acaba aldatılıyor muyum?

boncuk2334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
496
2
40
merhaba arkadaşlar.iki yıldır güzel giden bir beraberliğim var.erkek arkadaşım çalışıyor ve iş arkadaşlarıyla çok samimi.kızlı erkekli arkadaşları var ve bu arkadaşlarıyla biryerlere gitmek istiyor.arkadaşları arasındaki bir kızdan biraz huylandım.çekindikleri resimlerde hep arkadaşımın yanında yer almış.daha önce bu huzursuzluğumu arkadaşıma söyledim.ama o sadece arkadaş olduklarını.kafa dengi olduklarını zaten birşey olsa sana resimlerimizi göstermezdim falan dedi.bu arada bazı resimlerde ikisi,bazılarındada grup halindeki resimlerini bana göstermişti.sonra ben tanışmak istedim bu kızla ve tanıştık.ben eve giriş çıkış saatleri belli olan anne ve babasına hesap vermek zorunda olan biriyim ama o kız öyle değil.gayet rahat.şu saatte dışarı çık desen çıkar.heryere gidebilecek biri.hep beraber konuştuk eğlendik falan hatta arkadaşımla küs olduğumuz bir gün bunlar beraber yani ikisi bir organizasyona katılmışlar.benim haberim yoktu.orada o gün o fotoğraflarıda gösterdi arkadaşım.beraber resim çekinmişler bisürü.dedimki kimle gittiniz.ikimiz gittik dediler.neyse orda bişi demedim.ama sonra telefonda neden ikiniz gittiniz dedim ve erkek arkadaşım şaka yapıyosun galiba diyerek teli kapattı.daha öncede bu kız yüzünden böyle tartışmıştık.bende arkasından ayrılık mesajı yazdım.bir kızla yalnız gitmen doğrumu falan dedim.o hep arkadaşı olduğunu söylüyor.ama ben huylanıyorum işte.sonra bir tanıdıktan erkek arkadaşıma o organizasyon biletini zor bulduklarını başka arkadaşların da gitmek istediğini anak onların bilet bulamadıklarını öğrendim.siz olsanız ne düşünürdünüz.şuanda erkek arkadaşımla ayrıyız.ben çok acı çekiyorum.onu çok seviyorum.ona güvenmediğimi düşünüyor.bana sen fesatsın için kötü diyor.acaba aldatılıyormuyum?ne olur yardımcı olun kızlar senağlama

sana katılıyorum canım

canım bak aralarında bişey olmayabilir gerçekten de ama senin de rahatsız olman çok normal bunu anlaması lazım erkek arkadaşının yalnız senin burda biraz uyanıklık yapman gerekiyor ben de senin gibi davranırım gerçi ama bu davranış erkekleri karşı tarafa daha çok yaklaştırıyor akıllarında yoksa bile sokuyoruz kafalarına o yüzden gözün açık olsun daha yakın ol erkek arkadaşına mümkün olduğunca kızla yalnız kalmasına izin verme ama sınır koyucu bir pozisyonda değil mesela o gün erkek arkadaşınla başka bişey planla yani sürprizler yap ona kızın olduğun zamanlarda yani erkek arkadaşın anlamayacak ama sen sabote etmiş olacaksın senin ona sınır koyduğunu anlamasın seni atlatıyorsa zaten yüzünden anlarsın

evet konuştum arkadaşımla bu olaydan önce ve sadece arkadaşız kafalarımız uyuşuyor falan dedi.bitirme mesajı atınca hiç karşılık vermedi.sonra nette karşılaştık ve seni çok yanlış tanımışım sen çok fesat bir insanmışsın falan dedi

fikirlerin için teşekkür ederim.fakat heran erkek arkadaşımın yanında olamıyorum.biz haftada bir kez görüşebiliyoruz ancak.haftasonu bir gün benimle geçiriyorsa diğer günü arkadaşlarıyla geçiriyor ve o kızda içlerinde

arkadaşlar ya o kızla yakınlaşırsa şimdi benden ayrıldı diye.çok korkuyorum napcammmm yaaaaa.peki kızla yalnız o organizasyona gitmesine ne diyorsunuz

canım zaten eger gercekten o kısla bı ılıskılerı olmasa senı ınandırmaya calısırdıa.s cvp bıle yazmadı dıosuna.s saf olma.kendıne gel.gecmıs olsun

daha önce konuşmuştuk ve arkadaş olduklarını söyledi.yani açıklamasını yaptı ama şimdi bana kızdı.birazda inattır kendisi.şimdi o diyodurki ben sana anlattım.hatta tanıştırdım ama sen hala bana güvenmiyorsun diyor sanırım

teşekkür ederim arkadaşım düşüncelerini paylaştığın için

kesinlikle aldatılıyosun canım.hiç uğraşma.bugün itiraf etmez sadece modern erkek ayakları yapar,iki gün sonra netleşince de sadece bir kez oldu.biz yine dostuz der.asla inanma.ben bi erkekle kadının bu kadar samimiyetine inanmam.

