Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Hayırlısı olsun inşallah olumlu sonuçlar elde ederiz hepimiz bende kendi olduğum şehirde bi doktora gitmeyi düşünüyorum ikinci günümde

Ben geldim
E2 hesaplamam birebir tuttu 11 yumurta toplandı. Öncekine göre az adet olmasına rağmen ayıldıktan sonra çok şiddetli ağrım oldu. İyiki özel oda veriyorlar, perdeli sistem olsaydı diğer hastaların morali bozulurdu 1 saat kadar inledim resmen. Ağrı kesici istedim fakat ağrımın geçici olmadığına ikna olmaları 1 saat kadar sürdü kalçadan ağrı kesici saplanınca kalça ağrısından karın ağrısını unuttum! Neyse biraz zor oldu ama oldu bitti inşallah yarın iyi haberler gelir

Gelmis gecmis olsun bir opu vakasi daha:))
Igneler cok sukur bitti
Toplananlar dolu ciksin ,11 benim icin mukemmel bir sayi:) bu sefer 5.gune giden daha cok olacaktir ..5 gun deli eden bekleyis baslasin Hickirik ne oldu?
Agri neden olurmus? Simdi nasilsin...

Geçmiş olsun. Sayı çok iyi bencede. Allah allah neden ağrıdı acaba .Hepsi döllenip 5 e kadar gitsin inşallahhh

Senin ilkinde kaç taneydi. Kaçıncı güne gitmişti.hatırlatırmısın.

Bence çok iyi bir sonuç..ağrında geçici sonuçta.dayan..harika sonuçlar gelecek..çok sevindim hadi geçmiş olsun

Bende bir haber vereyim. Bütün testlerim çok iyi d vitamini folik b12.. folik alıyorsan kes d vitamini ampul alma daha dediler...fakaaatttt Tsh ım çok düşük çıktı..ama transfere engel bir durum yok endokrine görün dediler..bende göründüm ilacımı yarıya düşürdü.. 2 hafta sonra tekrar test istedi...çok büyük bir sorun değil yani
Bugün estrofeme başladım.. Serumu sordum hemşireye estrofem kullanımından sonra 16 sında kontrole geldiğinizde serum alıp almamanız gerektiği söylenecek dedi..
Burdan çıkan sonuç serum rahim kalınlığına göre tavsiye ediliyor ve öyle kafadan serum demiyorlar bence güzel haberler bunlar..
Haydi bakalım yolumuz açık olsun..
Bu arada E Elexus sen de oğlak burcuydun sanırım..bizim için döngü kapandı yeni bir dönem başlıyor..emeklerimizin karşılıgını alacağımız bir dönem..ne ektiysek biçicez yani..iyi ya da kötü.. tabi yengeç terazi ve koç için de geçerli..herkes ne burcu tam bilemiyorum 2020 oğlaklar ın yılı diyolllarrrrr. .

Ben de meraktayim , 48 yasinda genetiksiz de yapar mi
Yumurta sayısını bilemdiğimizden genetik için tahmin yürütemiyoruz malesef. ah bu magazin dünyası yumurta sayısını genetiği belirtmezsen ne işe yararsın
76 lıymış bu arada..48 olmuyo ama belki 76 olarak geçmiştir hz.google a.. bir de yüksek sesle konusması bile yasakmış 1,5 ay tekerlikli sandalyede olacakmış.demek ki çok riskli..inşaşlah güzel olur sonucu.onu da dualarıma ekliyim..isteyen herkese versinn allah amin

Transfer oncesi her sey yolunda
Degerler iyi olmasina sevindim, hic engel cikmadan olsun transfer
Serum demek ki kafaya gore degil,onunicin de planlama varmis.. iyi ezbere yapilmamasina sevdindim.
Oglak icin iyi gunler baslasin2020 guzelliklerle gelsin

Kadinin yasiyla ilgili degisik haberler var. Kendisi 74 luyum diyormus ama 71 yilina ait gazete haberi varmis...48 yas zaten cok iddiali bilemedim:)
Doktoru kim onu bile tAm anlamadim, eylul 2018 de amerikan hast den paylasim yapmis, 1 senedir ugrasiyor demekki, o yuzden toplanip genetige gitmistir diye dusunuyorum.merakta birakti beni insan bir cikar anlatir degil mi ama seren hanim

Ahhahahaha evet yaniiiii o kadar göz önündesiniz, herşeyinizi biliyoruz, hiçbirşeyinizi saklamıyorsunuz maşşalalah peki biz tüpçüler ne yapalım İllaaa ajanlık mı yapalımçıkın açıklayın kardeşim yaşısınızı embriyonuzu genetiğinizi doktorunuzu...cık cık cık

Evet bu kadar merakta birakilmazmecbur muyum ben puzzle parcalarini birlestirmeye

Teşekkür ederim inşallah bu son olur
Evet belli bir rahatlama oluyor insanda iğneler bitti ama bekleyiş stresi var şimdi de bi oh demek yok bu süreçte ben onu anladım

Ağrı olabilir normal dediler, bi delinme deşilme durumları oluyor nihayetinde ama benimki bence barsaklarla ilgiliydi, stresten midir nedir 2 gündür tuvalete çıkmıyordum. Adet olurken de öyle olurum ben, adet sancısı barsak sancısı birbirine karışır, tuvalete çıktıktan sonra sakinler sancılarım. Yine öyle oldu.
Size haber verdikten sonra uyumuşum, az önce uyandım iyiyim çok şükür

Yaaaa ben de geçen gün duydum; harekete geçilen konularla ilgili amaca ulaşılacak dönem başlıyor falan diye ama hangi burçlar içindi anlayamamıştım. Bizim içinmiş vuhuuuu umarım hepimize iyi gelir bu dönem

Güzel havadislere çok sevindim ay resmen başladı süreç estrofemler falan çok heyecanlı Herşey yolunda gidecek ve ilk hamilemiz sen olacaksın inşallah. Peşinden de hemen @Ykthkmhn inşallah diğer yazan arkadaşların süreçlerini çok aklımda tutamadım kusura bakmayın nolur Sıraya girmek isteyen varsa 3. Sıramız boşta şimdilik belki bilmediğimiz 2. sıraya yakın adaylar bile vardır. Allah isteyen bekleyen herkese sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…