Acaba hamile miyim?

selam arkadaşlar göğüslerde büyüme,damarlarda belirginlik,ağız kuruluğu,bel ağrısı,regle 3 gün var test yaptım ama ikinci çizgi soluk çıktı sizce bu durum ....?

selam arkadaşlar göğüslerde büyüme,damarlarda belirginlik,ağız kuruluğu,bel ağrısı,regle 3 gün var test yaptım ama ikinci çizgi soluk çıktı sizce bu durum ....?

canım bence hamilesin yarın sabah ilk idrarınla yaparsan çıkar sanırım çıkmazsa reglin gecikirse tekrar edersin

arkadaşlar merhaba ben zülal aranıza yeni katıldım bana yardım edin kafayı yemek üzereyim bir sene olacak şubatta korunmuyoruz ama bebeğimiz olmuyor malesef:KK43:( çok üzülüyorum takıntı haline geldi lütfen yardımedin mafoldumben:KK43:(

arkadaşlar merhaba ben zülal aranıza yeni katıldım bana yardım edin kafayı yemek üzereyim bir sene olacak şubatta korunmuyoruz ama bebeğimiz olmuyor malesef:KK43:( çok üzülüyorum takıntı haline geldi lütfen yardımedin mafoldumben:KK43:(

canım benim nolur takma kafana..biz taktıkça başaramıyoruz..insan vücudü psikolojik olark çok etkileniyo...akışına bırak..gerekenleri yaptıktan sonra ama ok tatlım..dualarım seninlekaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

SHCATZ ıNŞ EN KISA ZAMANDA ıSTEDıGıN OLUR.bende 1. yıldır evlıyım bu ay adetim 3 gun gecti test yaptım negatif cıktı:KK43: hala beklıorum 4veya5 gun daha beklıcem inş hamileyımdır.sadece karnım agrıo ara ara sankı adet olucakmısım gıbı okadar.

gurbette yanliz olmayi ben cok iyi blirim cunku bende finlandiyadayim,dusunsene hamile olsan bile sevincini paylasacak esinden baska kimse yok,moralini bozmus olmayim....ama dedigin gibi iyiki bu siteye uye olmusuz

selam arkadaslar.
bende yeni üye oldum buraya, biraz sizin yardiminiza ihtiyacim var.
benim adetime daha 3gün var, iki gün önce cok karnim agridi, bu sabah birden bellime sanci girdi, simdi okadar deyil ama ara sira belime halen agri veriyor.

evde kendimi yiyorum, acab hamilemiyim, bu sabah biraz gögüzlerim $i$di.
siz ilk haftada tam olarak ne yasadiniz, yada yasayan var mi aranizda?

kızlar benim adet tarihim ayın 25i son 4gün ama hiç adet olacakmışım gibi hissetmiyorum.teşhisim sebepsiz inferfilite bu yüzden bende soğan kürü brokoli kürü falan uyguladım yumurtlama günlerimde hem kürlerimi yaptım hemde ilişkiye girdim şimdi gebelik belirtileri yaşıyorum ama sorun şu yarın usg çektircem eğer hamileysem bebeğime zarar vermiş olmazmı alttan bakılan usg doktorada hamileyim diyemem çünkü sadece bi düşünce bu testte yaptıramam çünkü yarın sabah 8de usg odasında olcam gitmesem bu sefer hamile değilsem bi usg için 1 ayda daha beklemek zorunda kalcam ve tedaviyi bir türlü başlatmış olamıcam offf çok zor durumdayım yaa.

banada yardım lütfen.4 mart regl zamanım ama sizlerden okuduğum kadarıyla benimde göğüslerim ve karnım şişti.ağzımın tadı bozuldu demir tadı var sanki.ayaklarım buz gibi ne yapsam ısıtamıyorum.çok agresifim.başım 4 gündür değişik bir şekilde ağrıyor.1 şubatta adet olmuştum.8 şubat gibi ilişkimiz oldu.5 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı.çok mu erkendi idrar testi için..

arkadaşlar süt beyaz akıntım gelmeye başladı gerçi regli öceside vardı.salı günü baş ağrısı,dün bel ağrısı bugün hem bel hem kasık ağrısı.ne bu anlamadım. birde herkes rengin solmuş diyor. ölüyomuyum gebemiyim anlamadım. :) bu arada herkesin kandili mübarek olsun.

banada yardım lütfen.4 mart regl zamanım ama sizlerden okuduğum kadarıyla benimde göğüslerim ve karnım şişti.ağzımın tadı bozuldu demir tadı var sanki.ayaklarım buz gibi ne yapsam ısıtamıyorum.çok agresifim.başım 4 gündür değişik bir şekilde ağrıyor.1 şubatta adet olmuştum.8 şubat gibi ilişkimiz oldu.5 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı.çok mu erkendi idrar testi için..

4 marta daha çok var ama belirtiler benimkilerle aynı:) ve ben 2 aylık hamileyim. Özellikle başağrısı adetime 1 hafta kala çok artmıştı gece uykumdan uyandırmıştıı resmen.Allah herkesin gönlüne göre versin...

SHCATZ İNŞ EN KISA ZAMANDA İSTEDİGİN OLUR.bende 1. yıldır evlıyım bu ay adetim 3 gun gecti test yaptım negatif cıktı:KK43: hala beklıorum 4veya5 gun daha beklıcem inş hamileyımdır.sadece karnım agrıo ara ara sankı adet olucakmısım gıbı okadar.

moralini bozmak istemem ama gebelik 4 haftada olsa en azından 80 90 değerinde hormon salgılanıyor. idrar testlerinin seviyesi 25 ml. yani 1 gün bile geçse tarihin testte çıkması lazım. Şayet geç yumurtlamadıysan..

işallah öyledir canım..umarım psikolojik değildir gerçi böyle birşey düşünmüyordum ama olursada çok sevinirim..idrar testini günüm geçincemi yapmam gerekir??çünkü geçen hafta yaptım testi negatif çıktı..

zennur ben bence kan testiyaptır 10 gün geçtiyse kanda belli olur hakkında hayırlısı olur inşallah

Siteye yeni üye oldum ama sürekli takip ediyorum. ınşallah bende bu ay bekliyorum bebişi. Hiç kimseye söylemediğim halde arkadaşlarım göüslerimin çok büyüdüğünü söylüyo. ınşallah vardır...

X