Acaba hamile miyim?

:roflol:ben burdayım gülsu ama sen kayboldun nerdesiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn:roflol::roflol:

Balsincim, bu ay benimde karnim sismisti hatta ben bunu bayagi bir hamilelik belirtisi olarak aldim. Cunku gunlerce surdu bu sislik ve batmalar ve kasintida oldu ama maalesef meger adet olucakmisim ve bu ilk defa olmustu o yuzdende cok umitlenmistim. Sende cok umidini buna baglama sonra cok uzucu olabiliyor gerci ben kendimi alistirmistim olmama ihtimaline ama yinede iste insan hayal kirikligina ugruyor.a.s.

canım kendini lütfen strese sokma işi akışına bırakman en doğrusu bir defa o testlerde yakaladığın günde yapacağım stresine girmek bence risk işi neredeyse o günlere odaklıyorsun yapma bunu en doğrusu adet bitiminden sonra 9.ve 16.günler arasında 2 gün arayla,sabahları ilişkiye girmen bu konu bir ödev gibi malesef o dönemlerde görev gibi geliyo insana ama mecbur...
çok sıkı çalışmanız lazım aksatmadan boşver kitleri mitleri yaaaa köylerdeki insanlara baksana eskiden kit mi varmış ben doktoruma kitten bahsettiğimde ya ne gerek var bu tür şeylere demişti....sen dinle beni merak ettiğin konularda sor ceavaplayalım

dileğim bebeğim hayırlısı buymuş bendeüzüldüm ama kısmet değilmiş

arkadaşlar bir doktorun söylediğini sizinle paylaşmak istiyorum adet düzeni normal olan bayanlarda eğer o ay bebeği kafasına çok takarsa olcakmı,olmıcakmı,hamilemiyim,değilmiyim adetinde 1 haftaya kadar sapmalar oluyormuş kesinlikle beyini oraya adapte etmiceksiniz normal hayatınıza devam edin inanın sizde inanamayacaksınız herşey yoluna girecek herşey beyinde bitiyor çünkü beyin doğum kontrol hapı görevini alıyor buda hamileliği engelliyor

arkadaşlar merhaba uzun zamandır sitenin takipçisiyim ama ancak üye olabilme fırsatı bulabildim.
ben 2,5 yıllık evliyim evliliğin sadece en başında 2 ay kadar korunduk. 1 sene olmaması normal diyip bekledik sonra tahliller falan hepsi normal çıktı bu ay yumurtlama takibi yaptık. 2 tane yumurtam vardı çok iyi büyüyen ancak çatlatma iğnesiyle çatlamadı. dr. a bu ay umudumuz kalmadımı yani diye sorduğumda kalmış olabilirsin benim bakmadığım yumurtalardan dedi. dün günüm geçti sabah test yaptım ikinci çizgi silik çıktı bugün de çok şükür adet olmadım. yarına kadar bekleyip tekrar test yapıcağım sizce hamilemiyim???

Canım ikinci çizgi çıktıysa hamilesindir bence. Testi tekrarla sen yine de inşallah pozitif çıkar tekrardan. Hayırlısı olsun...a.s.

Arkadaşım çok sağol. Gerçekten burada gün gün yazışıyoruz birbirimizin heyecanını paylaşıyoruz. Sonuçlarımız negatif çıksa da destek oluyoruz birbirimize. Çok haklısın hayırlısını isteekten ve çalışmalara devam etmekten :asigim: başka şansımız yok. İnşallah hepimiz bu güzel duyguyu tadacağız. Herşey kısmet.yerimseniben

canım merhaba..Tüm dileklerine içtenlikle katılıyorum. Benımde adet tarihim 26 mart..Gerçi ben bu ay pek umutlu değilim. Rahim filmi çektirdiğinden bahsetmişsin. Bende bu adetten sonra çektireceğim. bu filmin ne gibi bir faydası var acaba? Bende 8 aydır korunmadan uğraşıyorum.. İnşallah tüm isteyen bebek sahibi olur

canım bence de hamilesin..Sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz..

