acaba aldatılıyor muyum?

gerçekler acı gelir ama kaçmak çözüm değildir tatlım...
belliki beyimiz seni fazla saf görüyo
belkide kızı kıskandırmak için ilişkinizi kullanıyor olabilir...
benden tavsiye çok düşünme yazık zihnini yorduğuna değmez böyle insanlar

benimde cok samimi arkadasım vardı aynı sırada oturuyoduk onun cıktıkları vardı ben biliyordum hepbirlikte geziyorduk ama daha cok ayrı gezmekten keyif alıyorduk ama arkadaslığımız bozulur korkusuna hep "kardeş gibiyiz" diyoduk ve gerçegi kabulenemiyorduk. cıktıgı kızlar benden rahatsız oluyorlardı ama arkadasım hiç umursamıyordu.kaç yasındasın bilmiyorum ama biz simdi 25 yasındayız ve ben o arkadaşımla çok büyük bir aşk evliliği yaptım.bu olaylar oldugunda lisedeydik bundan 8 9 yıl öncesi küçüktük yani...kendi olaymıza cok benzettim
oruçlu oruçlu günaha girmiyim ama, bana kesin aralarında bişe var gibi geldi.bir kız ve erkek arkadaş olur katılıyorum ama sıkı fıkı değil ben telefonlaşmalarını dahi istemem bence biraz uyanık ol..

Seviyorsun ama güvenmiyorsun. Bir kere güvenin gitmiş doğru ya da yanlış bundan sonrada kolay kolay yerine gelmez. Ben yinede arkadaşı olabilir diyorum. Gerçi benimde bir sürü arkdaşım var yazmıştım hatta kardeş gibiyiz diye ama yine aynı şekilde kardeş gibi dediğim herşeyimi paylaşıtığım başka insanlardan da çok teklif aldım. Ben yorumlarımı bana yanlış yapamayan gerçekten kardeş gibi olan arkadaşıma göre yapmıştım. Ama yazılan yorumlara bakıyorum benim gibi arkadaş olabilme ihtimalini düşünen kişi çok az senin erkek arkadaşına ve o kıza bağlı zamanla görürsün. Hem msn de falan sana birşey yazmamakta az da olsa haklı bence ayrılmak isteyen sen olmuşsun her ne kadar onun yaptığı hatadan dolayı olsada. Ama o bunu asla görmez seni suçlar bitiren sen olduğun için... Boşver aldırmamaya çalış zor olsada sabret gör zamanla :1no2:

arkadaşım yazında ilk adımı senden bekler gibi bişey yazmışsın fakat ben zaten msn ye giderek ilk adımı atmış olmadımmı.o msn den çıkarken hoşçakal bile demedi bana ama.sonraki günlerde yine karşılaştık bu sefer bende gitmedim.o da gelmedi.şimdi benim ondan adım beklemem gerekmiyomu.bana msn ye gittiğim zaman senin aklın gel git dedi.yani hem ayrılmak istiyosun hem yine geldin gibilerinden tamam haklı ama şimdi benmi yine adım atayım sizce yoksa onun beni aramasınımı bekleyeyim?bana yardımcı olun kızlar

Yok ilk adım at demek istemedim. Ayrılmak isteyen sensin onun yaptığı hata yüzünden ama o sana anlattı arkadaşız vs.. die hani artık ne yapayım diye gururlu gıcık bir tavırla yaklaşabilir diye öyle yazdım. Yoksa ilk adım sen at ya da atma bu konuda birşey diyemem. Ama senin kafan çok karışmış bi yanın başka diğer yanın başka birşey diyor. Biraz dinlen yalnız kal sağlıklı bir şekilde iyice düşün. En doğrusuna karar ver... yerimseniben

haklısın arkadaşım kfam çok karışık.bence senin dediğini uyguluyor.yani ben sana arkadaşız diye anlattım daha neden üsteliyosun diyodur o şimdi.ama napıyım.bir kez kavga etmiştik bu konu nedeniyle.o zaman ben ona seni çok özledim diye mesaj attım.o da birde bana güvensen yazmıştı.beni çok kırdın ve üzdün arkadaşlarımla görüşmemi istemedin demişti.sonra ben gönlünü aldım tamam karışmıycam demiştim ama yapamadım.aradan 2 gün geçti.kızla çekilmiş o resimleri görünce dayanamadım.yani senin bir kız arkadaşın var neden böyle resim çekiniyosun o kızla.bide ben kızarmıyım küsermiyim demeden resimleri bana gösteriyo.benmi haklıyım o mu haklı anlayamıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaa.nolcak benim bu halimmmmmmmmmm

Resimleri sana göstermesi senden gizlemediğini belli etmek için olabilir. Belki şüphelenme diye bilmiyorum... Dediğim gibi yalnız kal kendinle çöz bu durumu...

