Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yani sana tavsiyem sadece tüp bebekle ilgilenen bir doktor olsun.öbür türlü bence tüp bebek teknolojilerini takip edemiyorlar.ama senin buldugun da bir merkezmiş.bi düşün bakalım

Cok guzel gelismeler..su anda 5 tane ngs ye gidiyorYolunuz acik olsun bebeler...saglikli gelir kalbim oyle diliyor ve senden bu is tamam hamileyim bildirimi alacagiz gibi geliyor

Hadi hayırlısıyla daha güzel haberler gelsin ✌

Folikul takibi sonucunda catlatma ignesi yerine kendimiz gun asiri denesek acabamesela reglden sonraki 11-13-15.gunler ama bunda da sperm sayisi az olunca sikinti olabilir.

Ben denedim beceremedim ama ovulasyon testleri de kullanılabilir

Evet evet gayet güzel maşallah
Güzel haberlerin devamı gelsin inşallah bekliyoruz mutluyuz umutluyuz

Yani sana tavsiyem sadece tüp bebekle ilgilenen bir doktor olsun.öbür türlü bence tüp bebek teknolojilerini takip edemiyorlar.ama senin buldugun da bir merkezmiş.bi düşün bakalım

Evet evet tüp bebek doktorlarını kastettim bende zaten, sadece bu önde koşan kalabalık merkezler değil de daha sakin, hastası daha az olan merkezler veya bireysel çalışan tüp bebek doktorları olsa daha huzurlu ilerlerim gibime geliyor. Bahsettiğim merkezin Ankara şubesi yine o kalabalık merkezlerdenmiş sanırım. İstanbul’da yeni oldukları için çok hastaları yok.

Gerçi ben kesinleştirene kadar yüz kere karar değiştiririm daha anlatıp kafanızı da şişirim bakalım hayırlısı

Ben denedim beceremedim ama ovulasyon testleri de kullanılabilir
Test de olabilir,Bu ay 11-13-15 de deneme yapalim bakalim:) planli cinsellik,yahu bir de ramazan oruc tutuyorum iftar sonrasi benim halim kalmior ki nasil olacak

Ankarada timur gurgan iyidir,ekibi de iyidir bence.
Sen paylas zaten hepimiz karisik haldeyiz, aksine yeni bilgiler her zaman iyidir..

Test de olabilir,Bu ay 11-13-15 de deneme yapalim bakalim:) planli cinsellik,yahu bir de ramazan oruc tutuyorum iftar sonrasi benim halim kalmior ki nasil olacak

Ya sorma bu bebek mevzuu çıktığından beri olay başka bir yöne evrildi zaten bu ne yaaa tarihli saatli iş mi olur amaaan Hele ki iftar sonrası

Dene bakalım kolay gelsin ve başarılar dilerim alakası yok deniyor ama sonrasında yat biraz uzan bari

Reactions: 2be
Napcacaz artik uzanip yatariz:)) olcagini bilsem yataktan hic cikmam

Son durum 5 embriyo biyopsi alınıp donduruldu.diğer 2 tanesi Blast olamamış Güle güle denmiş..
Tabi ben hemen carladım nasıl 5. Güne gelip çöp oluyo diye sonuçta 5.gün embriyosu kadın benim carlamama ragmen sakin sakin anlattı.biraz anladım sakinleştim..Blast aşamasına gelememiş.
Şuan bağırdıgım için çok üzgünüm ama panik yaptım kafamda bişey oluşturmuştum o olmayınca...
Valla bu işler artık kısmet..kaliteleri iyiymiş onu da sordum..
Tabi yine aklıma yatmayan şeyler var ama var ama sonuçta neyi değiştibiliyoruz ki biz.. heralde olacak embriyoyu da çöpe atmazlar di mi ngs den bi ton para kazanacaklar onlarda olsa..
Güvenmeyi seçiyorum ve yola devam ediyorum. Umutsuz bir durum yok şuan.. sanırım bayramdan sonra çıkar sonuç.
Dua edip beklicem..

Yani mevcut durumda 10 taneden 5 tanesi ngs gitti ki bence super bir oran
Panikten icinden bir seyler cikmasi normal,insan kendini bazen tutamiyor
Insallah bayram sonu iyi haber gelecek genetikten sonra rahim ile ilgili operasyon varmi tekrar? Onceden yapisiklik icin histereskopi yapilmisti diye hatirliyorum.
Dualarimiz hep seninle,bebeler guzel haberi verecek bayram sonu

Evet kafamda 7 tane 5.gün embriyosu olunca panik yaptım 2 si olmadı diyince. .ayıp ettim kadına.yarın arayıp davranışım için özür dilicem içimde kaldı..
Rahimle ilgili bişey görünmüyo cikolata kisti görmüştü ama transfere engel olacak biyerde değil demişti.. ama genetikten haber olumlu gelirse rahim filmi istiyormuş hoca.ona göre belki bi operasyon geçiririm umarım geçirmem tabi. Histereskopi 2 kere oldum biri yapışıklık biri rahim çizdirme..bi numara yok basit bi işlem..sende yaptırıcaktın galiba.kafaya takılacak bi durum değil endişeliysen..kusura bakma hepsini okuyorum ama konular karışıyor bazen..
Histereskopi ile ilgili bir durumun mu vardı endişe ettiğin?

Ben de aynı nedenle hem kendimi hem embriyologları yormuştum o günlerde ama dediğin gibi neyi değiştirebildim? hiç
O yüzden bardağın dolu tarafına, yani yeterince iyi olan bu neticeye bakıp dua ederek umutla beklemek en doğrusu.
İnşallah iyi haberler gelecek dualarım seninle ve bebişlerle

Rahim filmi de temiz ciksin valla senden umutluyuz,bize guzel haberler gelecek gibi geliyor
Benim kurtaj sonrasi yapisiklik icin onerdi bulent hoca histereskopi ,ben yine de baska bir doktordan daha gorus alayim diyorum..Histereskopi ile ilgili pek endisem yok sadece 2 aylik bekleme sureci oldugu icin anca bayramdan sonra yapilsa agustosu buluruz yine.ben surecten sikildim artik

Evet canım haklısın süreç operasyon araları falan çok uzun..umarım tüm zahmetlerimizin emeklerimizin karşılıgını alırız hepimiz..
Benim yapışıklıktan dolayı çocuk olması imkânsızdı. Ondan oldum mecbur.sen başka doktordan al tabi bir görüş..
Bugün ödemeyi yaptık yarın gider heralde genetiğe benimkiler.sordum bayramda da çalışıyorlarmış.sanırım bayramdan sonra sonuç çıkar..umarım güzel gelir sonlar. .
Hepimiz için hergün dua ediyorum..Hakkımızda en hayırlısı en dogrusu olsun

Reactions: 2be
Guzel sonuc gelecek insallah. Dis lab e gonderdiler kendi bunyesinde mi yapacaklarmis genetik testi?
Hepimiz icin kolaylikla saglikla sonuclansin tum temennim
Benim yol tabi daha uzun , ama gec olsun guc olmasin diye umut ediyorum.

Guzel sonuc gelecek insallah. Dis lab e gonderdiler kendi bunyesinde mi yapacaklarmis genetik testi?
Hepimiz icin kolaylikla saglikla sonuclansin tum temennim
Benim yol tabi daha uzun , ama gec olsun guc olmasin diye umut ediyorum.
Genetiks yapıyormuş genetik testi..onun hesap nosunu verdiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…