Acaba hamile miyim?

Günlerdir nette durumumla ilgili araştırma yapıyorum ama en iyisi bilen yaşayan birilerine sormak dimi. Adetimden 3 gün geçti. Afedersiniz adet olacakmış gibi ağrılarım var karnımda ishalim biraz, gögüslerimde ağrı var biraz özellikle dokunduğumda ağrı dah yoğun hissediyorum,akıntımda var. Ama test yapmadım daha beklemedeyim. Diğer aylar 1 gün gecikse yapıyordum negatif çıkmıştı umudum kırıldığından yapmaya elim varmıyor. Yarın yapıcam test insallah. Şu karın ağrısı tehlikeliymiş galiba dış gebelik veya düşük belirtisi olabilirmiş nette okuduğum kadarıyla. Son sat benim 8 mart.

aynı belirtiler bende var..sadece akıntım yok..yarın 1 hafta olacak adetmin gecikmesi.adet gecikmesi hep olduğu için yaptırmadım ama bu kadar uzun süreli olmamıştı ..bende yarın test yaptıracam bakalım hayılrsı inş...karın ağrısı bende de şüphe uyandırmaya başladı...

umarım hamilesindir..kan testi yap bence..:)

Hamile olduğum düşüncesi ağır basıyor ama yine bi hayal kırıklığı olmaz umarım, eşimede söylemedim belki değilimdir diye..

umarım hamilesindir..kan testi yap bence..:)

İnsallah Tugbademir İnsallah.

Hamile olduğum düşüncesi ağır basıyor ama yine bi hayal kırıklığı olmaz umarım, eşimede söylemedim belki değilimdir diye..

evet bende kimseye demedim henüz...sonrası daha acı oluyor..zaten her gördüğüm kişi daha nasılsın demeden bebek var mı diyor...sanki kadınlar için hayatın amacı sadece anne olmak gibi şrtlandırmışlar ve bu sayede bizde endişe edip üzülüyoruz onlar yüzünden... Rabbim isteyen herkese hayırlısı ise versin...
dua ile ...

çocuk istiyoruz ve soranlara düşünmüyoruz diyorum ne yapayım düşünüyoruz desem olmuyo diyecekler düşünmüyoruz deyince de olur mu yap bak rahim tembelliği olur falan diyorlar off millet ne meraklı

En yakınından bile duyuyorsun kayınvalidem tembel bunlar diye güya takılıyor, Annem her telefonda soruyor niye neden diye.

çocuk istiyoruz ve soranlara düşünmüyoruz diyorum ne yapayım düşünüyoruz desem olmuyo diyecekler düşünmüyoruz deyince de olur mu yap bak rahim tembelliği olur falan diyorlar off millet ne meraklı

Aynen bende öyle söylüyorum, artık nasıl korunuyorsun filan diye soruluyor bunalıyorum konuyu değiştiriyorum hemen bence korunmuyosun deniyor istiyosun ama söylemiyorsun deniyor. Öyle bile olsa demekki söylemek istemiyorum soru üstüne soru. Ben kimsenin hayatıyla ilgili hiç bişeyi merak etmemişimdir çok kötü bi alışkanlık bence.

kaynanam başkası soruyormuş gibi yapıyor annem de soruyor ama kendi annem bekle hemen olacak değilya kızım diyor olsa da 3 ay saklıycam yabancılardan bu site ve ailem bilecek sadece onlar sorup duruyo madem ben de demiycem işte

Yok benim annem öyle değil çok istiyor çocuğum olmasını. Neden araştırn doktora gidin ihmal etmeyin filan endişeleniyor.
Rabbim nasip eder hayırlısıyla insallah. Hayırlı evlat olacaksa olsun olmayacaksa olmasın.

tebrikler
hayırlısıyla kucağına alırsın inş.
sende ne gibi belirtiler oldu acaba?
a.s.

göğüslerim aşırı şişti ama böyle adetteki gibi bi şişlik olmadı. birde fazla lavaboya gitme ihtiyacı duydum. aslında dediğim gibi belki bu belirtiler hep vardı ama dikkat edince ortaya çıktı. Benim regl 3 gün geçtikten sonra yaptım çıktı. Sağlık ocağında da çıktı. Hatta dayanamdım dün evde yine yaptım yine çıktı :) İnşallah Rabbim sizlerede nasib eder. Henüz bişey anlamış değilim ben gerçi :) kalp atışını duyduğunda inanıyomuş insan öyle diyolar :)yerimseniben

bugün doktora gittim 6 haftalık bebiş :) kalbi atmaya başlamış :) darısı bütün isteyenlerin başına :)

Arkadaslar ya bende 2aydır adet olmuyorum..gecen ay adet günüm gelince 2gun koyu kıvamlı kahverenk bi akıntım geldı.bu ayda sadece 2gun lekelenme tarzında bı kan geldı adet gıbı degıldı yanı...cok merak edıyorum acaba hamle mıyım 7 aylık evlıyım ve korunmuyorum...

slm.benim kafam çok karıştı ya. adetim 5 gün geçti,evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı.dün yapmıştım testi.bugün yıne alıp yaptım tek çizgi çıktı.yanılma payı varmıdır? hamilemıyım acaba? neyapmalıyımmmmmm???

Silikte olsa hamilelik var demektir tebrikler allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

tşk ederim.bugün dayanamayıp kan testi yaptım.yarın alıcam sonucu.hayırlısı neyse o olsun inşallah.Allah herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin

hala adet olmadım 6 gün oldu.kan testı yaptım.0.10 yazıyo.sanırım gebelik yok......anlayamadım

merhaba ben aranıza yenı katıldım 1 haftadan berı cok takıntı oldu bana. bana yardımcı olun arkadaslar ayın 14 de kanamam geldı ama 1 gün sürdü normalde 19 da gelemsı gerekdı ve 14 de geldı 1 gün sürdü ardından kahve rengı akıntı 3 gün sürdü sızce hamilemiyim 6 aydan berı korunmuyoruz ve cook ıstıyoruz.. ve en kötüsü dr gıtmeye cok korkuyorum

yerleşme kanaması olabilir canım, bi test yapsaydın.

yarın yapıcam ınşallah hamileyimdir cünkü cook istiiyoruz 6-7 aydan berı cok takıntı oldu adetım düzenlıydı ilk bu ay böyle oldum hayırlısıyla inşallah allah nasip eder banada isteyenlerede inşallah bu güzel haberlerı burdn sızdende duyarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…