Acaba hamile miyim?

Çok güzel dimi tuğba :)) tıpkı bir melek gibi, insan bakmaya kıyamıyor....inşallah allahım sana da böyle bir melek verir...

arkadaşlar umarım söylediğiniz gibi ve hamileyimdir inanın kendim ve hepiniz için dua ediyorum allah tüm olmayanlara tattırsın bu duyguyu yarın sabah tekrar test yapıcam inş. bu sefer ikinci çizgi de belirginleşir ve size müjde veririm :teytey:

tuba,loveactually (umarım doğru yazmışımdır) rahel kızlar çok sağolun kısa zamanda hepimiz 9 ay maceramızı yazalım inşallah

Selam canım benım bugun oldum cok sukur
kendımden korkmaya baslıcaktım bukadar gecıkme pek hayra alamet degıl dıyodum kı geldı. Atık esımle karar aldık hıc dusunmeyecegız artık olursa olur olmazs olmaz. Allahım bıze nezaman bır melek nasip ederse o zaman olacak nasıl olsa bız kendımızı perısan etsekde faydaaaa yokk:)
bakalım bur ay eler yasıcaz neler konusucaz adet gunumuzu beklerken kesın acba derız bence yıne yaa bız uslanmayızzz:roflol:

Arkadaşlar benim adetim çok yoğunlaştı dünden beri, yani kesilikle eminim artık hamile olmadığıma neyse bu ay gecikmesine zaten şaşırmıştım çünki zaten uygun zamanlarda birlikte olmamıştık. önümüzdeki ay çalışmalara devam artık :) hepinizi öpüyorum allah isteyen herkese meleğini versin.

canım ya senin kaç gün geçti üstünden.hiç geç olurmuydun.ya sizlerin yazdıklarını okudum tuhaf oldunda.benim adetimden bir gün geçti ve hiç böyle geçmedi.3 ay boyunca erken oldum.bu ayda ümitlenmiştim.ama sizin yazdıklarınızı okudum ve çok tuhaf oldum şimdi acaba diyorum.ama allah hakkımızda hayırlısını versin tüm istiyenlere.a.s

tuba,loveactually (umarım doğru yazmışımdır) rahel kızlar çok sağolun kısa zamanda hepimiz 9 ay maceramızı yazalım inşallah

İnşallah canım.. İnşallah isteyen herkes bebek sahibi olur..Seninde mutlu haberini sabırsızlıkla bekliyoruz..

Canım umarım faldakiler çıkar..:dance: Eğer sen bu ay hamile kalırsan benimiçinde bir umut olacaksın.Çünkü bende bu ay sonu rahim filmi çektireceğim. :uhm: Son bir hafta, umarım çabuk geçer senin için..

Canım üzgünüm ama yanlış hatırlıyorsun..Hasta olan ben değilim. Ben seninle aynı tarihlerde hastalanacağım..Adetimin ilk günü doktorumu arayacağım o bana randevu verecek. Film için.

Kızlarrr gunaydınnnnn:)
Dun adet oldum bugun daha yen yenı kendıme gelıyorum dıyebılırım. En azından nısan ayı ıcın umutlarım daha yenı fılızlenıyor. Allah bız kadınlara oyle bır yurek vermıskı en buyuk yıkıntılardan veya en buyuk uzuntulerden bıle cok daha saglam cıkmayı basarabılıyor ve yenı umutlara yelken acabılıyoruz.
Hayat bıze armaganın en guzelı olan bebegı ne zaman verecek sorusundansa hergun bebegım ıcın ılerde nasıl daha yararlı olabılırım neler ogrenebılıırım nasıl daha ıyı bır anne olabılırım demeye baslayalım v e en azında acaba hamılemıyım kaldımmı kalamadım mı endıselerını azıcık da olsa beynmızden atmıs oluruz.Bu benım nacızane fıkrım sadece belırtılerden, takıntılardan ve uzuntularden kurtulmak adına bunları yapabılırız.
Yanı gunde acaba hamılemıyım sorusuna ne kadar zaman harcıyorsak aynı zamanı kendımıze daha ıyı bır anne nasıl olabılırım sorusunu sorarak harcayalım ve arastıralım.Belkı bu ay daha farklı seylere odaklanırsak daha cabuk bebıslerımıze kavusuruz ne dersınız?a.s.

