Acaba hamile miyim?

bende bekliyorum sabırsızlıkla nasıl belirtilerin var başka leylush

yok cnm 2 gün kaldı adete kasıklarımda hafif ağrı vae olcam gibi sanki uffsenin nası?

bende adetle ilgili hiçbir blirti yok :) seninle burda yazıştıktan sonra vücudumu dinlemeyi bıraktım yani herşeyi akışına bıraktım. heralde her adette genelde aynı şeyleri yaşıyoruz ama dikkat etmediğimiz için bilmiyoruz. ben bugün olmalıydım ama olmadı :) inşallah bekliyorum artık :) senden de hayırlı haberler bekliyorum.

merhabalar;
bende klübünüze bugün sohpetinizi görünce üye oldum. benimde adetim 6 gün geçti her sabah midem bulanıyopr ekşiyor hiç birşey yiyemiyorum.halsizlik var
bugün başlayan sağ tarafımda göz atması gibi hisler oluyor arada bir. idrar tahlilimde negetif çıktı.umut varmı kan tahlilinde bilmiyorum...

leulushcum benimde bugün yarın olmam gerek bir belirti yok ağrım geçti baş ağrım başladı sadece yarında bi geçsin bakalım :)

merbe cnm bide kanda baktır idrarda bazen çıkmayabiliyormuş

selam arkadaslar bu sitede yeniyim ve tavsiyelerinizi bekliyorum 7 aylik evliyim evlendikten sonra adetlerimde gecikmeler olmaya basladi en sonadetim 18.02.2010 ve bugun 06.04.2010 hala adet olmadim evde 2 kez test yaptim her ikiside negatif cikti ama goguslerim cok agriyo ve uykuya egilimim artti hamile olma ihtimalim varmi.....offff ya nezor bi durum hayal kirikligi yasamak istemiyorum

misbon çok sevindim :) bende hala olmadım :) yarın bi test yaptırıcam kesin sonç vermeyebilir ama yinede deniyim :) hber veririm yarın akşam. bu arada şu anda hamile olan tüm arkadaşlarıma soruyorum kesin bir belirti yok. en belirgin özelliği adet gecikmesi. geri kalan yaşadığımız herşey psikolojik.

bu arada nupell sen bu zamana kadar nasıl durabildin. ben burda 3 gün geciktim zor duruyorum. bence hemen bi doktora gitmelisin. farklı sonuçlar çıkmadan.

merbee çok sık olmasa bile nadir durumlarda idrarda çıkmayıp sadece kanda çıkabiliyomuş.

leyush;
doktorumu aradım cuma gününe kadar sabret eger hamileysen tahminime göre 1 aylıktır dedi cumöartesi sabah kontrole gel eger hamileysen ultrasonda çıkar kan tahliline suan ihtiyaç yok dedi.
meraktan çatlayacağım.idrarda çıkmadığını söyledim çıkmayabilir normaldir dedi

sana bi müjdem var :) benim bu sabah chg testinde çıktı nasıl mutluytum anlatamam :) ben yarın sağlık ocağında test yaptırıcam. doktorada ayın sonuna doğru falan gidicem:) çünkü şimdi gidince sadece test yapıp sonucu söylüyomuş ama 7 haftalık gibi gidersen kalp atışlarını duyabiliyomuşsun

doktora gittim kan testim negatif çıktı arakadaşlar hamile değilim gecikme sebebimi aratırmak için hormon test, yaptılar sonucunu pazartesi alacağım herkesin gönlüne göre versin isteyen herkeze versin rabbim :S

arkadaşlar benim de adetime 7 gün var ama ağrılarım başladı sık sık tuvaletede çıkıyorum göğüslerim de şişme var hamile olabilirmiyim

kızlar adetimden 5 gün geçti
sanki adet olacakmışım gibi karın ağrısı ve gögüslerde ağrı var
çok stresliyim ve yorgunum..ayrıca antidepresyon ilacını bırakalı 1 hafta oldu
acaba ilacın etkisiyle mi adetim gecikti..
o kadar yorgumun ki dr. gidecek dermanım yok..
başım feci dönüyor..bu da ilacı bıkaktığım içinmiş...
ama meraktan ölecem bir yandan
artık pazartesi ni bekleyecem..
inş. sağlık ocağında kan tahlili yaparlar
yoksa hastaneye gidecek takatim yok
Rabbm isteyen herkese nasip etsin...
dua ile ...a.s.a.s.a.s.a.s.

merbee üzüldüm senin için inşallah bir dahaki ay olur .. olsun yinede moralini yüksek tut. misboonn sen ne yaptın ??? lalehan 5 gün geçtiyse idrar tahlilindede çıkar. Ben dayanamayıp 3 gün sonra yapmıştım çıktı. ana sağlık ocakları kandan yapıyo sanırım.

tebrikler
hayırlısıyla kucağına alırsın inş.
sende ne gibi belirtiler oldu acaba?
a.s.

krizantemmm seninle aynıyız canm benim de 1 hafta var ve kasıklarda ağrım var,göğüsler şiş bi de bolca gaz varrr:))))inanamıyorum kendime..beklemedeyimm..bu arada hamiş olan arkadaşlarıma da sonsuz tebrikler..Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…