acaba aldatılıyor muyum?

kendince kendini haklı buluyor.beni çok kötü biri olarak görüyor.oysaki benim tek kabahatim onu sevmek ve kıskanmak.sevdiğimi tabiki korumak isteyeceğim.ama o beni suçluyo.ben sana arkadaşım olduğunu söylüyorum ama sen hala üsteliyosun ltından bişi arıyosun diyodur

aldatılıyosun bencebenneyaptımki o kızdan yüz buluyor seni fazla tınmıyor
belki aralarında bu konuda hiç bişey konuşmadılar ama kesin elektrik var
çocuk gönül eğlendiriyo kız da egosunu tatmin ediyo Çok üzgünüm çoook
sen de arıza çıkarıyosun(onlara göre) çocuk sinirleniyo rahatını bozuyosun çünkü:mymeka:
deymez biliyo musun hiç deymez iğrenç bi durum ya iğrenç bi kişilikkötükedihüso
kurtar kendini onlardan bencea.s.

kendince kendini haklı buluyor.beni çok kötü biri olarak görüyor.oysaki benim tek kabahatim onu sevmek ve kıskanmak.sevdiğimi tabiki korumak isteyeceğim.ama o beni suçluyo.ben sana arkadaşım olduğunu söylüyorum ama sen hala üsteliyosun ltından bişi arıyosun diyodur

neden kötü görüyo
rahatını bozuyosun çünkü
sesini çıkarmasan bi senle bi onla ooh
deymez ya bırak hiç üzülme
şu ihtimal de var aradan zaman geçince bi bakmışsın bunların ikisi sevgili olmuş
dediğim gibi kurtar kendini
çok sinirlendim yaa:kızgın:

neden kötü görüyo
rahatını bozuyosun çünkü
sesini çıkarmasan bi senle bi onla ooh
deymez ya bırak hiç üzülme
şu ihtimal de var aradan zaman geçince bi bakmışsın bunların ikisi sevgili olmuş
dediğim gibi kurtar kendini
çok sinirlendim yaa:kızgın:

üfff arkadaşım.eğer bunlar sevgili olursa çok üzülürüm yaaaaaaaa.annemde diyorki devamlı yan yana olan insanlarda elektrik oluşur zamanla diyo.belki ilerde çıkabilirlerde diyo.aynı senin dediklerini söylüyo.üfffff yaaaaaaaaa.kendimi çok kötü hissediyorum.

kötü hissedesin diye söylemiyorum güzelim farkına var boşuna üzülme diye söylüyorum
benim de vardı böyle hem de kız benim arkadaşımdı.
hissettim (kadınların hisleri kuvvetli biliyosun) başka bi nedenden ayrıldım ama sonuçta bitti
5 senelikti bi anda bitti
iyiki de bitmiş
ayrıldıktan sonra o arkadaşıma asılmış falan..
inan hiç tınmadım deymez çünkü kurtulduğum için sevindim
tabi ilk başlarda bi şaşırıyosun ama geçiyo
ne hissediyosan odur yani aldatıyomu seni gerçekten seviyomu sen hissedersin

herşey düzelir üzme kendini
değerlisin sen duyguların var çünkü
bak şimdi çok şükür adam gibi biriyleyim
onunla kıyas bile yapılamaz yani
Allah karşına seni hakeden birilerini çıkarır merak etme dua et sen
hakkında hayırlısı olsun
bence doğrularının peşinden git kendine saygını kaybetmezsin

dayanamadım artık yaa kızım saf olma. erkek arkadaşının kıza karşı bişeyi olmasa bile kızın vardır. erkekler biraz saf bu durumu farketmezler hemen. anlatmaya çalışıncada sen suçlu olursun. aynı durum benm başıma geldi. sevgilime anlatana kadar atı alan üsküdarı geçiyodu az daha.biçok kez kopma noktasına geldik ama. sabır. bence bian önce işe koyul. sende inadından vazgeçme.o kızla görüşmemeye başlayana kadar devam et. elinden geleni yap. kararlı olduğunu anlasın. seni seviyorsa herşeyi kabul eder zaten.

