Acaba hamile miyim?

selam kızlar bugün katıldım aranıza.bebek isteyenler vr anladığım kadarıyla :)

toğba ne kadardır evisin bilmiyorum ama bir sene olmadıysa acele etmemeni tavsiye ederim.bende bu sorunları yaşadım ama şuan beş aylık hamileyim.kafana taktıkça zorlaştığını belirtmek isterim yani bunu bilimsel olarak kanıtlamışlar.

etmezmiyim heo aklımdasınız valla allah olmayıp isteyenlerede versin diorum inşallah

melekcik sanırım bi sorun var.ben kimseden yanıt alamıyorum.aslında hüsrana uğradığımı belirtmem lazım.erzurumdasın sanırım.sevgiler sunuyorum.

LALUZCUM evet baya kıpırtı var ve canım sıkılıyor hemen doğurup kourtulmak istiyorum :) çok hareketli biriydim çünkü :) bir de erek çıktı biraz burkuldum :)

LALUZCUM evet baya kıpırtı var ve canım sıkılıyor hemen doğurup kourtulmak istiyorum :) çok hareketli biriydim çünkü :) bir de erek çıktı biraz burkuldum :)

hayırlısı canım yaa ben daha yeni yeni hissediyorum hareketleri tam olarak benimkide kız allah saglıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah az kaldı

aynı anda online olamayınca öyle oluyo malesef. ne güzel hamilesiniz. en büyük ve hissedilebilir belirti ne yaşadınız sorabilir miyim? tabi öncelikle adet gecikmesinden önceki belirtileri merak ediyorum kızlar?

canım allah inşallah sanada nasip eder ben adet olcakmış gibi olmadım yani belirtim yoktu sadece göğüs uclarım cok sızlıyodu ve göğüslerim de damarlanmalar oldu pembe ufak örümcek agı gibi duruyodu ben hayırlısı dedim tam adet olcagım gün test yaptım hafif pembe cıktı

LALUZ ay ne güzel yaa ben deliriyorum kız çocuklarına.allah tamamına erdirsin.kaç aylıktın canım

aynı anda online olamayınca öyle oluyo malesef. ne güzel hamilesiniz. en büyük ve hissedilebilir belirti ne yaşadınız sorabilir miyim? tabi öncelikle adet gecikmesinden önceki belirtileri merak ediyorum kızlar?

canım ben hissedilebilir jiç bişey yaşamadım.yalnızca adetim 2 3 gün gecikti.ben de evde test yaptım pozitif çıktı.hatta ikinci ayın ortalarında mide bulantım ve halsizliğim başladı.aslında bana annem bile inanmıyordu yani hamile olduğuma :)

LALUZ ay ne güzel yaa ben deliriyorum kız çocuklarına.allah tamamına erdirsin.kaç aylıktın canım

canım 21+6 haftalıgım yani 5 aylık canım bizde erkek sanıyodukmkız dedi doktor ama cok sevindim allah herseyin hayırlısını versin önemli olan saglık

canım 21+6 haftalıgım yani 5 aylık canım bizde erkek sanıyodukmkız dedi doktor ama cok sevindim allah herseyin hayırlısını versin önemli olan saglık

anladım canım zaten az önce tekrar göz attım zaten söylemişsin 5 ylık olduğunu kusura bakma.sen hatta beş bçuk olmuşsun.yaza doğum ağustosun sıcağı :1shok: ne fena yaaa.peki nerde doğum yapacağın belli mi ve ne şekilde :)

yasocum merhaba aramıza hoşgeldin sanırım ismin yasemin çünkü benimkide yasemin banada hep yaso derler arkadaşlar ordan tahmin ettim umarım yanılmamışımdır

anladım canım zaten az önce tekrar göz attım zaten söylemişsin 5 ylık olduğunu kusura bakma.sen hatta beş bçuk olmuşsun.yaza doğum ağustosun sıcağı :1shok: ne fena yaaa.peki nerde doğum yapacağın belli mi ve ne şekilde :)

