Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Çok şükür aradilar 8 hücreli olmus dondurmuslar insallah diger aşamalardada saglikli gelir
Cok sukur guzel haber.8 hucreli olmasi iyi.kalite olarak sordunuz mu? Onlar soyledi mi?
onlar saati bekliyorlar genelde.tam gelisim suresine bakiyorlar.
İkinci opuda daha tecrubeli olacaksiniz panik yapmazsiniz:))

Yok soruda sormuyor cikınca burnumdan getiriyo o muydu bu muydu diye cok sukur taaa 14 mayisa alabildim simdi randevuyu endokronine siz gittiniz mi bahsettiginiz hastaneye

Cok sukur guzel haber.8 hucreli olmasi iyi.kalite olarak sordunuz mu? Onlar soyledi mi?
onlar saati bekliyorlar genelde.tam gelisim suresine bakiyorlar.
İkinci opuda daha tecrubeli olacaksiniz panik yapmazsiniz:))
Evet sordum gayet iyi bir problem yok dondurduk dediler tabi ben panikle heyecanla agladim telefonda tlfn sizden haber bekliyorum diye insallah ikinciye sakin olurum tecrube olsada insan bi umut korku yasiyor

Yok soruda sormuyor cikınca burnumdan getiriyo o muydu bu muydu diye cok sukur taaa 14 mayisa alabildim simdi randevuyu endokronine siz gittiniz mi bahsettiginiz hastaneye
Bizdeki durum ben hastane oncesi ve sonrasi beifing veriliyor,onun sorulari hicbitmiyor:)ben de careyi merak ettiklerin varsa vaktini ayir gel demekle buldum.benim aklima gelmiyor deyip geciyorum.
Anadolu grubunun hastanesne ben gitmedim ama hastanenin tup bebek unitesinin iyi oldugunu biliyorum.

Evet sordum gayet iyi bir problem yok dondurduk dediler tabi ben panikle heyecanla agladim telefonda tlfn sizden haber bekliyorum diye insallah ikinciye sakin olurum tecrube olsada insan bi umut korku yasiyor

Hadi hayırlı olsun bakalım sonraki opu’da daha çok olur inşallah
Ben de 5. Gün telefonunda ağlamıştım, hem de ne ağlamak sonra da kendime şaşırmıştım. Hormonlar gerçekten insanın ruh halini çok değiştiriyor, şimdi şaşıyorum o halime, eşim de bugün artık normale döndüğümü söyledi ilaçların etkisi geçtikçe sakinleşiyor insan.
Eşlerin bıdı bıdısına gelince; benim eşim fazla sıkıntıya gelebilen biri değil, o kalabalıkta beklerken zaten stres oluyorum, bir de kendisi beni yemesin diye gerekmedikçe onu götürmedim ben
Bir arkadaşım tüp bebek tedavisine hep eşiyle gitme taraftarıydı, eşi o süreçte çok olumsuz ve gergin olmasına rağmen ısrar etti onunla gitmeye, en sonunda kocası doktorun yanında bir huysuzluk yapıp kızın moralini bozunca doktor demiş ki “bu süreçte morale ihtiyacınız var bence yalnız gelin artık”
önümde bu örnek de olunca ben tek gitmeyi tercih ettim. Bir eksikliğini de hissetmedim ama bu biraz kişinin karakteriyle de ilgili, eşiniz yanınızda olmadan da güçlü hissedebilecekseniz, kötü hissetmeyecekseniz yalnız gidin derim.

İlk seferin heyecani oluyor:) ikincide sorarsiniz.kalitesi ne? Kac hucreli? Fragmantation var mi yok mu diye?
Simdi bu gece rahatca uyursunuz:)) hem artik sureci de biliyorsunuz.sakince geleni kabul etmeyi ogreniyorsunuz. Bu surec beni biraz daha sabirli biri haline getirdi.beklemeyi ogretti.gelmek istedigi zaman o ruh gelecek bana demeyi ogretti.

Hu huuu nasılsın bakalım ne yaptın kaçıncı gün oldu bugün?
Evet haberler sizde.merakla bekliyoruz ...
Sizinki de hatirladigim 5.gun embriyosu.biz3.gunculer hucre sayisindayiz.sizin 5.gune gelenler artik kendini asmis oluyor:)

En iyisini demissin bende oyle diyeyim gel kendin sor

Reactions: 2be
Amin insallah yok zaten ben gelsin istemiyorum ikincide gerekmedikce goturmucem onu bunaltiyor iyice doktor iyi demis arkadasiniza cidden morale ihtiyacimiz var

Sizinki de hatirladigim 5.gun embriyosu.biz3.gunculer hucre sayisindayiz.sizin 5.gune gelenler artik kendini asmis oluyor:)
Aynen oyle bunada sukur ne diyelim bana cocugun olmaz esinin cocugu varsa onunla cocuk sevgini gider demisti beynimden kaynar sular akti hocam biz bekariz demisim o zaman kibrisa git baska caren yok tup bebel merkezlerinde falan ugrasma bosuna dedi yerimden kımildiyamadim

@Ykthkmhn ‘a soruyorsun değil mi? :)
Zira bende taze haber yok beklemedeyim NGs sonucunu.. Sanırım 6-7 Mayıs gibi haber gelir.. ay tarihe de bak pek manidar Allahım koru

Bazen yorumlarla çok bağdaşmayan neticeler çıkabiliyor. bir uzak akrabam yıllarca İstanbul’daki en iyi merkezlerde denediler denediler, aynen doktor “artık denemeyelim bırakalım” demiş, kızın anne tarafında meme kanseri çok olduğu için hormonların yan etkilerinden de korkmuşlar sürekli hormon almak memedeki kötü potansiyeli tetikleyebilir diye. Bırakmışlar peşini. Yıllar sonra kız 40 küsür adam 50 küsür yaşlarındayken kendiliğinden bir sürprizle geldi çocukları. Allahtan umut kesmemek lazım, hayırlısını istemek lazım. Girdiniz artık bir yola, eski olumsuz yorumları unutun gitsin bence

Mevlam hazinesinden bizlerede verecek evlatlar inaniyorum buna o zamanda ay gazini cikaramadim cok agliyor uyuyamiyorum diye mizildanacagiz buralarda

@Ykthkmhn ‘a soruyorsun değil mi? :)
Zira bende taze haber yok beklemedeyim NGs sonucunu.. Sanırım 6-7 Mayıs gibi haber gelir.. ay tarihe de bak pek manidar Allahım koru
Dün sabah meraktan erken gebelik testi yaptım bide çift çizgi biri silik çizgi çıktı. Sonuçta erken çıkar belkilim dedim.sonra üstüne bide kan verdimkan sonucum <5 çıktı. Oturdum . Sonra kendime kızdım. Erken yaparsan böyle olur diye. Beklemekte çok zor

Kan testi için erken diye biliyorum bu günler. Biraz daha sabır, inşallah test günü geldikten sonra o katlanan değerleri bekliyoruz bakalım
kızma kendine bekleyememen çok normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…