Acaba hamile miyim?

arkadaslar

reglim 30 gun suruyor 13. 14. ve 18. gunler iliski oldu sizce hamile kalabilir miyim?

Arkadaşlar devamlı k.rengi lekelenme varsa düşük tehlikesi olabilir doktorunuzla konuşun...Gebelik testinde çift çizgi silikte çıksa hamilelik var demektir...fakat bu çift çizgi hemen çıkmalı eğer yarımsaat veya birkaç saat sonra oluyorsa geçerli değil...hamile kalma günleri için riskli, tarihleri hesaplama programları var internette...yumurtlama günü hesaplama diye girerseniz çıkyor ona göre oradan hesaplayabilirsiniz...

arkadaşlar bende adetimi 8. gün geçti test yaptım çıkmadı kasık ağrım var ve gögsümün sanki ağırlaştını düşünüyorum ve dokununca acıyor hamilemiyimdir.daha bekliyorum.

Selam kızlar bende yeni üyeyim bende dün hasta olmam lazımdı ama olmadım ve dün idrar testi yaptım 2çizgi çıktı ama biri silikti ama prosodüründe silik olsa bile durum pozitiftir diyo
ama ben hasta olcakmışım gibi kasıklarım ve belim ağrıyoru bu yüzden ümitlendirmiyorum kendimi sizce hamile olabilirmiyim

Ayrıca bende 6aylık evlıyım normalde mesala geÇen ay 24 dÜnde hasta oldum her ay bıraz gerı alıyor ama bılmıyom ıŞte allah bÜtÜn ısteyenlere nasıp etsın ınŞallah arkadaŞlar

2. çizgi silik te olsa pozitif sayılır canım!!! bence hamilesin!! Tebrikler!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asoka aynı dertten bende muzdaribim. 3 defa test yaptım. İlk testte silik ikinci çizgiyi gördüm. Emin olmak için ertesi gün bu sefer farklı marka testle yaptım negatif çıktı. Bugün gene ilk aldığım markadan alıp yaptım ve yine ikinci silik çizgiyi gördüm ve şaştım kaldım. Hamilemiyim değilmiyim anlayamadım kafamçokkarıştı

arkadaşlar peki bişey sorcam ben sağlık ocağına gidicemde bugün sizce sadece kan testimi yaparlar eğer durum pozitive ise yani ultrasona nezaman giriliyor yoksa hastaneyemi gitsem daha iyi olur

arkadaşlar peki bişey sorcam ben sağlık ocağına gidicemde bugün sizce sadece kan testimi yaparlar eğer durum pozitive ise yani ultrasona nezaman giriliyor yoksa hastaneyemi gitsem daha iyi olur

canım sağlık ocağında istediğin testi yaparlar.amahastaneye gitmende fayda var.daha iyi olur bence.inşallah hamilesindirr:Saruboceq:

kızlar hastaneye gittim kan testi yaptırdım hamileymişim bu arada erdem hastanesinde kan testi 35ytl.DARISI BÜTÜN İSTEYENLERİN BAŞINA İNŞALLAHopuyorumnanaktan

canım hayılrı ugurlu olsun cok sevindim.. belirtilerin nelerdi guzelimm. benim yumurtlama gunumden beri kasıklarım surekli agrıyor ama başka bir belirtimde yok .. cuma gunu regl gunum

Herkese selam
bendede bulantı ve başdönmesi var ama söylendiği gibi sabah bulantılarım değilde gün içerisinde oluyor ve akıntım kokuyor ve koyulaştı ama adetim 4 gün geçti test almaya korkuyorum yine hayal kırıklığı olur diye herkes için dua ediyorum bu sefer olsun allahım

merhabalar arkadaşlar size bişey danışıcam...
ben 1,5 yıllık evliyim ve geçen aya kadar korunuyorduk eylül ayında korunmadık ve adet tarihimde ekimin 10 uydu ama hala adet olmadım 10 gün önce doktora gittim kan testi yaptım negatif çıktı doktor söktürücü verdi ama 2 tane içtim devam etmedim acaba kesin sonuçmudur bu yoksa daha geç belli olma ihtimali varmıdır çok endişeliyim ilaç kullanmak konusunda bugün 17 gün geçikti adetim ve kasıklarımda ağrılar var sizce benim neyim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…