Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yaaaa , bukadar konu ve mesaj içinde beni hatırlaman ve bu verdiğin moral, nasıl kıymetli
Ben de vazgeçmeyeyim hemen demi daha yolumuz uzun

Telefon trafiğinden buraya ancak yazıyorum:
Pozitif
Ama değerim düşük biraz 68,8 ☺
Pazar’a kadar iğne üstü oturmaya devam
Seni nerelerde buldum kiz :))) çok çok tebrik ederim senden haber gelmiş mi bakmak için 40 üstü grube giriyordum sürekli niye ordan yazmadın canımmmmm çok çok tebrikler

Seni nerelerde buldum kiz :))) çok çok tebrik ederim senden haber gelmiş mi bakmak için 40 üstü grube giriyordum sürekli niye ordan yazmadın canımmmmm çok çok tebrikler

Ahahhaha burası benim ilk mahallem
Çok teşekkür ederim çok tatlısın bugün gündüz biraz yoğun geçti aslında akşam yazacaktım ama buradan arkadaşlar sormuş merakta bırakmayayım dedim
Bir yandan da değer düşük ya çok emin de olamadım aslında

E Elexus ahali haber bekler diyorum sana :))cok sukur guzel haber geldi ve katlanarak artacak.
Buralara cok giremiyorum , transfere hazirlanan, genetikten bekleyen, opu olan, operasyona girecek olan herkeSe yolun sonunda Mutlu haber gelsin

Tabi ki sen kurdun canim, sen birlestirdin.. baska merkeze gitsen bile acibademi aldatmaz:))

Tabi ki sen kurdun canim, sen birlestirdin.. baska merkeze gitsen bile acibademi aldatmaz:))

Burası benim için kıymetli ama ben açtım diye değil güzel arkadaşlar buldum burada o yüzden e tabi bir de tedaviye başlamadan önceki saflığımı cehaletimi falan hatırlatıyor bana hoşuma gidiyor
Acıbadem’de tedavimi olamasam da gebelik testimi orada yaptırdım biliyorsun gönülden bağlıyım

Evet yaaa ilk ignecinin eve geldigu gunleri hatirliyorum, vay be ne yollardan gecildi, senin film mutlu son ile bitti.
Her sey daha guzel olacak,kafadakileri sustur:))

Buraya yazdığımda henüz doktorum Günseli hn aramamıştı ve beni yere çarpmamıştı tabi şimdi baktım da baya bi coşkuluymuşum
Akşam aradı sağolsun doktorum mini kutlama yemeğimizin üzerine Yıldırım gibi düştü , 100’ün altında değerlerde temkinli oluruz düşme riski var Pazar günkü test önemli hayırlısı olsun dedi. E tabi moraller yerle yeksan
Hayırlısı bakalım Pazar’ı bekleyeceğiz inşallah yükselir

kaçıncı gününüzde 68 çıktı ki?

Hoşgeldiniz keyifbozan zaten keyiften yıkılıyordum şahtım şahbaz oldum şaka bir yana özel değilse neden böyle bir nick aldınız? Çok merak ettim.
9. günümde çıktı 68. Baya da bi gün yani bakınca. Ama hayırlısı artık napalım

Canım geç tutunma olmuştur dolayısıyla kana da geç geçmiştir iyi düşün iyi olsun üzme kendini hiç bir şekilde bebişin etkilenmesin

Merhabalar uzun zamandır forumları takip ediyorum ama fırsat buldukça. 29 kasımda Maslak Acıbadem’de dondurulmuş blast embriyo transferim yapıldı. BetaHCG değerleri
10.gün 168
12.gün 402
13.gün 409
14.gün 156

bi anda çok güzel yükselirken değer düştü , pazar günü bi daha test olacak ama kimyasal gebelik dedi hemşire ilaçlara devam edin dedi böyle birdurum yaşayan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…