Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

6. Gün bugün biraz bel biraz karın ağrım var ama iyiyim. Yeni iğneden geldim popom morluklarla dolu. 12 gündür progestan iğne mahvetti beni. Öyle durumlar

O iğnelerle ilgili biraz okuma yaptım burada. Yapan el çok önemliymiş, ilacın çok çok yavaş verilmesi gerekiyormuş.
Bir de bir hemşire önermiş deneyenler memnun; yaptırmadan önce ampülü 5-10 dk avucunuzda (veya koltukaltı vs) tutun diyorlar, (yaptırmaya giderken ampul avuç içine alınıp gidilebilir deniyor) vücut ısısında olup da ilaç yavaş verilirse çok sorun olmuyormuş, bir de eve gelince kolonyalı pamukla masaj, bir de bir krem ismi vermişlerdi yanılmıyorsam “Arnica” bezelenmeye sertleşmelere ve morluklara iyi geliyormuş masaj yapılırsa.
İğneleri aşırı sevdiğim için (!) şimdiden araştırmaya başladım da, belki senin de işine yarar

Aaa arnicayı tanıyorum ben burun ameliyatımda hayatımı kurtardı. Denicem. Banada hemşire bir çözelti verdi onunla masaj yapıyorum oda ödemini rahatlatıyı. Arnicayı denicem. Avuç içini de tabii. Çok mantıklıymış

Kurşunlu birşey miydi o çözelti. Onu da okumuştum ama tam hatırlayamadım ne olduğunu.
Dene bakalım umarım iyi gelir

Kurşunlu birşey miydi o çözelti. Onu da okumuştum ama tam hatırlayamadım ne olduğunu.
Dene bakalım umarım iyi gelir
Eau de goulard; çeşitli yanık, çatlak, incinme ve berelenmelerde astrenjan özelliğinden dolayı pansuman çözeltisi olarak kullanılmaktadır. Sulantılı allerjik deri hastalıklarında, ciltte özellikle enjeksiyonlar sonrası çevre dokuya ilaç sızması sonucu görülen morarma, şişlik, ağrı olduğu durumlarda, yumuşak doku enfeksiyonlarında günde 3-4 kez 20 dakika kadar kompres şeklinde cilde uygulanarak rahatlatan sıvı şeklinde majistral preperattır.

Böyle birşey bu da işe yarıyor. İlk zamanlardaki gibi değilim sayesinde

Bunu neresi demisti size!! Doktorlariin durust olmasi gerektigine inaniyorum ama hasta psikolojisini de anlamalari gerek.bosuna umit vermesinler tamam ama moral de bozmasinlarz..

Yani haklisiniz valla insan dayanamaz
Biraz daha sabir az kaldi ama bence o cift cizgiyi gordunuz devami gelecek.guzel haber duyacagiz sizden

Senin igneci var nasilsa:))
O asamalara gelirsem eger sizin tecrubelerden faydalanacagiz.birbirimize isik oiuyoruz

Biz de transferi bir görelim de Allah’ın izniyle, iğneler için yeterli bilgiyle donanmış durumda olduğumuzu düşünüyorum, sağol

Evet transfer olan potensiyel annemize:))
Sizin ngs haber hidirellezde gelecek. Size guzel haberler gelecek.

Aaaaaaa süpersin! Harika bir bakış açısı gösterdin burdan yürürüm ben
Hıdrellezden 1 gün öncesi de 1. Evlilik yıldönümümüz inşallah güzel bir haber ile kutlarız

Senin igneci var nasilsa:))
O asamalara gelirsem eger sizin tecrubelerden faydalanacagiz.birbirimize isik oiuyoruz

Progesteron kalçadan vuruluyormuş, hepinizin iğnecisi olacak Allah eli hafif olanından nasip etsin
Tabiki geleceğiz hepimiz o aşamalara, tecrübeliler tecrübesizlere ışık umut ola ola

Progesteron kalçadan vuruluyormuş, hepinizin iğnecisi olacak Allah eli hafif olanından nasip etsin
Tabiki geleceğiz hepimiz o aşamalara, tecrübeliler tecrübesizlere ışık umut ola ola
Benim spontan gebelikte kalcadan bundan yapiliyordu herhalde,bir de hibor vardi onu da gobekten demislerdi ama ben o zamanlar korkumdan koldan yaptiriyordum.heyy gidi gunler simdi cat cat batiriyorum gobege..
O gunleri gormeyi hepimiz icin diliyorum,sirasi gelen digerlerine yol gostersin,mutlu anlar birlikte kutlaninca guzel.hep guzel haberlere...

Benim de şartlarım benzer.Tedaviye Bülent beyde başlamayı düşünüyorum. Ücret hakkında bilgi verir misiniz?

Evet evet hiboru da oluyorum. Biraz zor girsede ona razı geldim. İnşallah siz de göreceksiniz o günleri. Paylaşmak çok güzel

Benim de bire bir hikayem aynı..o kalabalık görse yürü hadi gidiyoruz bu ne der beni gererdi hep yalnız gittim kafama göre takıldım ☺yumurta toplamaya geldi sadece onda bile stres yaptı..bence tek gitmek daha iyi

Benim de şartlarım benzer.Tedaviye Bülent beyde başlamayı düşünüyorum. Ücret hakkında bilgi verir misiniz?

İlk muayene 680 tl
Standart tüp bebek 9.000 tl
+ ilaçlar (benimki 6.000 tl civarı tuttu)
+ NGS olacaksa embriyo başına 2.100 tl ve 1.490 tl biyopsi ücreti
+ Mikroçip olacaksa 1.500 tl

Havuz uygulanacaksa her opu için ayrıca ücretlendirme oluyormuş onu çok bilmiyorum.
Size hangi tedavi şekli önerilir onu da bilemiyorum tabi..

Not: Bir daha fiyat soran olursa 19. Sayfaya bakınız diyecektim ama boş zamanıma denk geldi copyledim Bundan sonra 40. Sayfaya bakınız derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…