Acı yüklüyüm..

KARAM35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
17
0
50
Oğluşumu, tatlı böceğimi çok özlüyorum... Bu ne büyük acı böyle! Bu acıyı yaşamak da varmış be dostlar!!!

Sevgili arkadaşlar.. Mesajlarınız için sonsuz teşekkürler.. Aranıza yeni katıldım.. Siteyi yeni yeni keşfediyorum.. Bebeğimi kaybettikten sonra yani.. 'Beni ancak aynı acıyı yaşayanlar anlar' düşüncesiyle yola çıkmıştım.. Ve karşılaştığım acılar beni öylesine şaşırttı ki! Bu kadar acılı annenin varlığı beni çok üzdü.. Bebeğim beni bırakıp gitmeseydi bunca acının belki farkına varamayacaktım!..

evet sana katılıyorum.bende hamileligimi bu siteyle paylaşmıştım..arkadas oldu hepsi bana..ama maalesef kızım 40 günlükken çok acı bir olayla karşılaştım..onu da onlarla paylaştım.bende mezarlıga gittiğimde bir sürü bebek gördüm.kimi 1 günlük kimi 4 yasında...herkesin acı çekme sebebi aynı hayatlar farklı..o yüzden birbirimizi çok iyi anlıyoruz..
en beteri bu mu demedim hiç..mutlaka daha beteri vardır..Allah onu yaşatmasın bize...sıkıldıgında burdayız..

Allah sabır versin...

Kilitlendim gerçekten üzüntüden...

Allah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatar nasip etsin size ve isteyen herkese...

Allah sabırlar versin canımmm,,,bende bu acıyı yaşayanlardan biriyimm :çok üzgünüm: gülşahın da dediği gibi mezarlığa gittiğimde ne çok bebk mezarı var diyorumm:çok üzgünüm: acılar aynı hayatlar farklıı..Rabbim sabırlar versinn ,,bunu unutturacak acı yaşatmasınnn:Saruboceq:

Saat 08.35... Yeni güne onsuz başlamak öyle zor ki!.. Ama şundan çok eminim; Oğluşum hep benim yanımda, beni görüyor ve benim onu sevdiğim gibi o da beni seviyor.. İşte bu yüzden, hamileliğim süresince yaptığım gibi onunla konuşmayı hala sürdürüyorum.. "GÜNAYDIN OĞLUŞUM..."

Tatlım ,acını paylaşıyorum.rabbim sabırlar versin. yaşadıkların kolay değil.
yazdıklarını okuyunca içim cız etti.zaman her şeyin ilacı ablacım..Allah sabırlar versin..:teselli:

Öncelikle başın sağ olsun Allah yine evlat nasip eder inşallah acınızı canı gönülden paylaşıyorum Allah sabır versin okurken kanım dondu içim cız etti tabi ki beterin beteri var hiçbir zaman ümidini kaybetme inşallah ahitette şefaatçin olur Allah kimseye evlat acısıyla denemesin rabbim yar ve yardımcın olsun

canım sözün bittiği yer burası işte
ne söylesek ne desek acını hafifletemeyeceğimizi biliyorum
ama hayat devam ediyo işte

canım Allah sabırlar wersın....yazdıklarını okurken içim eridi...senağlama bende yasadım aynı acıyı...ama buraya geldıkten sonra halime sükrettim..canım benım .meleğin cennette ve senı beklıor olacak.....Rabbim kuluna cekemeyeceği acıyı yasatmazmıs.tekrar sabırlar dılıorum canım benım.

seni çok iyi anlıyorum
inşallah bu üzüntüyü bir daha yaşamazsın

SEVGİLİ DOSTLAR... "DOST" DİYORUM ÇÜNKÜ TANIMIYOR OLMANIZA RAĞMEN O GÜZEL DUYGU ve DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIYORSUNUZ BENİMLE.. TESELLİLERİNİZLE GÜÇ VERMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ.. BENİ ANLADIĞINIZ İÇİN HEPİNİZE SONSUZ SEVGİLER VE TEŞEKKÜRLER...KENDİMİ HAZIR HİSSETTİĞİMDE ANLATACAĞIM YAŞADIKLARIMI.. BU ACIYI TAŞIMAK VE DİLE GETİRMEK GERÇEKTEN ÇOK ZOR..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…