canım ya sorma en gec agustosAGUSTOS 1 de dogum yaparsın dedi doktor gittiğim hastane var ama begenmiyorumönümüzdeki hafta kısmet olursa avcılar hospital e gidicem valla bi karar veremedim nerde dogurcagıma ama normal dogum istiyorum aksilik olmazsa peki sennn

toğba ne kadardır evisin bilmiyorum ama bir sene olmadıysa acele etmemeni tavsiye ederim.bende bu sorunları yaşadım ama şuan beş aylık hamileyim.kafana taktıkça zorlaştığını belirtmek isterim yani bunu bilimsel olarak kanıtlamışlar.
canım2,5 yıllık evliyim ama hep korunduk. Bende pko çıktı, aslında kilo problemim adet düzensizliğim falan yoktu sadece sivilce oluşumu vardı. Dr. önemli değil dedi 8 ay doğum kontr. hapı kullandım. Bırakalı 3 ay bitti, 4. aydayım. 3 ay önce dr.a gidip çocuk istediğimizi söylediğimizde testler yaptı bana ultrasona falan girdim Allah'a şükür temiz çıktı hepsi. 5 ay deneyin olmazsa gelirsiniz dedi dr.um. bakalım hayırlısı. Kafama takmak istemiyorum ama bu siteye girdikçe bu mümkün değil gibi. Bana bağımlılık yaptı bu site.sırnaşık şey

ben kaçıyorum o kadar yavaş ki site çıldırmamak mümkün değil.tekrar görüşmek dileğiyle

Merhaba;

Bende aranıza yeni katıldım. Bende 2,5 yıldır evliyim anne olmak bende artık takıntılık oldu, geçen yıl haziran ayında bebeğimizi kaybettik ( karnımda kalbi durdu) bu yıl yeniden istedik ama psikolojik olarak çok etkilendiğim için eşim çok cesaret edemedi. Daha öncesinde işiminde stresli olması gereği prolaktinim yüksek çıkıyordu bu nedenle adetimde de düzensizlik söz konusuydu, son 5 aydır adetim düzene girdi ve her ayın 15 inde hasta olmaya başladım fakat bu ay 4 gün gecikti dün merak ettim ve test yaptım negatif çıktı aslında hamile kalma olasılığımda düşüktü çünkü yumurtlama döneminde sadece 1 gün oldu. Şimdi düşünüyorum hamile olabilir miyim? hamile isem test neden negatif çıktı hamile değilsem yine mi hormonlarım şaşırttı

Merhaba;

Bende aranıza yeni katıldım. Bende 2,5 yıldır evliyim anne olmak bende artık takıntılık oldu, geçen yıl haziran ayında bebeğimizi kaybettik ( karnımda kalbi durdu) bu yıl yeniden istedik ama psikolojik olarak çok etkilendiğim için eşim çok cesaret edemedi. Daha öncesinde işiminde stresli olması gereği prolaktinim yüksek çıkıyordu bu nedenle adetimde de düzensizlik söz konusuydu, son 5 aydır adetim düzene girdi ve her ayın 15 inde hasta olmaya başladım fakat bu ay 4 gün gecikti dün merak ettim ve test yaptım negatif çıktı aslında hamile kalma olasılığımda düşüktü çünkü yumurtlama döneminde sadece 1 gün oldu. Şimdi düşünüyorum hamile olabilir miyim? hamile isem test neden negatif çıktı hamile değilsem yine mi hormonlarım şaşırttı

bitanem reglin 4 gün geçtiği için görünmemiş olmayabilir.kan testimi yaptırdın idrarmı.idrarda hemen çıkmaz.ama neolur kafana takma.çünki kafaya takınca regli gecikmeside olur.şu mübarek günde hepimize dua ediyorum.allahım isteyen herkesi anne yapsın.allahım sen dualarımızı kabul et.lütfen üzme kendi.olursa olucak olmasada demekki daha zamanı var.

X