Açıköğretim

Esinin yaptigi cok bencilce, asla kabul edilebilir birsey degil. Abartmiyorum ama bu nedenden bosanilir bile.
Ama senin bosanacagini sanmiyorum. Oyuzden Ikna etmek icin farkli yollar denemen gerek.. Okumayi calismak icin istemiyorum.. Hayat bu, yarin oburgun basimiza ne gelecek bilemeyiz. Allah korusun ya sana birsey olursa cocuklarimi baska adama mi muhtac edeyim, yeniden evlenmek zorunda mi kalayim. Elimde meslegim olursa calisir gecinirim kimseye muhtac olmam. Bencil olma falan .Diyebilirsin. Baska da birsey gelmedi aklima. Cunku esinin zihniyeti cok yanlis ne desen ters teper.

öyle birşey yok ki yani bütün parayı alma borçlanma yani istediğiniz dönem yenilersiniz çıkan miktarı ödersiniz isterseniz bu yıl deneyin ekranda kendiniz görürsünüz deneme amaçlı.
Önceki borçlar diye de yazar hesabınıza giriş yaptığınız da. Yani bundan haberdar olmanız gerekir. İsterseniz siz bakın ya da arayın açıköğretim öğrenci işlerini size bunu belirtirler.

Ailen kabul ediyorsa ne duruyorsun ki. Okulunu da oku. Meslek sahibi de ol. Hayallerin bu yöneyse gercekleştir bunları.He istemiyorsan o başka tabi.
Eşini mi sevmiyon bacım sen onu de de bilek okuma bahane. Okumayı da zaten eşi boşayınca kendi ayakların üzerinde durmak için istiyorsun sen bence.

Eşini mi sevmiyon bacım sen onu de de bilek okuma bahane. Okumayı da zaten eşi boşayınca kendi ayakların üzerinde durmak için istiyorsun sen bence.
Hayır aslında yani boşansam da okurum ama bir yönden o korkusu da var galiba hen eğitim olarak üstün olmamı istemiyorum hem boşanırız diye mi çözemedim

Cok yanlış kesinlikle haklisiniz ama o her türlü savunuyor kendini

Hıı kesinlikle bu konuyla ilgili doğru cevap bu
Malesef doğru tahmin ettim eşime şükrettim eşim ortaokul mezunu ben üni. Ikinci öğretim devam ediyorum 2. Universiteye gıkı cikmadi hayat senin kısıtlama yapamam diye kendi de şuan açıktan liseye basladi ama konu sahibi buna tamam okumayayım derse çok pişman olcak çünkü hiçbirşeye tamm evet çekicek eşi nasıl olsa kabil ediyo diye

Hayır aslında yani boşansam da okurum ama bir yönden o korkusu da var galiba hen eğitim olarak üstün olmamı istemiyorum hem boşanırız diye mi çözemedim
Bak bana sorarsan şöyle yap benim de çocuk küçük ara verdim kayıt yaptırmadım, senin de yavrun 1 buçuk yaşındaymış az büyüsün eşinle aranızda da güven oluşsun yani boşanmayacağızı onu sevdiğinizi kabullensin 1 ya da 2 yıl içinde yaşınız 22 daha. 23te veya 24 te okumak çok geç değil. Bu süreçte tatlı dille yavaş yavaş işlersin eşini en sonunda tamam der.

Inşallah canım teşekkür ederim

Adam kompleksli haliyle ondan daha yüksek okumanı istemez.
Ona bağımlı kalmanı isteyecek hatta çalışmana bile izin vermeyecektir.
Ya şartları kabul edeceksin ya da yolunu ayıracaksın.

Önceki borçlar diye de yazar hesabınıza giriş yaptığınız da. Yani bundan haberdar olmanız gerekir. İsterseniz siz bakın ya da arayın açıköğretim öğrenci işlerini size bunu belirtirler.
Şuan pasifim ben de tekrar dondurdum 2014 te yazıldım 2016 da dondurmuştum kaydımı tekrar actırdım bir sonra ki sene sınavlara girdim önceki dönemden borç çıkmadı öyle yazıda yoktu.

Şuan pasifim ben de tekrar dondurdum 2014 te yazıldım 2016 da dondurmuştum kaydımı tekrar actırdım bir sonra ki sene sınavlara girdim önceki dönemden borç çıkmadı öyle yazıda yoktu.
Bilmiyorum yine de bir öğrenelim derim, keşke senin dediğin gibi olsa ne iyi olur:)

Bilmiyorum yine de bir öğrenelim derim, keşke senin dediğin gibi olsa ne iyi olur:)
Her sene sistem değiştiriyorlar aöf için önce ygs de herhangi bir alandan barajı gecmek yetiyordu tercih için sonra alan getirdiler, kontenjan sınırı geldi, lisans tamamlama için dgs derken gecmeyi iyice zorlaştırdılar ha 4 yanlış 1doğru olayı bence kalkmalı

Bence de kalkmalı o kural :))

"Doğru bir başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf sağlar."
*

Son düzenleyen: Moderatör:
"Doğru bir başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf sağlar."
*

*

*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…