Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Şanslı mı arıza mı? bence Bülent Hoca kendisinden başka kimsenin benle başedemeyeceğini düşündüğü için girdi benim kontrollere
Merkezin şanslıları bence Bülent Hoca’yı çok görenler değil sağlıklı bebeklerini evlerine götürenler olacak. Takılmamalı Bülent Hoca ile çok görüşmeye. Evet çok tatlı adam oradan mutlu ayrılmanızı sağlıyor ama önemli olan netice.
Bu arada bakmadıysan 40 yaş grubuna bir bak bizim merkezden bir hamilelik haberi var! motivasyon olur diye haber vereyim dedim

Ariza degil bence yaklasimdan rahatsiz olunca hakkini savundun..
Ben zaten kendi adima hocayi goreyim diye talepte bulunmadim, dedigin gibi saglikli bebeyi versinler yeter!
Ayy dur bakayim ne guzel haberverdin..
Bizler de guzel haber verenlerden olalim. Su anda en yakin@yazalaz var..

Ya evet bir de şişme vardı dimi benim karın zaten davul artı bütün vücudum şişmişti. Kötüydü gerçekten ve reglden sonra normale dönmeye başlamıştım.
İğneleri kendim yapmanın heyecanı tedaviye başlamanın heyecanından daha fazla galiba haklısın başarırsam aynı gazla bitiririm 10-12 günü
Boya meselesi geçen sefer hiç gündemim olmamıştı demek yeni boyatmıştım hatırlamıyorum. İyi oldu söylediğin benim de geliyo, gidip boyatayım başlamadan

Reactions: 2be
Basarirsin aman basaramazsan yine igneci gelir ne olacak:)
Dip boya onemli, bembeyaz kafa dolaniyorum

İlk görüşmede ve transferde gördüm sadece negatif sonuç aldım neden negatif olabileceği konusunu bile Bülent hocayla görüşmedim. İlgi alaka beklemem işimi görürüm diyorsanız tercih edebilirsiniz

Negatif sonuclarla ilgili kendilerini kesinlikle gelistirmeleri gerekli! Hastaya aciklama yapilmali,o konuda eksiklikleri var maalesef..

Negatif sonuclarla ilgili kendilerini kesinlikle gelistirmeleri gerekli! Hastaya aciklama yapilmali,o konuda eksiklikleri var maalesef..
Zaten moralim sıfır oldu Ramazan bayramının ilk günü bi kaç gün sonra işe başlayacağım kamuda çalışıyorum. Durup dururken ağlıyordum yada gülüyordum bu şekilde işe gidemem vatandaşın işini ağlarken nasıl halledeyim bu hafta için rapor yazarmısınız kötüyüm diyorum Yen'i kaydınız Yok yapamayız dediler cidden kötüydüm ilk denemem negatif olmuş ayların stresini ağlayarak attım resmen o halde ağlayarak çalıştım ben ne halden anlıyorlar ne yardımcı oluyorlar Allah ellerine düşürmeye görsün

Aramadılar daha çatlıyorum meraktan.ben mi arasam diyorum.4.gün deyim hamdolsun da
Ararlar telas etme Burasi 5.gune goturecek bu durumda. Ilk plan 3.gun dondurma seklindeydi diye hatirliyorum.
Kalbini ferah tut, devam edenler kalite olarak iyi.5.gunu bulurlar.

Ararlar telas etme Burasi 5.gune goturecek bu durumda. Ilk plan 3.gun dondurma seklindeydi diye hatirliyorum.
Kalbini ferah tut, devam edenler kalite olarak iyi.5.gunu bulurlar.
Aslımda burası hiç 3.gün donduralım demedi. Sadece ben önceki tedavimde 3 tane var diye 3.gün hemen transfer oldum .5.i düşünmediler bile dedim. Sizde böyle bir durum yokmu dedim. Oda embriyoyu gözlemliyoruz.ona göre karqr veriyoruz. Dedi. Bir öncekide grade 2 ve 10 hücreli idi anlamadım. Politikalarını 2 hastaneninde . Acaba 5 e gitmez diye mi gördüler. Belkide iyi dediler ilkinde iyi değildi bilemiyoruz ki. Birde burası dosyama dondurlacak diye not almış. Dondurmaya uymazsa transfer olcaksın crinone jele devam olası transferde dedi

Dondurmaya uymayabilirmiymis embriyo? Bunu bilmiyordum, yeni ogreniyorum.
sen bu durumda transfer de olabilirsin 6.gunde. Her merkez uygulamasi farkli tabi.
Ama senin yolunda giderse 5.gune gideni dondurup rahimi dinlendirmek seklinde olacak anladigim.diger alternatif taze transfer.
Heyecanli bekleyis valla.. cik gez ,at kendini bir yerlere..

Dondurup,Rahmimdeki belki kaviteyi düzeltecekler. Bir embriyolar belli olsada başıöa ne gelcek bileyim rahmime müdahale fikride korkutmuyor değil. Evet kalite kötüye giderse dondurmayacaklar. Semra hocanım hedefi 3 tane 5.gün. dondurmak idi.benkide ön gördü

Oncelikle embriyolar devam etsin
Rahim konusunda tecrubeli doktorlarda sorun cikacagini sanmiyorum,hos ben kurtaj sonrasi yapisiklik yasadim
Embriyo isi cok degisik,cok kapsamli, ona pek kafam basmiyoe
Senin tedavi suresince hic rahim kasilmalarin oldu mu

Nasıl kasılma. Opudan sonra birkaç gündür. Karnım çok şiş ve kasık ağrılarım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…