Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Bülent tiraş tüp bebek maliyeti ne kadar acaba yaptıranlar söyleyebilir mi benim 2. denemem olaack allahın izniyle bu da olmazsa doktor değişikliği yapmak istiyorum.

canım acıbademde iki embriyo transferine sıcak bakılıyor demişsinde yasal değil diye biliyorum hiçbi merkez bu riski almıyor. belli sartları karşılarsan iki embriyo transfer ediliyor

Evet okumustum simdi sen soyleyince hatirladim.
Senin sayi olarak sans yuksek.o yuzden bir kere daha ngs denenebilir..

Son durum..7 embriyo devam..arayan embriyolog Çok tatlıydı.3 gün de kalacak gibi olanları dondurabilir misiniz dedim.zaten 5. güne gelmeyecek olanlar kendini belli ediyor.sağlıklı mı değil mi anlaşılıyo 3.gün embriyoları tutmayacak olanları dondurup tranfer etmek rahminizi yorar suan sizin gayet sağlıklı 5.güne gidecek ve şansı çok yüksek embriyolarınız var.ngs ye de gidecek.riske atmayın derim dedi.ama yine de siz gözden hrmen çıkarmayın dedim tabiki dedi..
Sanırım az yumurtası olanlar için 3.günü değerlendiriyorlar. .böyleyken böyle

Maşallah
Böyle devam etsinler inşallah aynen devammm Bu sefer herşey çok yolunda gidecek öyle hissediyorum hadi inşallah

Aferin bebeler inatci cikin devam edin yola! Cok guzel haber.. bence bu sefer olacak:))

Bende öyle olmuştı 3 yumurta kalmıştı 3. Günfe 5. Günü beklemeyip 4. Gün transfer ettiler

Bu arada yarın Bülent Hocayla görüşeceğim. Seöra hocaylada pazartesi . Epikrizim ile gideceğim. Hepinizin takip ediyorum yazdıklarını. Allah yolumuzu açık etsin

Bu arada yarın Bülent Hocayla görüşeceğim. Seöra hocaylada pazartesi . Epikrizim ile gideceğim. Hepinizin takip ediyorum yazdıklarını. Allah yolumuzu açık etsin

Amin
Ne yaptın görüştün mü Neslihan hanım ile? Hemen yarına randevu mu verdiler Bülent Hoca’ya? a yok sanırım daha önceden almıştın hatırladım.
Semra Hoca da çok başarılı bir doktor. Hakkında hayırlısı olsun sadece takip etme gelişmeleri yazarsın randevular nasıl geçti neye neden karar verdin vs.

Aklımda bir sürü soru vardı Bülent hocaya sormak için .şimdi yoldayım ne soracağım kafaödan hepsi gitti

Ne yaptın görüşüp çıktın mı? Soruların geldi mi aklına
Çıktım çok moralim bozuk. Nerden başlasam ki. Eşimin dışarda yaptırdığı spermiyogramla toplamadaki testteki aynı çıkmamış. Toplanan yumurtalara rağmen döllenme yavaş ve gelişme zor olmuş. Ona bazı testler verdi yaptırmak için. Sigarada sebep olabilirmiş. Banada verdi pıhtılaşma falan varmı diye. Vitamin verdi yumurta için bana. Ngs biyopsi ,havuz önerildi. Toplayınca 30000 e yakın para. Hıı bide hoca not düşmüş transfer zor oldu. Tutmazsa histeroskopi yapılsın diye . Darmış katater zor girmiş.

Bu arada Bülent hoca gelmedi görüşmeme Özge Beyle haber göndermiş
Ozge beye rahatca sorabildin mi? Bazen hoca cok yogun olunca gorusemiyor ama onemli olan birisinden sizi tatmin edecek aciklamalar alabilmek.
Dollenmenin yavas olmasinin sebebi olarak sperm kaynakli mi dusunuyorlar?
Sperm sayisi az mi cikmis?
Katater konusunda onceden kontrol edilmesi sart? Sisli memorial da yapiliyordu herAlde.

Özge Bey tüm sorulara cevap verdi Allah için. Ama benim dr um o değil. Kesinlikle söylüyorum. Bu demotive edici bişey. Bana 5 inde hoca 24 ü boş dedi. Gittim hoca yok.sperm sayısı ve hızı bizim verdiğimiz testtan düşük çıkmış. 5 tane döllenenden 2 tane kalması sperm sebepli olabilir dedi. Başka yerler prova yapıyormuş neden yapılmadı dedim. Deneyimi olmayanlar risk almamak için yapıyor. Hoca deneyiminden sebep prova yapmıyor dedi. Peki dedim transferde travma sonucu etkilemişmidir. Tabi dedi

Valla o konuda hak veriyorum size.sonucta Bulent hoca olarak gidiyoruz merkeze.
Kesin bir sey diyemiyorlar sperm mi yumurta mi diye!
Hoca deneyimli ama bizler degiliz:)) o yuzden onceden kontrol edilmesi kesinlikle onemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…