Acı yüklüyüm..

ben de ne diyeceğimi bilemiyorum tatlım.
Yaşadığın acının tarifi yoktur elbette. Ama sabır ve umut değil mi yaşama gücü veren,
yola devam etmemizi sağlayan.
Taşımak ve dile getirmek zor demişsin ama eminim ki taşımak daha zor, sen iyisi mi dile getir de bi gram dahi olsun hafiflesin yükün.
Hem bizim de elimizden bişey gelmez ki iyi bir dinleyici ve dost olmaktan başka:sm_confused:
Allah sabır ve yeni umutlar versin
oğluşun da nurlar içinde yatsın:Saruboceq:

sevgili karam acını yürekten paylaşıyorum. benim acım da çok taze.2 hafta önce ben de 21 haftalık oğlumu kaybettim. ben de her sabah günaydın oğluşum diye okşardım yavrumu.....artık elimi karnıma götüremiyorum.onu çok özlüyorum..allah sabır versin bizlere....

Bugün oğluşumsuz 55. günüm...Geçen 55 güne rağmen acım o kadar taze ki!
Hergün yeniden yaşıyorum sanki o an'ı...
Volkan Konak sanki benim için söylemiş: "Gökten bir yıldız kaydı Karadeniz'e düştü... Aman aman gardaş yara yaralıyım.. Onu sevenlerinin yürekleri tutuştu, susun kuşlar susun kara karalıyım.. Aman aman gardaş yara yaralıyım!"
Öyle tuhaf ki dostlar, müzik arşivimde aylardır varolan bu şarkının farkına bebeğimi kaybettikten sonra vardım.. O günden bu yana hergün dinliyorum ve oğluşumu yaşıyorum.. Sabahın bu saatinde olduğu gibi..
'Nasıl oldu da ben bu acıyı yaşıyorum' diyorum! Nasıl oldu? Ben bile inanamıyorum biliyor musunuz? Bu duyguyu, bebeğini kaybeden anneler çok iyi bilirler..
BOŞLUK..ANLAMSIZLIK..UMUTSUZLUK.. Umuda kanat çırpan MARTILARIM bile kâr etmiyor!

bende aynı acıyı yüregimde hissediyorum..zaman acıyı hafifletmiyor sanki;git gide artıyor..hala mı diyorlar..daha kaç ay oldu ki..anlamıyorlar...
bende okula giderken her sabah gökyüzüne dikiyorum gözlerimi..kızım günaydın diyorum..ona gülümsüyor..bende onu hep eski bir şarkıyla anıyorum..iyi misin anacıgım adlı şarkıyla...ne tuhaf ki hastanede odadayken kulagıma bu şarkı fısıldandı..ardından tıpkı filmlerdeki gibi yüregimden bir kuş uçtu..uçan melegimmiş..onu hiç bir zaman unutmayacagım..
karam en rahatlatan düşünce beni;bu dünya sonlu..aldıklarımız,giydiklerimiz,herşey...Allah bizi de cennetine alırsa(inşallah)meleklerimiz ebedi kucagımızda olacak...bir yolculuga çıktılar,özlemi bol,kederi bol da olsa..mutlaka kavuşçaz...
hayatın senle oyun oynamasına izin verme;sen onunla oyna...az kaldı..

bir fırtına tuttu bizi deryayaya kardı.
o bizim kavuşmalarımız yarim mahşere kaldı....

ben de hastanede yatarken hep bu şarkı vardı aklımda.herkesin bir şarkısı varmış demekki yüreğini dağlayan..

senağlamasenağlamasenağlama doğum yapalı yarın tam 5 ay olcakk , hergece başımı yastığa koyduğumda,,oğlumsuz bir anım yokk,,canım oğlum beniimm yavrummmm meleğimmmmsenağlamaonurefemmm benide en çok yaralayan şarkıı(doymadım doyamadım sevmelere seni ben ,,kimseyi koyamadım yerine yenidennnn)senağlamasenağlamaRabbim sabrımızı arttırsın arkadaşlarrr

rabbim size sabır versin ben 4 ay önce karnımdaki bebeği kaybettim dünyanın en dertli insanı gibi hissetmiştim kendimi....ki sizin kaybınız daha büyük....allahım cennet kapısıda onları size şefaatçi edecek orada buluşacaksınız meleklerinizle....demesi kolay belki ama veren allah alan allah ne denir...

SEVGİLİ DOSTLAR MERHABA..
Bir süredir yazamıyorum.. Tutuldum kaldım sanki.. Yüreğim yanıyor ama artık eskisi gibi ağlayamıyorum.. Gözyaşlarım sanki boğazımda düğümleniyor! Öyle bitkinim ki arkadaşlar! Hiperaktif insan gitti, yerine durgun, donuk bir insan geldi! Yazmaya bile gücüm yok..
Bebeğimizin mezarlığını yaptırıyoruz!.. Aylarca beşik aramıştık oysa.. Oğluşumuza layık güzel bir beşik.. Ne büyük, anlatılması ne zor bir acı bu biliyor musunuz dostlar?..
"ANLAM KATTI VARLIĞIN, ANLAMSIZ SENSİZLİK.. ÖMRÜMÜZÜN NEŞESİNİ ÇALIP GİTTİN OĞLUŞUM.."
Hepinize sevgiler..

allahım sabır versin sabrınızında karsılığını versin...cok ama cok zor.ben yüzünü görmediğim sesini duymadan kaybettiğim meleklerime ağlarken sizin yasadığınız ızdırabları aklımdan geciremiyorum suan...
cennet kapısında rabbim onları içeri çağırırken onlar girmezmiş.annemiz de gelsin ööle gireriz derlermiş..rabbim bu acılarınızın karsılığı sizlerin günahlarınızı affetsin...

canım Allah sabır versin çok zor çok acı ne desek boş acını desmek istemiyorum ama neden kaybettin bebeğini

allah büyük sabırlar versin canım.ben hamileliğimin 22.haftasında kaybettim kızımı.yüzünü görmedim nefesini duymadım ama annelik duygusu işlemişti artık ruhuma.canım ne desm boş senin acına.ama unutma seni cok iyi anlayan insanlar var burada .cennette bekleyen bebeğin senin mutluluğun için dua ediyordur simdi .

BU GECE EŞİMLE BİRLİKTE, OĞLUŞUMU YAŞADIK.. ONUN İÇİN ŞARKILAR DİNLEDİK.. ONU KONUŞTUK..EŞİM HİÇ BELLİ ETMEZ DUYGULARINI.. AMA BU GECE... AH OĞLUŞUM.. BİZİ YIKTIN DA GİTTİN!.. SENİ ÇOK ÖZLEDİK..
seni seviyorum tatlı böceğim benim..
bu acıya nasıl dayanacağım.. nasıl alışacağım inanın hiç bilmiyorum??? alışmak da istemiyorum.. bu cümleleri yazan ben miyim? bu bile şaşırtıyor beni inanın!
Hepinize sevglier dostları!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…