Açıkçası bir insan beni seviyorsa beni kırmamak için elinden geleni yapmalı.O kız için tartışmaya değermiymiş ki seni kırıyomuş.Rahatsız olduğunu belirtmene rağmen niye görüşüyormuş.Erkekler hep der ya,sana güvenmediğimden değil aşkım ben de bir erkeğim erkeklere güvenmiyorum diye,ben de o kıza güvenmiyorum de kaydirigubbakcemile
Bi kız yüzünden bırak ayrılmayı tartışmayı bile göze almaması lasım eğer ki seviyosa..

Valla bazen biz kadınlar bazı kadınları diğerlerinden daha çok kıskanıyoruz eşimizden, sevgilimizden. Bu normal. Ama bunun için güvensizlik yapmak gerekir mi?
Bazıları kesin aldatılıyorsun, bu nasıl arkadaşlık filan yazmış. Aklım almadı. Biri kız biri erkek diye arkadaş olamaz mı bu insanlar, bir kadınla bir erkek arkadaşsa illa aşka ya da ilişkiye mi dönüşür bu?
Ben 120 erkek, 8 bayanın açlıştığı birişeyrinde çalışıyorum. Çok yakın arkadaşlarım var iş yerinde, ayrıca üniversiteden de bayan erkek bir sürü arkadaşım var.
Ben tabi ki heryere eşimle gitmeyi tercih ediyorum, ama o gelemiyorsa arkadaşlarımla gidiyorum. Hatta eşimle daha sevgiliyken 3 ay ayrı şehirlerde yaşadık ve ben tüm arkadaşlarımla görüşmeye devam ettim. Ve tekrar edeyim içlerinde çok samimi olduklarım, hatta evinde kaldıklarım var.
Asla da bu konuda eşim birşey demedi. Dememli de. Kıskanmak başka birşey, insani bir duygu. Ama güvensizlik bir ilişkiyi bitirir. Eşim bana güvenmese "Bu nasıl arkadaşlık evinde kalıyorsun." dese ben ilişkimi bitirirdim ve biz evlenmezdik. Erkek arkadaşın da bunu yapmış. Ve çok haklı.
Güven olmayan bir ilişki asla yürümez.

merhaba arkadaşım.buradaki tüm arkadaşların düşüncelerine saygım olduğu gibi senin düşüncene de saygı duyuyorum.yalnız kişden kişiye fark vardır.bir kişinin kendi kafasında birtakım prensipleri vardır.ben senin gibi düşünemiyorum.demekki seninle farklı kişiliklerdeyiz.mesela ben senin durumunda olsaydım.bir erkek arkadaşın evinde kalacağıma kız arkadaşımın evinde kalmayı tercih ederdim.bilmiyorum bu belkide yetiştirilme tarzıyla da alakalı olabilir.gerçi doğma büyüme istanbullu olmama rağmen gece hayatı olmayan bir insanım.bar veya diskoları bilmem.benim yetiştirilme tarzım böyleydi.o nedenle senin gibi ve erkek arkadaşın gibi esnek davranamıyorum.ben bir erkek arkadaşımın evinde kalacak olsam bunu sevgilime söylediğim an bu ilişkiyi bitirir.buna da eminim.

Tinkerbelle kesinlikle katılıyorum sana. Benim belki bi ihtimal falan diye söylemeye çalıştıklarımı sen çok güzel anlatmışsın. kaydirigubbakcemile5 Yeri geliyor karşı cinsten çok güzel arkadaşlıklar kuruluyor. Kardeş gibi. Şahsen benim kızlarla konuşmayıp erkek arkadaşlarımla dertleştiğim zmanlar çok olmuştur. Doğal bunlar. Arada yanlış yapanlarda oluyor kız olsun erkek olsun ama iyi niyetli olanlarda çok... Bir ilişkide kıskançlık, o bu şu en önemlisi güven... İlişkinin temelidir güven. o da kırıldımı tamiri zor olur... Ama aradaki çaba o kırılmaları tamir edebilir izleri kalsada... a.s

