acaba aldatılıyor muyum?

arkadaşlar hala ses seda yok.ya insan bir arayıp demezmi yanlış anladın falan kendini savunmazmı.boşverdim artık.arasa bile barışmıycam.

Canım ben seni çok iyi anlıyorum...
bu durum benim başımdada var erkek arkadaşım iş çevresindeki kızlarla çok samimi yani ben ne kadar kıskanırsam kıskanayım kendi kendimi üzüyorum:KK43: aynı sizin gibi konuşamıyoruz konuşunca hep o aklı beni saf yerine alıyo.fesatsın demiş sevmek sevdiğini kıskanmak pesatlıkmı olmuş.onunla aralarında bişey olsada senin değerini en sonunda anlıycak ama bu sefer sen onu istermisin orasını bilemem.

öyle insanlar görüyoruz ki tabiri caizze gözüne soka soka aldatabiliyor...askim arkadasiz,askim kiskanma vs.
bence sevgilini takibe al derim,cünkü kizlarrrrr bir kadinin düsmani her zaman hemcinsidir kötükedihüso bir erkegin her zaman daha özgür,her an yaninda olan,gözünün önünde olan kadinlar dikkatini elbette daha cok cekecektir...üzmek icin demiyorum canim ama tedbiri elden birakma derim...
allah ayirmaya calisan,fesat,yuva yikan kadinlarin serrinden bizi korusun :Saruboceq:

Ne kadar oldu seni aramıyo...arar bence seviyosa araması lazım

merhaba arkadaşım.ilgine çok teşekkür ediyorum.demek senin durumun da bena benziyor.peki sen nasıl davrandın erkek arkadaşına?bu arada 15 gün oldu canım.aramadı bende aramıyorum.ama kime söylesem böyle böyle oldu diye,öyle şey olmaz diyo.buradaki arkadaşların çoğu da öyle dedi.yani bir erkeğin eğer kız arkadaşı varsa ve ben seninle evlenmeyi düşünüyorum diyorsa biraz davranışlarına dikkat etmeli diye düşünüyorum.ama benim arkadaşım böyle düşünmüyo demekki.gayet rahat.belkide benim onu bırakacağımı düşünmüyodur.o beni bırakmaz falan diuodur.belkide o nedenle böyle rahat.ama buşekilde nereye kadar.hep altab alan taraf ben oluyorum.bu defa almadım alttan ve hala aramadı.neden böyle yapıyosun kıskançlık yüzünden böyle davranma bile demedi.seni tanımam 2 seneme mal oldu dedi bana.neymiş fesatmışım.allahtan ergeç olsada tanımışım seni yoksa birömür boyu çekecektim dedi bana.bütün bunları düşününce kendime yeter artık üzülme diyorum.sana değer vermemiş diyorum.ama ben onu sevdim.unutmak kolay değil ki.

boncuk canım üzülme hiç değmez.inan bana aramaması senin için en hayırlısıdır.bunu zamanla anlayacaksın.daha çok gençsin rabbim seni hakeden birini mutlaka karşına çıkartacaktır.bence o insan seni hiç haketmemiş.sakın kendini üzme güzelim. boşver belki bunları söylemek kolay diyorsun ama ne evliler çocuklular ayrılıyor.sen allahın sevgili kuluymuşsun ki erken kurtuldun diyorum.bana düşmez belki ama sakın dönme güzelim ararsa sakın taviz vermeyoksa daha fazla üzülürsün. haddimi aştıysam kusura bakma canım kendine iyi bak :teselli:

aldatır mı
aldatmaz mı
bunun cevabını senden iyi bilen kimse olmaz
ama bu devirde -özelllikle ilişkisi olmayan- bazı bayan tehlike çanları nedense devamlı evli,nişanlı yada beraberliği olanlar için çalıyor. kıskanmak doğal bir durum. o bunu neden bu kadar abartmış sana kızacağına neden anlatma yoluna gitmemiş bilmiyorulm. (daha önce çok bunaltp böyle şeyler yaşattıysan enişteye bilemem ama bu denli tepkisizlikte bence hoş değil!)
aldamak dediğim gibi ciddi bir şey,o konuda bir yorum yapamam ama senin gönlünü almak için çabalamaması üzücü.
bence yaptığın şey dozunda olduğu sürece sorun teşkil etmez. ayrıca erkeğin nefsine güven olmamalı. şeytan azapta gerek:)

