acaba aldatılıyor muyum?

Senin böyle bir arkadaşın olsa acaba o nasıl tepki verirdi...
Boşver güzelim ya... Bide sen fesatsın için kötü falan demeler ne o öyle...
Zaten hep sen alttan alıyormuşsun...
Öyle kendini zeytinyağı gibi üste atan erkekle çok uğraşırdın...
Bırak biraz ikinizde kafanızı dinleyin...
Ama bu zaman zarfında sakın onu arayıp sorma...

aramıyorum zaten arkadaşım.bekliycem bakalım o arayacakmı.o benim ona güvenmediğimi düşünüyor.seni tanımam 2 seneme mal oldu dedi bana.sen fesatsın dedi ya.nasıl üzüldüm anlatamam.kıskanmanın sevdiğini delilerce sevmenin ve onu kaybetmekten korkmanın adı fesatlık oldu.çok üzülüyorum ama elimden bişey gelmiyor

Canim bencede aralarinda birsey olmasada beraber yanliz bir yerlere gitmeleri dogru degil.
Demekki erkek arkadasin tam anlami ile sana bagli degil.
Iliskide sevgi saygi güven konusu hep karsiliklidir.
Kendini üzme ve hayatina baska bir yön ver canim.

hahahaha aynısı benım basıma da gelmıstı benımkı de aynı sure aynı olay hihoyyyt hihoyyyt :teselli:

hı hı hem tam baglı degıl hem aldatıyodur kaydirigubbakcemile5

Arkadaşım sana aldatılıyorsun ya da aldatılmıyorsun demycem... Bence gerçekten arkadaş olabilirler. benimde çok samimi olduğum bir arkadaşım var inan kardeş gibiyiz herşeyi birlikte yapıyoruz senin arkadaşının olduğu gibi bizimde çok resmimiz var. Kız arkadaşı haklı olarak benimle tanışmak istedi. Tanıştım kızla belki bana sinir oldu belki de gerçekten kardeşim gibi gördüğüme inandı bilemiyorum... bir de şöyle düşün senin çok samimi olduğun arkadaşın olsa onunla tanıştırsan, arkadaş olduğunuzu söylesen ve o sana güvenemezse ne yapardın?
Şuan ayrısınız yazdıklarım kafanı karıştırmasın zamana bırak bence. seven, endişe içinde olan birine zamana bırak çok zor bi sözcük iyi bilirim ama bu durumda gerçekten aldatılıp aldatılmadığını anlarsın... :çok üzgünüm:

neymiş öyle bee yok iyi anlaşıyolarmış ta mış mış klava:
insan sevdigi birini ikna etmeye çalışır aşkım yapma cidden vs die..
bence ne o kıza ne arkadaşına güvenme dikkatli ol CADIARZU seni aramıorsa
sen hiç arama klava: Çok üzgünüm çoook

merhaba arkadaşım.yazdıkların içimi rahatlattı ama işte insanın elinde değil.eğer karşı tarafı seviyorsan onu herşeyden kıskanıyorsun.ama erkekler bunu anlamıyorlar.peki senin olayda ne oldu?hala o arkadaşınla samimimisiniz?

aramıyorum arkadaşım.onun aramasını bekliyorum ama nafile galiba.bazen msn de oluyor.allahtan engellememiş beni.ama hiç gelmiyor bende ona gitmiyorum.

kızlar msn açıkkken kişi kendini çevrimdışı gösteriyor ya.onu anlamanın bir yolu varmı.acaba benimki bazen öylemi yapıyo.bazen msn ye girdikten bir müddet sonra çıkıyo.eğer çevrimdışı gösteriyorsa kendini bunu nasıl anlarım?konuyu teknik destek bölümüne yazdım ama cevaplayan olmamış.eğer aranızda bilen varsa sorunuma yorum getirdikten sonra araya bunun cvabını da sıkıştırırsa sevinirim

evet aynı şekilde arkadaşlığımız devam ediyor. bunda kötü bir şey yok yani kızlar kimsenin böyle kardeş gibi asla vazgeçemyceği erkek arkadaşı yok mu? ama yinede bilemiyorum belki de o kız farklıdır gerçekten aldatılıyorsundur... karışık bi durum zaman sadece zamanla anlycaksın....