Evet canım hepımız ıcın yenı bır deneyım yenı bır hayat olacak ınsallah (Allah nasıp ederse)
Düşünsene kucucuk bır canlı senın kollarına verıyor ve senın herseyıne muhtac ne yaparsan onunla yetınmek zorunda.nıye herseyın en ıyısını vermeyıp onu dortdortluk yetıstırmeyelım kı .Aslında o kadar cok eksıklerımız varkı bunları etrfdakı ınsanların cocuklarını nasıl yetıstırdıklerınden gozlemlemek yerıne bence okuyup en dogrusunu ogrenmek en ıyısı. Cevredekıler o kadar yanlıs cocuk buyutuyor kı

arkadaşlar ben testi yaptım yine aynı şekil ikinci çizgi silik ama doktorumun da dediği gibi bana öyle geliyorki ilaçlardan adetim gecikti ve cuma günü kistlerim için çatlatma iğnesi vurulmuştum ondan dolayı da hafif pozitif görünüyor test....

inan doğru olabiliyor bende rahim filmi çektirdiğim zaman çok kişiden duymuştum çektirdikten sonra hamile kalanı inş. seninde öyle olur canım

rica ederim hayatım hiç önemli değil..Evet seninle şu an kader ortağıyız. Ben de hamilelikle ilgili bir belirti yok. O nedenle ümitlenmiyorum ama aklımada gelmiyor değil. "Ya hamileysem" diye.. Her insanda farklı belirtiler gösteriyor. Hatta bazılarında adet gecikmesinden başka hiçbir belirti olmuyor. Bence sık dişini 1 hafta kaldı. Sonra hayal kırıklığı yaşamayalım. Bir de ben film felan çektireceğim daha ne olduğunu bilmiyorum o nedenle kendimi hamile gibi hissetmiyorum. Umarım kanallarım açıktır diye dua ediyorum sadece..

Merhaba arkadaşlar.
Dileğim bebeğim adet olduğuna sevindim, çünkü negatif çıktıktan sonra beklemek de zaman kaybettirdiğinden sıkıntı yapıyor.
bu ay artık belirtilerden konuşmayacağız diyoruz ama çok zor değil mi?
Birşey soracağım rahim filmini ne zaman çektiriyor dr? Yani şu kadar ay olmazsa rahim filmi çekiliyor gibi birşey var mı? Ben de duydum rahim filmi çekilince verilen ileçle tüplerde yapışıklık falan varsa açılıyormuş dolayısıyl ahamile kalma şansı çok artıyormuş.
Ben geçen ay ovulasyon testi almıştım. Ama nafile bir işe yaramadı. bu ay da alamayı düşünüyordum ama sonra dedim ki bi faydasını görmedim. Geçen ay ben adetimin 18. gününde yumurtlamıştım teste göre. Bu ay da 12,14,16,18,20. günler deneme yapmamız iyi olur heralde diyorum. Artık olursa olur, olmazsa eşim dr.a gideriz dedi. Aslında dr. bize 5 ay deneyin demişti ama bu ay 4. ayımız olacak inşallah gitmemize gerek kalmaz.
Test de yaptırmak istemiyorum bu ay. Kan testi negatif çıkınca çok moralim bozluyor çünkü. Artık zaman da geçmek bilmez:)

tuğba canım sen daha 4 aydır deniyorsun değilmi yanlış anlamadıysam niye bu kadar acele ediyorsun canım bence bekle çünkü zaten 1 yıl içinde olmazsa doktorlar gerekeni yapıyorlar rahim filmi,testler vs. ama sen daha 4 aydır deniyorsun bence bu kadar acele etmesen iyi olur çünkü olucaksa bile sen işi dahada zorlaştırırsın canım

10yaşında bi oğlum var. 2.si olsun istiyoruz. Ve 1yıldır korunmuyoruz. 5aydır da dr.a gidip geliyorum. İlk aydan beri spralden dolayı yumurtalıklar kaliteli büyümediği için gonapen kullandım. Ovulasyon zamanını dr. tayin eder. çünkü herkesde değişik günler olabilir. gün aşırı dr.a gittik biz. yumurtalıkların büyümesine bakar ve yumurtalık 20mm olunca çatlatma iğnesi yapar ve ovulasyon gününü saptar. Ve 3gün boyunca birliktelik verir. 4 ay böyle geçti. gene olmadı. sonra prolaktin testi yapıldı yüksek çıktı. buna bağladı dr.um. bu ay bekliyorum. bakalım nasip.. rabbim isterse herşey olur istemesse olmaz.. Benim
2gün sonra adet olmam lazım. kasıklarımda ağrı var ama adet ağrısı gibi deil sanki. Psikolojik de olabilir gerçi :) eğer deilsem artık dr.a gitmicem. biraz şu strese ara vercem. sonra tekrar. sonra tekrar. :)

inşallah kızlar dileklerinize kavuşursunuz allah saglıklı ve hayırlı hamilelikler versin bende 5 aylık hamileyim ve herkez bu duyguyu tatsın isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…