Sinekte küçük ama mide bulandırıyor işte.
Eğe üzerinde durmuyor ve kaçamak cevaplarda vermişse huylanmakta haklı olabilirisn.
Unutma tekrar barışsanız bile yıllar geçsede bu güvensizlik devam eder.
Bana öyle geldiki arkadaşın o kızla vakit geçirmekten zevk alıyor buda aldatılma sayılırmı bilemiyorum

canım bir kere ayrılık ile ilgili mesajına cevap dahi vermemesi ve o kızla beraberken saka yapıyorsun galiba deyip telefonu kapatması sana gercek anlamada deger vermediğini gosterir. inan bana bir gün sana hakettigin degeri ve sevgiyi verecek birini bulacaksın ve bu ilişkin ne kadar erken bittiyse o kadar iyi olmus. sakın üzülme ve geri dönme cünkü asla daha fazlasını bulamazsın seninle vakit ecirmek yerişne onunla geciriyorsa bırak ister arkadas ister sevgili olsunlar hiiiçç kendini üzme inan bana ileride ne kadar sanslıymısım diyeceksina.s

bn nasıl bi iştir anlamadım anladığıma göre sen başka biyerde o başka biyerde çalışıo ama o senden çok o kızla beraber ...neden o kız ortak ark. değilde sadece erkek arkadaşının arkadaşı .....senin böyle bi durumun olsaydı o buna nasıl bakardı acaba?? bide sensiz biyerlere gitmek ne oluyo bide bi kızla :eek:klava: bn olsam gelemezdim böyle şeylere :1closedeyes::1closedeyes: seni aramıyosa sende onu arama derim değermi gözyaşlarına hiç :kızgın::kızgın:

bide kendinizi o kızın yerine koyupta düşünün..
benimde çok sevdiğim boş kaldığımız heran birlikte bişeyler yaptıgımız hiç olmadı gidip biyerde dertleştiğim bi arkadaşım var..
arkadaştan öte kardeş gibiyiz artık..
şimdi onun sevgilisi var yine onunla ilgili sorunlarını da benimle paylaşır fikirlerime önem verir..
eskisi gibi olmasada yine beraber biyerlere gider dertleşiriz..
kız arkadaşıylada tanıştım fakat arkadaşımla çok samimi oldugumuz için sanırım biraz ısınamadı bana..
Şİmdi benimle görüşmesini istemediğini biliyorum fakat bunca yaşanmışlıkların arkadaşlığımızın üstünü kapatması mümkün değil buna benden önce arkadaşım izin vermez.. Buda ona değer vermediğini değil arkadaşlığımızı ne kadar önemsediğini gösterir..
Bunu ona zorda olsa kabullendirdi ve şuan çok mutlular.. Onlar mutlu olduğu için bende çok mutluyum..
Sevgilinizde sizden böyle bi anlayış beklemiş sanırım.. Eğer düşündüğünüz gibi bi birliktelikleri olmuş olsaydı bitiren o olurdu ilişkinizi.. Arkadaşının ona ilgisi varsada yolunu açmış olmuşsunuz bu şekilde davranarak.. Öfkeyle kalkmanın zararını yaşıyosunuz bence şuan..

bide kendinizi o kızın yerine koyupta düşünün..
benimde çok sevdiğim boş kaldığımız heran birlikte bişeyler yaptıgımız hiç olmadı gidip biyerde dertleştiğim bi arkadaşım var..
arkadaştan öte kardeş gibiyiz artık..
şimdi onun sevgilisi var yine onunla ilgili sorunlarını da benimle paylaşır fikirlerime önem verir..
eskisi gibi olmasada yine beraber biyerlere gider dertleşiriz..
kız arkadaşıylada tanıştım fakat arkadaşımla çok samimi oldugumuz için sanırım biraz ısınamadı bana..
Şİmdi benimle görüşmesini istemediğini biliyorum fakat bunca yaşanmışlıkların arkadaşlığımızın üstünü kapatması mümkün değil buna benden önce arkadaşım izin vermez.. Buda ona değer vermediğini değil arkadaşlığımızı ne kadar önemsediğini gösterir..
Bunu ona zorda olsa kabullendirdi ve şuan çok mutlular.. Onlar mutlu olduğu için bende çok mutluyum..
Sevgilinizde sizden böyle bi anlayış beklemiş sanırım.. Eğer düşündüğünüz gibi bi birliktelikleri olmuş olsaydı bitiren o olurdu ilişkinizi.. Arkadaşının ona ilgisi varsada yolunu açmış olmuşsunuz bu şekilde davranarak.. Öfkeyle kalkmanın zararını yaşıyosunuz bence şuan..

