acaba hamilemiyim

dayna

şükürAllah'a bebişim gldi
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
242
12
42
arkadaşlar adetime 2 gün var ve ben bazı belirtileri hissetiğim için bugün idrar testi yaptım ve çoğu kişide olduğu gibi bendede ikinci çizgi silik çıktı ve dediğim gibi daha adetime 2 gün var yani 15 martta..belirtilerde meme uçlarım acıyor sanki ezilmiş gibi ama dolgunluk filan yok kasıklarımda ara ara batmalar hissediyorum sizce hamile olabilirmiyim pazartesi günü adet günüm tekrar yapıcam ama sizce böyle bi durumda hamile olma şansım varmı...en azından diyorum daha adet tarihim gelmedi ikinci çizgi hiç çıkmazdı diye düşünüyrom ve ümitleniyorum sizcede varmı bir ümit:??????:nazar::nazar:

:eek: :eek:

görüyorum görüyorum aklinialirimsmile aklinialirimsmile

ufukda bebiş görüyorum kaydirigubbakcemile2

:Saruboceq: :Saruboceq: geliyor hayırlısıyla umarım istiyorsundur

bu kadar acele baktığına göre istiyorsun dimi kaydirigubbakcemile5

:sm_cool:HAMıLESıN canım..
qünün qelmese bile eğer testte ikinci çizqi silik bile olsa HAMıLESıN:teytey:
hayırlı olsun Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:1hug:

senağlamasenağlamasaolun arkadşlarım şuan yazdıklarınızı okudumm ve ağlıyorum gerçekten ben hamilemiyim valla çok ama çok duygulandım çok istiyorum yaaaa Allahım herkese nasip et yarabbiimmmm

hayırlı-sağlıklı olsun inş..
silik çizgi pozitiftir..
idrar testi, var olan gebeliği yok gösterir ama yok olanı var olarak göstermez.. oyüzden hamilesin..

inşlh canlarım sizler ne kadar güzell şeyler söylüyorsunuz öyle valla inşlh dediğiniz gibi hamileyimdir...

ne güzel hamilesindir insallah ya.bende bugün adet oldum 7 gün gecmişti hayel kırıklıgına ugradıömirmirmirmir

smy 54 üzülme canım demekki Rabbim öyle istedi..ümidinide yitirme bu ay olmadı inşlh bi dahaki ay olur daha bende rahat değilim herşey kesinleşirse kafam rahat olur...

arkadaşlar adetime 2 gün var ve ben bazı belirtileri hissetiğim için bugün idrar testi yaptım ve çoğu kişide olduğu gibi bendede ikinci çizgi silik çıktı ve dediğim gibi daha adetime 2 gün var yani 15 martta..belirtilerde meme uçlarım acıyor sanki ezilmiş gibi ama dolgunluk filan yok kasıklarımda ara ara batmalar hissediyorum sizce hamile olabilirmiyim pazartesi günü adet günüm tekrar yapıcam ama sizce böyle bi durumda hamile olma şansım varmı...en azından diyorum daha adet tarihim gelmedi ikinci çizgi hiç çıkmazdı diye düşünüyrom ve ümitleniyorum sizcede varmı bir ümit:??????:nazar::nazar:

evet evet bende bebiş gelıyıor dıye dusunuyorum..

smy 54 üzülme canım demekki Rabbim öyle istedi..ümidinide yitirme bu ay olmadı inşlh bi dahaki ay olur daha bende rahat değilim herşey kesinleşirse kafam rahat olur...

insalşah ya cok istiyorum 2 aydır korumuyoruz yaklasık 2 yıllık evliyim acaba bi sorunmu var doktora gitmedim hic görünürde iyiyim bakalım insallah bidaki aya tsk. Ederimvereliniortak

insalşah ya cok istiyorum 2 aydır korumuyoruz yaklasık 2 yıllık evliyim acaba bi sorunmu var doktora gitmedim hic görünürde iyiyim bakalım insallah bidaki aya tsk. Ederimvereliniortak

canım hemen pes etme daha yeni başlamışsınız çalışmalara olur inşlh sen kendini psikolojik olarak hazırla ilk önce...

dayna mrb
benim de pztsi adet olmam lazım. ama 2 gündür sol kasığımda ağrı ve hassasiyet var. ben de bir de bağırsaklarda aşırı gaz var. tek çizgi görme korkusu ile test yapamıyorum. inşallah adet olmam ve bebiş vardır. sence sol kasıkta ağrı hamilelik belirtisi olabilir mi?

arkadaşlar bendeki kasık ağrısı akşamları artıyor. akıntım da var açık beyaz. adet oldum sanıyorum ama yok allahtan. sizce hamile olabilir miyim?

arkadaşlar bendeki kasık ağrısı akşamları artıyor. akıntım da var açık beyaz. adet oldum sanıyorum ama yok allahtan. sizce hamile olabilir miyim?

merhaba canım ya insl vardır ama bende bouna ümitlendim biliyormusun akıntıda vardı zannedyordum adet oldum ama sonunda oldum 6 7 gün gectigi halde ve sol kasıktada agrım vardı adet agrısıymıs

hayırlısı olsun canım ya, bakalım ne olacak bekliyorum bende.umutlanıp da adet olmak insanı çok hayal kırıklığına uğratıyor. ben şimdi merakla bekliyorum haber veririm burdan...kafamçokkarıştı

Hadi hayırlı olsun hamilesin işte...Ne güzel bir haber bu Rabbim isteyen herkese sağlıcakla evlat nasip etsin innşaallllaaahhh

Evet hamilesin canim benim. Allah saglikli kucagina almayi nasip etsin

Bende hamileyim sukurler olsun .Benimde 3 gun arka arka silik ikinci cizgi cikti gun gectikce belirlendi ve simdi yaptigimda aninda iki koyu cizgi cikiyor.
Allah herkese bu duyguyu nasip etsin insallah.

X