teşekkür ederim arkadaşım yorumların için.düşünüyorum böyle bişi olsa yani onla arasında bişiler olsa beni tanıştırırmı onunla?buna ne diyorsunuz.bir böyle düşünüyorum sonrada bir kızla bu kadar samimiyetin doğru olmadığını düşünüyorum.kafam karışık.

hehe arkadasım kusura bakma sonlarında güldüm cünkü adam hakıkaten aldatmıs bıde saf yerıne koymaya calısmıs, hıc kusura bakma ama cok akıllıca davranmıssın onunla ayrılarak
cunku resmen ve resmen aldatmıs senı :))
bılet bulamamısmıs da resmen senınle cıkıyor paravanı altında kızla arkadaslık kurup ılıskıye cevırıyor, sen kıskanan zavallı tip o kız da arkadas olunmaya calısan degerlı ınsan yerıne konulmus, aldatılıyorsun veya aldatılıcaktın santim kalmış ya da aldatmıs da devam edıyor :) ıyı yapmıssın canım cok akıllı bı kızsın.. gerı dönme baksana şu abukluğa, senı rahatlatmıyor bıle hayır aldatmıyorum deyıp gezmıyor olması lazımdı onun. sana tersse zaten sevgılılık olllmaaz.. ıyı olmus.

canim seni cok iyi anliyorum keske icini rahatlatcak seyler yazsam ama anladigim kadariyla malesef aldatiliyorsun oyle olmasa sana deger verir ayrilalim dediginde sana yapma etme derdi ama baksana ne rahat adam aman bosver der gibisinden hadi is arkadasi diyelim ama bunlarin biraz fazla baksana gezmeler tozmalar hem atesle barut asla yanyana olmaz bunu unutma canim

Buna benzer bi durum yasadı bi arkadasım..sonu kötü bitti . 5yıl çıktığı çocuktu üstelik...ayrılık dönemelrinde de o kızla samimiydi ve kız iş arkadasıydı..neyse bi gün arkadasım odasında bi cd buldu sevgilisinin..ve o kızla cok samimi fotoları eline geçti.ne eglenceler ne gezmeler yasamışlar..danslar vb...biraz enayi yerine konmuş arkadas...inşsend eböyle olmaz ama dikkat et lütfen..bi de sana şaka yapıyorsun galiba deyip önemsememesi garip çok sarsıcaksa sizi konuşmayıversin mesafe koysun yani.

valla soyle dıyım ben saana o kızla aralarında ssız cıkarken bısı olmasa bıle kızı cepte tutmak ıcın onunla vakıt gecırıp emek sarfedıyor. bır kac gun sonra cıkıyor haberlerını alırsan cok uzulme derım cunlu cok asıkar geldı bana da.

işte banada bu dokunuyor.aklıma geldikçe çıldıracak gibi oluyorum ya çıkmaya başlarsa onunla falan diye.

size değer verseydi zaten ilişkisini keserdi o kızla, iyi karar vermişsiniz, çıkarlarsa da bu onların karakteri, değmez böyle insanlara.

size değer verseydi zaten ilişkisini keserdi o kızla, iyi karar vermişsiniz, çıkarlarsa da bu onların karakteri, değmez böyle insanlara.

ben tam olarak o kızla görüşme demedim hiçbir zaman ama bana ikisinin yalnız o organizasyona gitmesi dokundu.ben sadece o kızdan hoşlanmadığımı belirttim.ama o hep benim arkadaşım dedi.fakat fotoğraf makinasındada çekilmiş resimleri var.yani ben bu kadar samimiyete kızıyorum kızlar.aynı şeyi ben yapsam o bana neler yapardı.böyle bişeyi erkek yapınca arkadaşlık oluyor adı.ama bir bayan yapsa erkek hemen kötü bakıyor.desemki bu benim arkadaşım inanmaz.zaten ben böyle bişey yapmam.ben erkek arkadaşım var diye gözüm başka kimseyi görmüyo.ama o hiç kız arkadaşım bana kızarmı küsermi demeden bir kızla yalnız biryere gidebiliyor.ve benimkinin en kötü huyu da sorunlarımız konuşarak halledemiyoruz.o hep kendisini haklı görüyor her konuda.böylece her zaman ben alttan alıyorum.ama bu sefer öyle olmadı :çok üzgünüm:

zaten her zaman alttan alarak ilişki zor yürür canım. görüşme demene gerek yoktu ki, sonuçta huzursuz olduğunu biliyormuş erkek arkadaşın.

canım uzulme aralarında bıse yoksa zaten senı arar bıraz kafa dınlesın
ama varsa bıse hıc uzulme
ben var yada yok demıcem bekle bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…