Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Evet Türkiye’de malesef tanıdık meselesi heryerde lazım hem tanıdık hem konunun uzmanı ise tamamdır

Kıbrıs’taki doktor donasyon önermese seni nasıl Kıbrıs’a getirtecek İstanbul’da bu kadar iyi merkez dururken? Ona da inanmadım

Wuhuu super hocaymis! Sevdim ben kendisini. Hatta soyledigine bayildim,ne guzel bir olumlama! Her gun ben bunu kendime tekrar ediyim..
Sonucta prp nin de etkisi belli bir sure sonra gecer diye dusunuyorum ve tabi ki umuyorum:) ama mutlaka bir B plani da olmak durumunda,donasyon isini de bir taraftan arastiyorum..

Aynen ulkede hamili kart yakinimdir var olmustur ve var olacaktir...
Kibristaki doktor da aslinda yine bir tanidik seklindeydi,gel illa hastam ol demedi ,sadece tup bebek sansin cok yuksek degil eger surec olarak cok uzun surmesin ,ben hemen sonuc almak istiyorum dersen donasyonu onermisti.
O zaten en son asamada dusunulecek bir konu,simdi elimizdeki 4 tane embriyo icin eylem plani yapmak lazim..

Bunun icin aciklamalari sperm kaynakli mi dediler?
Cunku aslinda ilk 3 gun spermin etkisi yok deniliyor ki sizinkiler 3.gun 10 hucreli ,iyi olarak belirtilen degerler..
Ay hiç bilmiyorum kafamız çok karıştı bir sürü test verdiler. Semra hocaya şu an kitledik kendimizi ondan sonra anlamlanacak sanırım

Reactions: 2be

Evet ben de sevdim Ziya Hoca’yı

Bence senin vücut bu prp işini sevmedi ve tepki verdi. Düzelecektir ben inanıyorum.

B planını araştır ama kafanda daha çok mevcut sistemle başarıya ulaşmak için olumlamalar düşünceler dualar olsun lütfen

Ay hiç bilmiyorum kafamız çok karıştı bir sürü test verdiler. Semra hocaya şu an kitledik kendimizi ondan sonra anlamlanacak sanırım
Heralde onlarin da bir yorumu olacaktir,bizimle paylas.cunku 3.gun 10 hucreli icin hep iyi umut vadeden diyorlar..
Valla su isi bizlere dogru durust birileri aciklasa da kafadaki tilkiler susup otursa yerine:)

Tabi ya ben düşününce bile heyecanlanıyorum
Gidip koydursan bebek olma ihtimali olan 4 embriyon duruyor orada! Onlar orada belki de senle kavuşmayı beklerken ne donasyonuuu o konu biraz beklesin kenarda
Sizin çevre geniş anladığım kadarıyla mecbur kalırsanız bulursunuz donasyonun da erbabını tanıdık aracılığı ile

Resmen benim beden dedi ki yapma bana disardan mudahale etme,ama ben iste dinlemedim:)) etkisi ben de gecici diye dusunuyorum yani o konuda kendimi strese sokmAmaya calisiyorum.
Arvigo terapi alacagim.instada kirk kilit hesabi.dogurganliga etki eden masaj yapiyormus,bayram sonu onu da deneyecegim.
Bir arkadasim nefes terapisi onerdi,bu aralar biraz kafayi bunlarla mesgul etmem lazim.
Dualarim hep kendim ve benim gibi isteyen. Herkese saglikli bebek

Aslinda soyle bizim aile cok genis ve haliyle hasta potansiyelimiz coktur, annem de sulalenin butun doktor islerini halletmistir o yuzden ankarada cok fazla tanidik doktor vardir.bir de bu tup bebek surecinde hic saklamadim ben,cunku her soyledigim kisi beni bir baska birine yonlendirdi ve yeni bakis acisi kattii..
Bakalim o 4 taneden biri dunyaya gelmek icin bekliyor mu,Allah nasip edecek mi gorecegiz...