ama arkadaşım her insan kıskanır yani.ya ikimizi birden idare ediyorsa?kendisi sadece arkadaşız diyo ama onunla bişeyler yapmaktan zevk alıyor demekki.ben aldatıldığımı nasıl anlayabilirim ki?sonuçta ben avrupa yakasındayım o asya yakasında oturuyo.kızda o tarafta oturuyo.benim onları takip etme gibi bi durumumda olamaz.yani benim durumum vahim arkadaşlar.ama tabiki senin dediğin gibi bende şuanda aralarında bişey olmadığını düşünüyorum.çünkü olsaydı beni tanıştırmazdı ve resimleri o kadar rahat göstermezdi.ama yinede o kızla vakit geçirmekten zevk alması beni deli ediyo

kızlar acaba beni özledinmi diye bir mesaj atsammı?ne dersiniz?kendisi hala aramadı ya.merak da ediyorum acaba mesaj atsam cevap atarmı diye.

bence beni özledin mi diye msj atma hayır özlemedim diye mi döncek... çok msj atmak istiyorsan merak ediyorsan nbr nasılsın de... hem msj atıyım mı diyorsun merak ediyorsun o zaman savaş belki gerçekten arkadaşıdır kızla daha samimi ol ne biliyim pes etme. sen bu çocuğu seviyorsunnn savaşş derimmm ...

bencede seni aldatıo gibi me gelio benim erkek arkadşışmın kız arkadaşları vardı bi gün telefonla konuşuyrz diğer arkadaşlrı da var kız aşkıma hadi ahmet gidelim dedi ve bi cıngar cıkarttım şuan 3 yıldr o kızla görüşmüo ben inanmıyrm kızla erkek arkadşlık olayına ve kesinlikle mudahale etmek gerkio arkadaşının fazla üzerine düşme kendini de üzme bakalım zamnala anlaşılır zaten

bence beni özledin mi diye msj atma hayır özlemedim diye mi döncek... çok msj atmak istiyorsan merak ediyorsan nbr nasılsın de... hem msj atıyım mı diyorsun merak ediyorsun o zaman savaş belki gerçekten arkadaşıdır kızla daha samimi ol ne biliyim pes etme. sen bu çocuğu seviyorsunnn savaşş derimmm ...

ya arkadaşım.çok seviyorum onu.ama arkadaşlarıyla bu kadar samimi olmasını istemiyorum.fakat bunu ona anlatamıyorum.anlamak istemiyor.ben şimdi msaj atsam ne yazıcam?en son msn sine gitmiştim hatta burda anlattım olayı.ben gittim msn sine ilk tanıştığımız gün geldi aklıma falan dedim o da zaten senin aklın gel git dedi.aslında o da haklı kendi çapıda.hem ayrılık mesajı yazıyosun hemde gene geliyosun demeye getirdi aslında.ama napiyim yapamıyorum onsuz.o gün biraz konuştuk nette.ben ona dedimki biz konuşamadığımız için sorun yaşıyoruz dedim.o da bana psikolog edasıyla konuşma falan dedi.yani gene dinlemek istemedi beni.ben şimdi ilk adımı ondan bekliyorum ama gelmiyo ne yazıkki.yani msj atarım atmasına ama korkuyorum.beni fesat olarak görüyor.üfffffbenim iş iyice çıkmaza girdi anlıycağın

benim sana diyeceğim şu...
bu tür arkadaşlıklar zamanla yerini duygusallığa bırakır. ve anlattığına göre çok fazla zaman geçiriyorlar beraber. aslında bi yandan ayrılmakla iyi yapmışsın, güvenmediğin bi insanla nereye kadar gider ki...
zamanla izle ve gör aldatılmış mı aldatılmamışmısın

X