acil akıl rus

normalde perde açıkken yada sadece tül çekiliyken çırılçıplak dolaşmak yasalara aykırı..pencereden bakan çocuklar yada gençler olabilir..ama çıplaksa tabi..emniyetin ahlak masası bu konularla ilgileniyor..yasalarda değişiklik olmadıysa..

bencede newlife nin fikri mantıklı..

ayrıca herkes elüşinize yüklenmişte çok komik tamam eşiniz suçlu tabi ama karşıdakinin yaptığı resmen teşhircilik..

herkes evinde istediği gibi gezer kimsenin itirazı yok ama her işin bi uslubu var..

yöneticininde birşey yapabileceğini hiiç zannetmiyorum ayrıca..

eşinizin bakması saçma 1 kere baktın bidaha bakma dimi gördün çıplaklar.valla bende cingar çıkarırdım ama benimki bakmasgördük bikaçtne bakmadı:):)
diin ii valla bnde çıplak heriflere bakiim:roflol:

bence polise filan anlat komşularımdan rahatsız oluyorum ne yapmalıyım de onlar söylerler ne yapman gerektiğini veya onlar halleder eşin baktığı zamanda deki karşıdakinin eşide bizim eve bakıyo de bak bakalım perdeleri nasıl kapatıyor.

Nasıl her erkek bakarmış ya anlayamadım ben:eek:klava:

Birincisi milletin evinin içine bakılıyor , ne kadar açık da giyinse , sere serpe de olsa bakmamalı..

ıkincisi , sen evli adamsın ; nasıl haklı olabilirsin bakmakta ?

Biz sokakta açık giyinenlere bakmalarına kızarken , başkasının evinin içindeki bir kadına nasıl bakar ya :mymeka:KK43:her ne kadar tül açık da olsa , içerisi meydanda da olsa )

Siz bence eşinize haddini bildirin ...

kadın farkında mı ben anlamadım tam olarak.kadın bilerek mi yapıyor?

KADINI uyarın bence..bana bak hatunn yolarımm saçını başını falan..

ben öğrenciyken bizim yurdun karşısındaki dairede bir genç vardı. bir akşam oturduk balkonda çekirdek çitliyoruz muhabbet filan. bu zaten her akşam perdeler açık vaziyette giyinir soyunur arada bir camdan dışarı bakar filan... o akşam tv nin karşısında soyundu.. ve sapıkça şeyler yapmaya başladı. korktuk hemen içeri girdik. kimseye de birşey söyleyemedik çok utandık çünkü :eek:
var böyle tipler arkadaşlar hele o rus lar aman amannnn..

kısacası kadın tahrik etmek için yapıyor
eşim bakıyor

aslında durumuna uzuldum..su erkekler kadınları orasına burasına bakıyolar ya..ne sınır oluyorum..gozlerıne oyacaksın daha kımseye bakamayacaklar.:eek:klava:

Onların apartman yöneticisine ne söyleyeceksin canım. vlerinde kapalı kıyafetler giysinler mi diyeceksin...
Ev bu isterse çıplak gezer kime ne...
Haa ışıklar açıkken perdeleri kapatmamaları yanlış ama bunun için de onları suçlayamazsın...
Ne yapacaksan eşine yapacaksın...
Sen perdeleri kapat, böylece eşinin dışarıya bakma şansı olamaz....
Haa özellikle kendisi perdeleri açıp karanlıkta karşı daireyi gözetliyorsa bu onların değil eşinin kabahati. Kusura bakmayın ama her konuda Rus dye de tüm suçu onların üzerine yıkmanın bir anlamı yok...
Onlar evlerinde istedikleri gibi giyinip giyinmemekte özgürler... ha balkona çıkarlar o ayrı ama evin içinde niye uygunsuz giyiniyorlar diye kimseye hesap soramazsınız...
Niye röntgencilik yapıyo diye eşinize hesap sorun...

Sana katılmıyorum.Biz kadın halimizle bakıyoruz,çok güzel fizikleri var.Eşinin bakması normal.
Ruslara gelince sen yinede apartmanın yöneticisine söyle,evdeler diye ışıklar tüller açık çıplak dolaşamazlar.Burası rusya değil Bulunduğu ortama uymak zorundalar.
Gerçi onlar zaten bu iş için burdalar. şikayet et bence.
Eşinede kızmakta haklısın ama adam da ne yapsın canım. fazlada ciddiye alma.

diyorum ya güzellikle söyledim olmadı uyardım olmadı akşam dan beri kavga ettim.
saçmalıyor .
bizde evimizde açık saçik kıyafetler giyeriz ama bunu yanlız kocamız görür.
yan apartmandaki adam görmesin diye kapatırız her yeri

Sana katılmıyorum.Biz kadın halimizle bakıyoruz,çok güzel fizikleri var.Eşinin bakması normal.
Ruslara gelince sen yinede apartmanın yöneticisine söyle,evdeler diye ışıklar tüller açık çıplak dolaşamazlar.Burası rusya değil Bulunduğu ortama uymak zorundalar.

ya canım adam dışarda görüp geçmiyor ki, akşamları oturup ev röntgenliyor, neresi normal bunun?

valla sizi bilmem bizde bir söz vardır açık kıça herkez bakar derler
tabi ben bunu azcık değiştirdim
bakar inanki insanlarda hele bizim insanımızda biraz gözetleme huyu daha fazla
doğruya doğru
ne diyelimki adamı her dakka gözünün önünde tutamazsınki
iki ara bi dere gene bakar
baktığıyla kalır inşallah

önce bu kadın evli. ve bütün ruslar bu iş için burada demek çok yanlış. buraya yerleşip, yuva kuran ve namusuyla yaşayan ruslara hakaret olur bu. o yüzden kelimelerimize daha dikkat etsek iyi olacak. buradada ,yani kk da,rus asıllı ,üyelerimiz var.
ve inanın gerçekten bu genellemelere çok üzülüyorlar..

Normal değil....
Eşi bir kere bakarsa normaldir, ama koltuğunu pencere kenarına çekip, bön bön izliyorsa evi anormaldir...

X