Merhaba, ben yaklaşık 2 senelik evliyim. biz de bebek yapmaya karar verdik ve 2 aydır korunmuyoruz, geçen ay yumurtlama günü, bele yastık koyma vs. herşeyi kuralına uygun yapmamıza rağmen başarısızlıkla sonuçlandı. ancak geçtiğimiz ay hiçbirşey istediğimiz gibi gelişmedi,hayatın koşuşturmasından yumurtlama gününü ve olası günlerimizi kaçırdık ancak regl 14 martta olması gerkirken hala olmadı, belki de allahın işi gün falan dinlemiyordur dedim! 14 martta prediktör aldım bişey yoktu hala regl olmadım bugün hafiften regl ağrısı gibi ağrım var çok endişeleniyorum regl olucam diye (

Yorumun için çok teşekkürler loveactually, hikayeni okudum, 22 ay beklemenin sonucunu inşallah en kısa zamanda alırsın. Ben perşembe gününe kadar bekliyim o gün yine prediktör alıp test yapayım diyorum. Gerçi beklemek öyle zorki, ben korunmayı bırakana kadar bu kadar çok çocuk istediğimi bilmiyorudum. bilsem 2 sene beklermiydim hiç. Bir de hamile kalmayı kolay birşey sanıyordum, filmlerde falan bi günde hemen kalıyolardıya ben ayda bir yumurtlama gerçekleşip bir gün yaşadığını yeni öğrendim meğer ne kadar cahilmişim!!

Senin için dua edicem inan bana, tabii kendim içinde gecikti ama ağrım var muhtemelen regl olucam ben, zaten gerçek olamayacak kadar güzel bi duyguydu herşeyin bir nedeni var bence de biz Allah'tan iyi mi bilicez bence doğru zamanı beklememiz gerekiyor. ben geçen sene hamile kalsam belki şimdi sevineceğim kadar sevinmezdim çünki evlilik kafamda daha yerine oturmamıştı! şimdi hayatımda daha emin adımlarla gidiyorum ve herşey güzel olacak biliyorum :)

(( az önce tuvalete gittim ve evet pembe pembe gelmeye başlamış bile ((

loveactually yazdığın yorumlar için teşekkür ederim canım. Rahim filmini doktorumun kontrolünde çektireceğim.Adet günü randevu alacağım.İnşallah adet olmam ve bu filme gerek kalmaz diyorum içimden ama fazla da ümitlenmek istemiyorum. Çünkü benim herhangi bir belirtim yok hamilelik için..

ya kızlar çok tuhaf bir durum içindeyim 3 ay boyunca adetim 5 gün öne kayardı ama bugün benim adet günüm hala bir şey yok.ellerim ayaklarım buz gibi ve kol ve bacaklarımda çok ağrı var acaba heyecandan mı bilmiyorum ama içim içime sığmıyor.umutlanmakta istemiyorum ama engelde olamıyorsun.

canım bence henüz çok erken. Hemen kendini kaptırma istersen sonra hayal kırıklığına uğrarsın.. Umarım hamilesindir ama ben biraz daha bekle derim..

ben de öyle olmasını istiyorum canım yaa, allahtan ümit kesilmez o yüzden de biraz ağrım var normalde ağrı kesici kullanırdım her ay, dicloflam alıyorum ağrı başladığında, doktor önermişti çok şiddetli oluyor regl ağrılarım. bazeb iğne bile vuruluyorum. bu sefer ilaç almadım ama, ya varsa bebek diyorum ya varsa ona zarar vermekten korkuyorum geçen ay da almamıştım gecenin 4 ünde ağrıdan kıvranarak uyandım.

arkadaşlar kasık ağrısı falan çok hikaye bunlar. Benim hiç ağrımamıştı bugüne kadar, bu ay çok ağrıdı ama bişey yok yine. Vücudumuz böyle kandırıyor bizi demek ki. Herşeye bir hayır vardır.
Dileğim bebeğim adet oldun mu ne oldu emrak ettim seni canım.

çidocum, resmindeki kız çooook tatlı. Çok güzel. Ay Allah'ım öyle bir kızım olsa ne tatlı olurrrr:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…