyorsunuz.
Canım yaptığın testte malesef negatif görünüyor ayrıca burada her yazılanı kafana takma bir çok kişi görüyorum,duyuyorum hamile olup regl olan. Umarım en kısa sürede istediğin neyse kavuşursun🙏

Canım yaptığın testte malesef negatif görünüyor ayrıca burada her yazılanı kafana takma bir çok kişi görüyorum,duyuyorum hamile olup regl olan. Umarım en kısa sürede istediğin neyse kavuşursun🙏
Çok teşekkür ederim. Ama böylesi daha hayırlı oldu. Kesin yoktur diyorsunuz degil mi? Sizce kan testi vermeme gerek var mı?

Çok teşekkür ederim. Ama böylesi daha hayırlı oldu. Kesin yoktur diyorsunuz degil mi? Sizce kan testi vermeme gerek var mı?
Yani 2 aylık bir süreçte muhakkak silikte olsa belirirdi. Kesin yoktur demek için kan tahlili lazım ama şuan ki testte kesin yoktur diyebiliyoruz ☺️

Hanımefendi sanırım bu sitedeki konuları hiç okumamışsınız, aylarca regl gördüğünü söyleyenler var, insan olur olmaz düşünüyor elbette. Ayrıca regl sürem kısaydı en son ki reglimde. Reglim bitmesine rağmen meme hassasiyetim ve hafif kasık ağrım devam ediyor halen. Şüphelenip test yapmış olmam sizi neden gerdi anlamadım. Tamam her şeyin en doğrusunu sizler biliyorsunuz.
Evet bizler biliyoruz 👍🏻 regli olmuşsun döllenmeyi bekleyen yumurtan gitmiş yani hamile değilsin. Bıktık sitede aylarca regli olup hala hamile miyim diye soranlardan 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

X