Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Allah allaaahh
İlk kez duyuyorum bu testleri.
Neyse her işte bir hayır vardır belki bakılmasa sonuç başarısız olurdu.
Şimdi bu pozitif çıkanı mı tekrarlayacaklar? Ne demekmiş bu pozitif?
Pozitif çıkınca panelin hepsine bakmak istediler herhalde. Pozitif çıkmasınında çözümü varmış hamilelikte aspirin içilcekmiş

Dogum kontrol ilaci mi adet duzenleyici mi? Bulent hoca cyclo veriyor. Kist olusumunu engellemek icin , verilen ilac dogum kontol icin etkili degil.
Bu testler sonucunda ne olurmus?
Transfer icin bir ay daha beklenecek hem rahimde iyice toparanmis olur.

Yasmin verdi. Kisti götürmek için verdi. Keşke oluşmaması için verselerdi. Bu testler pıhtılaşma ile ilgili. Romatizma ile ilgili olanda var . Ölü doğum düşük gibi şeyler yazıyor internette..aspirin kullanınca önlem oluyomuş. Merak ettiğim şey . Rahmime çizij atılmıştı ya onun etkisi geçermi acaba .boşu boşuna olmuşmu oldum acep

Bana hiç bu tahliller yapılmadı ve istenmedi. Bu tahlilleri transfere hazırlık için mi vermişlerdi yoksa histereskopi den sonra mı yapmışlar.
Ayrıca adını ilk kez duydugum tahliller..ne için miş acaba..

Regl oldun mu toplamadan sonra..2 regl yi olanakadar vaktin var ikna için.. içine sor doğruyu bilirsin.

Sen de pıhtılaşma ve romatizma mı var ondan mı yapıldı?
Merak etme histereskopinin etkisi 2 ay kadar geçmez.hatta benim transferi 2.reglmden sonra yapmıştı doktorum histereskopi den sonra...
Yasmin doğum kontrol hapı değil miydi ya?

Sen planlamani kafanda yap ...olasiliklara gore oncelikle merkezde devam mi edeceksin; baska yerde mi deneyeceksin karar ver.
Es durumunun hazira konmasi gerek. Fikir sormak cok mantikli degil, ayni noktadan bakilamiyor maalesef kendileriyle..

Keskeyi bosver, nasilsa bekliyor seninkiler seni.. eylul sonu olur Allahin izniyle transfer..yasmin dogum kontrol ilaci olarak kullaniliyordu..kist icin de etkili demekki

Bana hiç bu tahliller yapılmadı ve istenmedi. Bu tahlilleri transfere hazırlık için mi vermişlerdi yoksa histereskopi den sonra mı yapmışlar.
Ayrıca adını ilk kez duydugum tahliller..ne için miş acaba..
Ben bu gün transfer için gittim. Kist gördü e2 tahlili yaptı. Sonrada bunları istiyoruz dedi. Benim b2 glikoprotein igm pozitif old. Gördük bunlarıda istiyoruz dedi. Belki o yüzden istemiştir.pıhtılaşma ile ilgili sanırım

Ben de bazı tecrübelerimi yazayım yakında size de lazım olacak burada dursun
Crinone jel sabah akşam kullanılıyor. Biraz sıkıntılı bir ilaç..vajinal jel. Sabah uyanınca akşam yatarken kullanıyorum ben .. kullandıktan(çubuğu sonuna kadar sokun ve sıkın, sıktıktan sonra bırakıp tekrar sıkmayın sıktıgınızı içine almasın tekrar) sonra 2 dakika yatıp 10 dakika yürüyün..sabahları vucut daha gevşek oldugundan sıkılan jel bir miktar geri çıkabiliyor normal bu..
Sonra progestan iğne var 2 doz.Ben bu iğneyi öğle saatine ayarladım hergün 13.30 da yaptırıyorum.böylelikle sabah ögle akşam pregesteron hormonunu almış oluyorum. Belki komik gelir size bilmiyorum ama ben igne olmadan önce iğneleri elime alıp şifa veriyorum sonrasında 15 dakika yürümek iyi geliyor tavsiye ederim..yağlı bir ilaç oldugundan yürüyünce dağılıyor bence..Önceki deneyimlerimden de söyleyebilirim ki bugün 3.günüm önceden çok çok ağrım oluyordu bu iğneleri yaptıktan sonra...aklınızda olsun. Bu iğneyi tutarsa 3 ay kullanacakmışım..
Zamanı gelince sorarsanız unutmıyım diye yazayım dedim.

Ben bende bişey yok sanıyordum. Ana diye bir test istemiş o romatizma ile ilgili. O testi ben geçen yıl olmuştum sorun yok onda.

Sen planlamani kafanda yap ...olasiliklara gore oncelikle merkezde devam mi edeceksin; baska yerde mi deneyeceksin karar ver.
Es durumunun hazira konmasi gerek. Fikir sormak cok mantikli degil, ayni noktadan bakilamiyor maalesef kendileriyle..
Evet bu kadar karıştırmaya gerek yok eşi..senin bedenin senin kararın..
Şaka bir yana gerçekten hem fiziksel hem psikolojik bütün zorluğu biz çekiyoruz o yüzden sen nasıl istersen diye harika bir cümlemiz var onu kullanıversinler

Simdi ana romatizmal otoimmum panel icin yapilirmis, ben yaptirmisim pozitif cikmis 2017de. Benim romatizmal olarak sorunlarim olmustu o zaman bu testler istenmis. Ana, anti ds dna, anti ccp .bu sonuclar degisken midir bilmiyorum ama o donem bana soylenen sorun yok...

Amaninn hamile kalinca da devambitmiyor beee
Progesteron gobekten mi???
Jel kac gun kullanilmis oluyor ?
Senden bilgilerin hepsini alacagiz
Ilk guzel haberi alalim da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…