Sanırım bazı yazdıklarım yanlış anlaşıldı. Ben o mesajda "Ben böyle yaşıyorum, siz de böyle yaşayın, herkes benim doğrularımı yaşasın" demedim ki.
Konuyu açan arkadaşın erkek arkadaşının samimi olduğu kız arkadaşıyla arasındaki ilişkinin de sadece arkadaşlık olabilieceğini, bu şekilde kız-erkek ilşkisinde arkadaşlıktan başka birşey yaşamayan insanların olabileceğini, arakdaşın erkek arkadaşının da o tarz biri olabileceğini anlatmaya çalıştım.
Ama tabi yetiştilme tarzından başlayarak pek çok şey etkiliyor böyle tercihleri. Mesela benim ailem bana geniş bir özgürlük verdi ben büyürken. Eşimden de bunu bekledim.
Fakat bir yandan "saygı duyuyorum" deyip bir yandan eşim ve benim için "esnek" tabirini kullanmak biraz ayıp olmuş sanki. Ben evinde kaldığım erkek arkadaşlarıma kafamı bir kez kaldırıp yan gözle baksaydım evet bu genişlik olurdu. Fakat bakmadım, bakılmayabiliyor, bazı insanlar kardeş yerine geçebiliyor. Hem konu ben ya da eşim değildi ki...
Bir de barı diskoyu hiç sevmem, gürültülü müzikten hoşlanmadığım için bara, diskoya gitmem. Ama hoşlansaydım giderdim de kızlar ve erkeklerin arkadaş olup olamayacağından bahsederken bar nereden çıktı?

Son düzenleme:

düşündüklerimi yazarken istemeden seni üzdüysem kusura bakma.

cnm boncuğum bence sen aptal aşık olmuşsun bile. ben onsuz ne yaparım ne yerim ne içerim ya kim o ya kim yani neden bu kadar dert ediyorsun ben senin gibi kızları anlamıyorum beni böyle üzen biri arkasından ben onsuz ne yaparım tavırlarında olamam. bence hemen kendine gel ve aptal aşık olmaktan kurtul.bence o kızla aralarında bişe var yada olacak..sen daha iylerine layıksın cnm...

bu ne sacmalık ya.. :1closedeyes:
senmisin kız arkadası, o mu ? masallah her yerde beraberler...
erkek le kız dan arkadas olmaz kardesım bunu bılır bunu soylerım.. :1closedeyes:

bu ne sacmalık ya.. :1closedeyes:
Senmisin kız arkadası, o mu ? Masallah her yerde beraberler...
Erkek le kız dan arkadas olmaz kardesım bunu bılır bunu soylerım.. :1closedeyes:

arkadaşima aynene katiliyorum olmaz bi kizla erkek arkadaş olmaz ateşle barut yan yana durmaz benimde başima geldi ya kiz boş deyil ona karşi yada seninki boş deyil ona karşi ya yakinda bunlar çikmaya başlar söyleyimm ben hiç görmedim bi erkeyin bi kizla dost kala bildini çünkü çok başima geldi canim dikkat et yaaaaaaaaaa

arkadaşlar durumu ailemden birine daha anlattım.dediki:seninle ciddi düşünüyorsa kızla yalnız biyere gitmemeli dedi.öyle şey olmaz dedi.arkadaşlarıyla arasına mesafe koymalı dedi.bırak boşver dedi.zaten biliyorsunuz aramıyorum ama aklım hala onda.haftasonu dışarı bile çıkmak istemiyorum,gittiğim yerlerde onları görürüm diye.bir de elele falan görürsem çok kötü olmaktan korkuyorum.yanlış anlamayın çıkıp çıkmadıklarına dair bir fikrim yok benimki sadece varsayım

ya canım boşverrrrr sana sevgilim dedği insana herhangi bi kız yüzünden bu şekil davranıyorsa zaten hiç sevmemiş sevse değer verse zaten peşini bırakmazdı arar mesaj atar bu ilişkinin bu yuzden bitmesine göz yummazdı zor bi durum seviyorken bitirmesi ama sen tekrar beraber olsan bile eski tadınızı bulamazsınız o yuzden o sayfayı kapat onu hatırlatacak herşeyi çıkar hayatından boş vakit bırakma kendine her türlü aktivite uğraşa katıl ki kolay unutabilesin şunu unutma herşy zamanla köreliyo kapanıyo bunu ilerde çok daha ii anlayacaksın

Kesinlikle katiliyorum zaman en güzel ilaç sakin arama sorma emin olki hatasini anlayacaktir ama ozamanda çok geç olacak sakin üzülme olurmu bitanemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…