Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Aaaaaa hadi ya... ben tutamam ki o kadar..valla floransta hastabakıcı bile vardı..Hımmm bunu önden konusayım ben girmeden ..

Ya sıkma canını düşünürsek benim 4 tane döllendi. Ve 2 tane gayet güzel kaldı. Bir ay dinlenirsin. Sonraki ay transfer olursun. Amaç aşiret kurmak değil 1 tane bile transfere uygun olsun sana bebi olsun yeter. 2.gün rahatsız etmiyolar embriyoları. Fotoğrafını bile görebiliyosun.videoya alınıyor. Herkes biliyo durumunu drlar takip ediyor. Harika bir laboratuarda. Zaten ben şunu anladım. İlk başta büyümesi hüzel ilerkeyen kaç taneyse o kalıyo elinde. Zorla minik antralllar büyüsede lab ta devam edemiyor. 2 bile olsa sana yeter. Ngs yapmazlar belki

Valla bilmem nasıl oldu ama oldu.
Öncekine uzun bir tatil sonrası vücuda yoğun alkol ve sigara depolayarak girmiştik hatta olumsuz sonuçta payı var mıdır diye de pişman olmuştum biraz, bunda sözümona dikkat ettik takviyeler aldık spermler de daha iyi ama tablo daha kötü. Anlamadım

E Elexus ,kocamla soyle bir edirneye yol alalim dersen,edirne de erikli plajinda trakya muzik festivali varmis.
Gitmisken edirnede ciger, damak catlatan lezzetler denenebilir

Edirne’ye kadar gidersek kesin Bulgar’a ya da Yunan’a geçip içki/kumar batağına sürüklenebiliriz bu moralle du bakayım fena fikir değil bi pasaporta bakayım vizem bitmiş mi

İlk 1-2 saat onemli zaten,ilk sok atlatilinca hayat normale donuyor
Aksam yemek,yarin organizasyon tamam guzel
Alkol konusuna gelince 1 kadeh ic bir sey olmaz,zaten opu sonrasi antibiyotik memorial vermis,acibadem vermiyor diye biliyorum.
Kuzenin icin de haberlere cok sevindim, tabi 80 dogumlu ile benim gibi 77 dogumlu arasinda 3 sene cok onemli!

Aynen öyle, iyi başlayanlar sonu görebiliyorlar.
Lab.a ve merkeze güveniyorum bir şüphem yok aslında. NGs için bence bastıracaklar bir opu daha yapalım diyecekler. Yüksek amh’ı gören risk alma diyor. Ama çıkmıyor işte sağlıklı embriyo napalım Embriyolog bile dedi; Doktorlar bilir ama bu amhı gören size NGs siz transfer önermez dedi.
Embriyoların kalitesine göre karar veririz herhalde. İyi görünen varsa transfer isterim diye düşünüyorum.

Evet Acıbadem antibiyotik vermemişti, önlem amaçlı verildi herhalde. Akşam içiyordum ama ben şimdi içeyim antibiyotiği, akşama kadar ne yapıyorsa yapsın

Yaa hiç döllenen olmasaydı diye düşünerek kendimizi mutlu ediyoruz
O 4 tane döllenmişse devam ederler. Sonradan duran çok nadir oluyor. 3. Güne geliyorlar çoğunlukla. Ben umutluyum güzel haberler alıcaz sizden

Dimi öyle bir ihtimal de var hiç döllenmeden de olabilirdi sonuçta yaş belli. Her türlü hale şükretmek lazım.

İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…