Ablayla surekli tartismak

Aynen uzaktayken kiymetliydik yakina gelince oldu boyle napalim kimsemiz yok birbirimizden baska dedik birbirimizi yiyoruz simdide aslinda cok uzuluyorum duzelsin istiyorum bide bizim kucugumuz var oda evli ayni sehirdeyiz ama o biraz uzakta oturuyo onla ikimiz oyle degiliz mesela
Benim bu kadar alıngan ablam olsa aynı sitede oturmam. Sık sık eşleri bir araya getirmeyin ki yüzgöz olunmasın.
Onlar cok iyi anlasiyolar aslinda bizde sknti var bizim yuzumuzden tabi aralari bozulur diye korkmuyo degilim ama mecburuz ise beraber gidip geliyoruz
Ablan biraz alingan ,bir psikologla gorussun ,sahsi algiliyor cok meseleleri
Oylemi dersiniz ben abartiyorum diyorum bazen ama kiyamiyorumda ona ama cok kiziyorum

Hic uzulmuyomusunuz ben cok uzuluyorum kuskende sonra barisiyoruz ama icinde kotuluk olmadigina eminim ben ama neden boyleyiz cozemedim hic
ne kadar az göürşürsen o kadar kafan rahat eder ,

Mecburum ise beraber gidip geliyoruz akrabalar geliyo yine beraber bi yere gidiyoruz yine beraber cagirmazsan alinabilir

Mesafe her zaman iyidir.
Kardeş dahi olsanız.

Umarım bir çözüm bulursunuz.

Mesafe her zaman iyidir.
Kardeş dahi olsanız.

Umarım bir çözüm bulursunuz.
Peki benim simdi ne yapmam lazim arama ona hissetirmeden nasil mesafe koyabilirim kirmakta istemiyorum enisteme dedim bigun yine kavgaliyiz eniste barissak bile biraz gorusmeyelim gidelim falan dediginde yorgunum isim var diye bahane uydur birbirimizi ozleyelim ablsmla dedim enistemde cok kiyimsiz dayanamazsiniz siz 2 gun gorusmeyince dedi bi daha da yanlis anlamasin diye bisey demedim benim esim aslinda cok bozuluyo bunu iyi gunumuzde ablama soylesem yine yanlis anliyo

Sizin anlasamama sebebiniz neydi acaba ozel.olmazsa
kıskançlık; olduğu için en sonunda iletişimimi kestim... anneme gittiğim de ablam gelmez... ablam geldiğinde ben gitmem... karşılaşmayız yani... 2 sene böyleyiz...

Ay yinede kotu ya ne bilim
ee ne yapalım sürekli tartışamam ben..nereye kadar.. şuan iyi olmaya çabalıyo.. ama insanın içi soğumuyor, yaptıklarından...belli mi olur belki konuşuruz... benim gibi olmayın tabi ki de.. et tırnaktan ayrılmaz..

Daha dün ablamla ciddi kavga ettik disardaydik arabaya bindik o bana ben ona neymiş ben onun beğendiği elbiseye çirkin demişim ona hiç bişey yakistirmiyomusum oy dağlar Didim git al bana ne,fikrimi sordun güzel değil dedim onu evine biraktim nasıl sınırlı nasıl bağırıyor bende bağırdım tam sokak kavgasiydi,bugün yine beraberdik o kavgayi duyan bir daha yüz yüze gelmez bunlar derdi. Bugünde dünün aksine bi o kadar eğlendik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…