Ben katater provasını merak ediyorum, yapacaklar mı bakalım (bana yapmışlardı) ve sorun görecekler mi ve görürlerse ne gibi bir önlem önerecekler? Ne zaman gidiyordunuz Semra Hoca’ya?

Bence öyle inşallah göreceğiz

Hmm araştırayım bakayım ben de.
İnanarak yapılan her iş her eylem her dua mutlaka bir yere ulaştırır insanı ben öyle düşünüyorum.
İnşallah faydalı olur her çabamız. Dualarına yürekten katılıyorum amin

2 2be 40 yaş forumuna bakıyor musun?
Amh’ı 0,02 olan, 3 tüp bebek tedavisinde yumurtaları hiç döllenmeyen bir arkadaş tedaviye 2 ay ara vermiş, doktor kontrolde bir yumurtalıkta 1 tane yumurta görmüş, takip edelim demiş, etmişler.. çatlatma iğnesi ve 1 kere ilişki hop hamile!
Ne kadar güzel değil mi? Ben bayıldım çok mutlu oldum. İnşallah sağlıkla kucağına alsın.
Yumurtalarım döllenmedi diye endişelenen sana ve dahi hepimize umut olsun diye haber vereyim dedim

Meryem suresini oku denildi, Allah zordaki kullarinin islerini kolaylastirsin

Sen soyleyince okudum,ne kadar guzel bir haber! Mucize istesaglikla dogmasini tum kalbimle dilerim.. darisi bizlerevalla tum su tup bebek hengamesinde bir mucize super olurdu hadi insallah

Meryem suresini oku denildi, Allah zordaki kullarinin islerini kolaylastirsin

Amin. Evet duymuştum onu, bir kere de okudum sanırım, uzun bir sure. Okuyayım yine hatırlattığın için sağol.
Ben de Zekeriya duası diye bir şey görmüştüm bu forumda, Ramazan boyunca okudum 4774 taneyi bitirdim. Sayılara takılmıyorsan aklına geldikçe de okuyabilirsin ezberlenebilecek kısa bir dua.

Sen soyleyince okudum,ne kadar guzel bir haber! Mucize istesaglikla dogmasini tum kalbimle dilerim.. darisi bizlerevalla tum su tup bebek hengamesinde bir mucize super olurdu hadi insallah

Aynen öyle valla inşallah
Bu bekleme sürecinde her reglde gidip yumurtaları kontrol ettirmekte ve takip etmekte fayda var, hormon tedavisi akabinde fazlaca rastlanan bir durum çünkü.
Tüp bebekteki zahmet ve masrafla kıyaslanınca yapmaya değer görüyorum ben.
Bizim şansımız sperm açısından az ama olsun belli mi olur ilaçların sperm üzerindeki etkisini 6-8 haftada göreceğimizi varsayarsak bizim temiz bir 2 ayımız daha var

Folikul takibi sonucunda catlatma ignesi yerine kendimiz gun asiri denesek acabamesela reglden sonraki 11-13-15.gunler ama bunda da sperm sayisi az olunca sikinti olabilir.

Ben de okumaya baslayayim.

Y Yazalaz nasil gidiyor tatil? Benim de buralardan kacasim var,deniz kum gunes uclusunu ozledim
Embriyolardan haber var mi,donmuslar cozuldu mu? Guzel haberlerini bekliyoruz..
Tatil çok güzel gidiyor keşke hiç istanbula dönmesek buralarda kalsak
Embriyolardan haber var☺ 10 embriyodan 7si 5.güne gelmiş.5 i biyopsi alınacak seviyede dondurulmuş 2 si biyopsi alınacak seviyeye gelmesi için bekleniyormuş.yarın toplam sonuç çıkar.ama en olmadı 5 i ngs ye gider 2 si 6.gün embriyosu olarak donar.ngs den gelen sonuca göre onları değerlendiririz diye düşünüyorum. Sanki güzel duyuluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…