discover diye bir program var onu kur istersen ç.dışı açıldığı zaman konuşma bağlantısı açıldı diye uyarı gelir. yalnız bu program virüslü hani silinmesi zor oluyor çoğu kişi tavsiye etmiyor... :/

erkekte kaybetme korkusu kalmadıysa o ilişki bitmiştir gözüyle bakıyorum ben..
başıma geldi çünkü..
acı ama gercek bu..
sizin erkek arkadasınızın şimdi deli gibi sizi inandırmaya calışması gerekiyordu..
ayrılık msjına cvp vermemedi filan az buz bi olay değil..
inan bana bu olayı sineye cekip sen üzerine düşersen ki bunu onun yapması gerekirken,ilerde hiç değerin olmicak,her tartışmada sen arayı düzeltmeye çalışacaksın ve tavizlerin boyutu büyüyecek..
tavrını koy ve bu yüzden bitiyosa da güçlü dur..yoksa hayır gelmez ilşkinden..
hersey olması gerektiği gibi olsun yada bitsin..
tecrübeyle sabittir...

pek önemsemıyor onemsemesı bıle bıtmış kızı, ınandırmaya calısmıyuormus artık...
bıseyler burada kopmay baslamıs en basından zaten

Bana erkek arkadaşın pek inandırıcı gelmedi gerçi elbetteki ikinizn farklı haytlarıda olabilir ama bu gizlilik gerektirmez yada her fırsatta fotoğraf çektirmeyi ????
ilişkiniz gerçekten ciddi bir beraberlise eminim seni tekrar kazanma yollarına gidecektir.Sende admaı fazla tersleme etkiden tepki doğar ve hiç aklında olmasa bile o kıza itersin onu......
belliki onunda herşeye musaıt bir yapısı var.....

üffff kızlar ya hala aramadıııııı.ya insan bir arar.bu kadar da nazlı olunmazki ya.ben evde kahroluyorum.o belkide hiç aklına bile getirmiyor.beni suçluyodur.ama düşünmeden yapamıyorum.msn de karşılaşıyoruz.hiç gelmiyo bile.ben ilk bozuşunca ona gitmiştim.ama işte bana sen fesatsın falan demişti.ben seni iki yılda çok iyi tanıdım falan dedi.ve o benden önce çıktı netten ve hoşçakal falan demedn çıktı.bende ondan sonra hiç gitmedim.üffff kafayı yiycem ya.neden bu erkekler böyle.sizce ararmı beni?

benimde 5 senelik bir ilişkim var.bende böyle bir durum yaşadım sayılır.yani kızlar çok samimi davranıyordu ben çok rahatsız olmuştum.ve bunu anlattım sevgilime uzaklaştı mesafe koydu.senden önemli değil dedi.erkek arkadaşınında seni üzmemek için böyle davranması gerekirdi bence.o kız gözünü çok boyamış onunkötükedihüso

evet arkadaşımöyle olması gerekiyor.senin erkek arkadaşın çok karakterli bir insanmış.sen üzülmeyesin diye arkadaşlarından vaz geçmiş.erkek arkadaşının değerini bil

e hayatım ya, senınkı arkadasına senı tercıhedıyosa

demek o arakdasta var bıu guzellık

hıccccc canını sıkma
ıler bi gun evlıyyken o kadın gelıp senınkını elınden alcagınaaa
sımdı almıs cok mu
salla gıtsın ıyı yaptın kapının onune koydun

bak msnde bakmıormıs bıle yuzune sallaa kendı bılır,
o kız da onla cıkmaz ancak böle oynasır oynar atar bunu, senınkı de sürünür köpek gıbı olur ooh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…