merhaba arkadaşım.ilgine çok teşekkür ediyorum.demek senin durumun da bena benziyor.peki sen nasıl davrandın erkek arkadaşına?bu arada 15 gün oldu canım.aramadı bende aramıyorum.ama kime söylesem böyle böyle oldu diye,öyle şey olmaz diyo.buradaki arkadaşların çoğu da öyle dedi.yani bir erkeğin eğer kız arkadaşı varsa ve ben seninle evlenmeyi düşünüyorum diyorsa biraz davranışlarına dikkat etmeli diye düşünüyorum.ama benim arkadaşım böyle düşünmüyo demekki.gayet rahat.belkide benim onu bırakacağımı düşünmüyodur.o beni bırakmaz falan diuodur.belkide o nedenle böyle rahat.ama buşekilde nereye kadar.hep altab alan taraf ben oluyorum.bu defa almadım alttan ve hala aramadı.neden böyle yapıyosun kıskançlık yüzünden böyle davranma bile demedi.seni tanımam 2 seneme mal oldu dedi bana.neymiş fesatmışım.allahtan ergeç olsada tanımışım seni yoksa birömür boyu çekecektim dedi bana.bütün bunları düşününce kendime yeter artık üzülme diyorum.sana değer vermemiş diyorum.ama ben onu sevdim.unutmak kolay değil ki.

canım yaa sana böle şeyler söylemişse bence aramasını pek beklememelisin yaa :1no2: ya benzer bi olayı ben de yaşıyorum 3 haftadır o kadar sinirim bozukki anlatamam. Benim de burda biyerlerde bi başlığım vardı bununla ilgili. Neyse en sonunda ben de kendimi tutamadım içimden aklımdan ne geçiyorsa söyledim, bu sefer acayip kızdı. Ama o ağlamıştı en son barışmıştık ama yine şartellerim attı o kızla tanışmıyorum bile tanışmak istediğimi söylemiştim, tamam ama ne oldu ki diye sordu, ben de tutamadım kendimi kız hakkında bir sürü şey saydım o anda ipler koptu, 9 gün oldu görüşmedik hiç yüzyüze ama msnde tlfda falan her gün arasıra, eskisi gibi olmasa da görüşüyoruz. Yarın için de buluşmayı teklif etti. Bilmiyorum ya nasıl davranacağımı ben de, ama o kızla görüşmesini hiç içime sindiremiyorum :1no2: :kızgın: hiç buluşmadılar ama gecenin bir köründe kız mesaj atıp halini hatrını soruyor. Bir de 'patates' diyor benim sevgilime :kızgın: lakap takmış hanım! :mymeka: o kız yüzünden benimle kopma noktasına kadar geldi ya bunu hazmedemiyorum ben. Halbuki ben 'onunla görüşmeyeceksin' diye kota koymaya da çalışmadım, sadece samimiyetlerinden rahatsız olduğumu söyledim ve araya mesafe koymasının gerektiğini söyledim. Buna rağmen bana 'ben köpek değilim tasma takıp istediğin yere götüremezsin' diye bir cümle bile sarfetti ya senağlama Ama ben inanıyorum ki o şıllık bi sevgili bulsun bak benimkini hiç arayıp soracak mı, o zaman görücem ben beyefendiyi!!!! çok aptal bu erkekler ya çokkk!!!! :eek:klava:

evet canım erkekler malesef böyle:çok üzgünüm:ama birazda biz yapıyoruz bunları böyle...
biz onlara sevgimizi,saygımızı ,sadakatimizi gösterdikçe onlar tamam nasılsa bana ölüp bitiyo bakıyo yakınındaki kız arkadaşındanda var oo deyme onun koltukları kabarıyo bakıyo sen daha muhafezekar bi aile ona bakıyo etrafında ona ilgi duyan bayanlar rahat istediğini yaşayabilme özgürlüğü var onlara yöneliyo ama senin kıymetinide o etraftaki zevkler bitince gerçek sevgisiz kalınca ortaya çıkıyo boşver üzülmene değmez canımcım:1hug:

canım yaa sana böle şeyler söylemişse bence aramasını pek beklememelisin yaa :1no2: ya benzer bi olayı ben de yaşıyorum 3 haftadır o kadar sinirim bozukki anlatamam. Benim de burda biyerlerde bi başlığım vardı bununla ilgili. Neyse en sonunda ben de kendimi tutamadım içimden aklımdan ne geçiyorsa söyledim, bu sefer acayip kızdı. Ama o ağlamıştı en son barışmıştık ama yine şartellerim attı o kızla tanışmıyorum bile tanışmak istediğimi söylemiştim, tamam ama ne oldu ki diye sordu, ben de tutamadım kendimi kız hakkında bir sürü şey saydım o anda ipler koptu, 9 gün oldu görüşmedik hiç yüzyüze ama msnde tlfda falan her gün arasıra, eskisi gibi olmasa da görüşüyoruz. Yarın için de buluşmayı teklif etti. Bilmiyorum ya nasıl davranacağımı ben de, ama o kızla görüşmesini hiç içime sindiremiyorum :1no2: :kızgın: hiç buluşmadılar ama gecenin bir köründe kız mesaj atıp halini hatrını soruyor. Bir de 'patates' diyor benim sevgilime :kızgın: lakap takmış hanım! :mymeka: o kız yüzünden benimle kopma noktasına kadar geldi ya bunu hazmedemiyorum ben. Halbuki ben 'onunla görüşmeyeceksin' diye kota koymaya da çalışmadım, sadece samimiyetlerinden rahatsız olduğumu söyledim ve araya mesafe koymasının gerektiğini söyledim. Buna rağmen bana 'ben köpek değilim tasma takıp istediğin yere götüremezsin' diye bir cümle bile sarfetti ya senağlama Ama ben inanıyorum ki o şıllık bi sevgili bulsun bak benimkini hiç arayıp soracak mı, o zaman görücem ben beyefendiyi!!!! çok aptal bu erkekler ya çokkk!!!! :eek:klava:

evet arkadaşım senin durumunda benimkine benziyor.hayır bir arkadaş için insan sevdiğinden vazgeçermi.valla ben arkadaşımdan vazgereim yani.ama işte karşı taraf anlamıyor.

kızlar dün msn ye girdim.o da ordaydı. son bir şans versem ya yine aynısı olursa ki olacak biliyorum yazdı.ben hiçbişey yazmadım.hala kendi davranışının haklı olduğuna inanıyor demekki.son bir şans vereyim diyor.gece uzun bir mektup yazdım ona ve mailine attım.geçmişte yaşadıklarımızı,onunda beni kıskandığı zamanları,benim onu sevdiğim için kıskandığımı falan yazdım.ama kendime güvenemiyorum dedim.banada yine aynısı olacak gibi geliyor dedim.biryere gitmek istediğinde onlarla ben istemiycem ve yine tartışma yaşıycaz dedim.bakalım ne olacak?

Eğer aralarında bir şey yoktuysa bile şimdi senin bu şekilde çekip gitmenle olacaktır canım.
Ellerinle sunmuşsun sevgilini. Geçmiş olsun.

gerildim resmen sevdigin insan icin birinci sirada olmak gerekmezmi bence arkadasin senin sevginden emin elde keklik gibi goruyor seni sevgini bosa telef etme seni hakkedecek bence baska bir insan var olmaz degil neler unutuluyor ne asklar bitiyor sevgini seni gercekten hakedecek biri icin harca ozaman daha mutlu ve huzurlu olacaksin insan acaba simdi nerde ne yapiyor kiminle sorulari yuzunden hayati kendine zehir ediyor kendini toparla ve gercekten karar ver cok seviyorsun ama mutlu degilsin evlensen desek o insan degismeyecek hep oyle veya dahada kirici olacak bence zaman ucup gidiyor ve kadinlarin her zaman acilara mutsuzlaga karsi verdigi savas kaliyor kendini uzme
kiz bence arkadasina karsi ciddi bisey hissetmiyor eger kiz onu isteseydi arkadasin o kiz icin keklik gibime geldi bir kiz sevdigini paylasamaz degilmi?

kızlar dün msn ye girdim.o da ordaydı. son bir şans versem ya yine aynısı olursa ki olacak biliyorum yazdı.ben hiçbişey yazmadım.hala kendi davranışının haklı olduğuna inanıyor demekki.son bir şans vereyim diyor.gece uzun bir mektup yazdım ona ve mailine attım.geçmişte yaşadıklarımızı,onunda beni kıskandığı zamanları,benim onu sevdiğim için kıskandığımı falan yazdım.ama kendime güvenemiyorum dedim.banada yine aynısı olacak gibi geliyor dedim.biryere gitmek istediğinde onlarla ben istemiycem ve yine tartışma yaşıycaz dedim.bakalım ne olacak?

cevap gelmedi mi canım mailine?

hayır henüz cevap gelmedi.bilmem belkide yazmaz biş.çünkü ben mailde ben kendime güvenemiyorum yine aynısı olacak gibime geliyor yazdım.

X