Acaba hamile miyim?

kizlar nolur bi fikir verin 2 gundur goguslerim agriyor ucuna dogru belimde cok agriyor normalde adetim yaklasirken gogus agrim olmazdi 5 gun gunum gecti idrar testi yaptim negatif cikti neyapacam bilmiyorum doktorada gidemiyorum acaba hamilemiyim:1shok:

benım adetım 1 haftadır gecıktı halen de olmadım ama hamılelık belırtısı falan da yok adet belırtılerım var sadece acaba hamılemıyımdır kendımı umutlandırmak ıstemıyorum cunku bı kackez boyle supelenıp bosa cıkmıstı.hayırlısı allah herkese nasıp etsın.

iyide sen bu isi evlenmeden neden yapiyosun.hamileysen sende sonuclarina katlanacaksin o zaman

adetin duzenli oluyosa gunun gecmesi hamilelik belirtisi demektir.testede negatif cikmasi tuhaf.doktora git bakalim ne diyecek.

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza uzun zamandır takip ediyorum sizi.ben bir yıl önce 9 haftalık bebegimi kaybetttim şimdi tekrar istiyorum çok sık vc gidiyorum kasıklarım agrıyo ve gögüslerimde büyüme var acaba hamilemiyim 10 gün var adetime sizce olabilirmi.

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza uzun zamandır takip ediyorum sizi.ben bir yıl önce 9 haftalık bebegimi kaybetttim şimdi tekrar istiyorum çok sık vc gidiyorum kasıklarım agrıyo ve gögüslerimde büyüme var acaba hamilemiyim 10 gün var adetime sizce olabilirmi.
meraba canim bende yeni katiliyorum bende 4 ay oncesi dis gebelikten amelyat oldum ve bu ay aynen sende olan belirtiler bendede var daha on gun onceden basladi 3 gun sonrada adet gunum bakalim nolucak isala hamileizdirkaydirigubbakcemile5

canım herkkeste belırtıler aynı olmayabılıyor usutmuste olabılırsın ama ıns hamılesındır....

teşekkür ederim seli inşallah hepimiz bebek sahibi olabiliriz bu arada sanada geçmiş olsun

kızlar ben yeni üye oldum yaklasık 8 aydır bebek yapmaya calısıyoruz ama olmuyo bu gün doktora gittim bebek kesesinin şiştigini söledi test yaptı yarın sonucu alcam ve cok merak ediyorum sizce hamilemiyim yoksa 3 gün sonra adet günüm o yüzdenmi şişti ölcem meraktan ya

canım ya bende yaklasık 7.8 aydır her ay hamile gibi hissediyorum ama hep hüsrana ugruyorum umarım hamilesindir bende tabi:)

mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim adet günüm 10 gün geçiyor dün gece çok küçün bi kahverengi leke geldi adet oldum sandım ama olmadım göğüslerimde çok şiş ve ağrıyor acaba ben hamilemiyim lütfen beni aydınlatın henüz test yaptırmadım

mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim adet günüm 10 gün geçiyor dün gece çok küçün bi kahverengi leke geldi adet oldum sandım ama olmadım göğüslerimde çok şiş ve ağrıyor acaba ben hamilemiyim lütfen beni aydınlatın henüz test yaptırmadım

hoşgeldin öncelikle,

eğer adetinden 10 gün geçmişse bence bi test yap, eğer hamileysen belli olur zaten,

hamile olabilirsin tabi, neden olmayasın, bu şekilde küçük lekenme yaşayan arkadaşlar çok var hamileliğinin başında

Sevgili gulerkan muhtemelen hamilesin zemuszemus kahverengi lekelenmeler olabiliyor tabi gebelikte ... Benimde takriben 5-6.haftalarda boyle bir lekelenmem oldu...reglin 10 gün geçtiyse mutlaka bir test yap...Artık testte kesin sonuç çıkar ...Senin adına sevindim ...

mrb ben 8 aylık nişanlıyım geçtiğimiz pazar nişanlımla birlikte olma aşamasına kdr gittik tam birleşme olmasada o sıradayken boşalma durumu oldu.o gün den sonra ben acaba hamile kalmış olabilirmiyim diye düşünüyorum. çok fazla üşüyorum bel ağrım var 2 gündür 1 hafta dan önce test yapsam belli olur mmu acaba ???? mafoldumben

arkdaşlar ben 2 aydır adet oluyorum bi belirtide yok psikolojk mi bilmiorm ama sanki daha az adetm küçük bir yerde yaşadığımdan kan testi yaptıramıorm 8. haftada eczaneden test yaptırsm kesn sonuç alabilir miyim :KK43:

arkadaşlar ben dün test yaptım hamileyim ama benden sürekli kahverengi lekeler geliyor bu normalmidir sizce

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım 6 aydır hamiş kalmak için uğraşıyorum bu ay adetim 2 gün geçti dün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama çok silik değil bayağı görünüyo sonra bu sabah idrarıyla tekrar yaptım bu sefer dün ki teste göre daha silik çıktı ikinci çizgi anlamadım acaba hamilemiyimdir

X