Ablası gibi görünüyorsun

İyide kilo yaşından büyük gösterir insanı. Dezavantajlı olan o olmalı

Öküz!

Seviyorsaniz birbirinizi bence hic takilmayin boyle şeylere gerçekten siz birbirinize olan sevginize bakin. İnsanların ne dediklerine kulak asmayin ve bu yüzden hayattan kopmayin birlikteliğinizi doya doya yaşayın

Tesadufe bak daha demin yağmur atacanla pınar altuğnun roportajına denk geldim, kadın kaç yaş büyük olduğu halde ne kadar yaşı hic sıkıntı etmemişler bu zamana kadar aralarında çokta mutlular, sevgililik dönemlerinde ne yorumlar yapılmış ohoo bilseniz hiç birine de kulak asmamışlar belli.
şimdi örnek biraz fazla mı oldu bilemedim ama 2 yaşı da kafanıza takmayın birde cok geleceğe yönelik dusunuyosunuz bunu da yapmayın.

O abinin size âşık olma ihtimali varmı??

Genelde böyle tipler gizli gizli ulaşamayacağını düşündüğü kadına ters atak yapabilir.. Kaç yaa büyük sizden ?

Bu abi yaratığı kaç yaşında acaba? Keşke deseydiniz "ooh çıtırı kaptım işte sen kendi derdine yan"
Erkekler kardeşi bırak kızları gibi duranlarla sevgili olsunlar ama kadınlar her daim partnerlerinden genç gözükmek zorunda olsun? Yok yeaa
Bu arada abi yaratığı sizi sevgilinizden kıskanıyor da olabilir

8 yaş yok muydu sanki onların aralarinda? Millet 20 yas varmis gibi tepki veriyor da.

8 yaş yok muydu sanki onların aralarinda? Millet 20 yas varmis gibi tepki veriyor da.
sanırsam 10 yaş var ama katılıyorum size, 20 bile olsa asla etkilemezmiş aşklarını belli, açıkcası bunun enerjisini videodan bile hissettiriyorlar, galiba yağmur bey cok daha kucuk göründüğü için arkadas cevrelerınden bile ciddi tepkiye maruz kalmıslar zamanında.. millet olarak her konuda söz hakkına sahip olduğumuzu sanıyoruz ya keske herseye burnunu sokan insanlara şöyle guzelce bi tepki verip bozsakta belki utanıp daha da seslerini çıkarmazlar, konu sahibine de böyle gereksizin teki denk gelmiş asla kulak asılacak moral bozulacak sey değil

Esimle aramizda 8 yas var adam utanmasa benden genc duracak.Seni oyle iyi anliyorumki.Kendini sevmemekle ilgili bir durum bu karsindakiyle ilgili degil.Ben
2 cocuktan sonr baya kilo aldim kendimi begenmiyorum.Durup durup alnimda mimik kirisikliklarina bakiyorum.Neden zayiflayamadim diye kendimi yiyorum.Ama bende farkindayim kendimi bi sevmeyi becersem hersey degisicek.Onemli olan ozguvenin olmasi.Bunu yerine getirmek icin ugras.Spor yap yuz yogasina basla kendine iyi bak sev gerisi inan umrunda olmayacak.Bu dediklerimi kendimde yapmaliyim.

Eşim benden 2 yaş buyuk..ama gelin gorunki yasinı hiç ama hiç göstermiyor. Görseniz 19 yaşinda falan sanırsinız. Ben ise gayet yaşimı gösteren biriyim. Albir ara takilir gibi oldum.sonra dert etmemeye başladım. Kendimi guzel buluyorum. Siz de kendinize estetik değil ama giydiginizi sacinizi basinizi işte begenerek yapin, kendi ozguveninizi artirın. O adam da halt yemiş patavatsız.

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Beni kendime getirdi. Ben ilişkimde mutluysam başka kimseye laf düşmez bundan emin oldum. Yorumları tek tek alıntılamadım ama toplu cevap vereyim. Ablası gibi göründüğümü düşünmüyorum. Biraz olgun kalıyor olabilirim. Önceden kiloluydum 81 kiloydum şimdi 66 oldum diyet ve sporla. Kendimi beğeniyorum, yüzümü güzel buluyorum :)
Ve evet buraya yazmadım ama arkadaş Biraz genç mi diyen olmuştu bana. Ben çıtır seviyorum demiştim. İmada bulunan olursa böyle diyorum.
O abinin sana ilgisi mi var veya kıskanıyor mu diyenler olmuş ama öyle bir durum olduğunu sanmıyorum. Tamamen boşboğazlık etti.
Son olarak iyi ki varsınız

İnsanların ne sandığı değil ,sizin ne düşündüğünüz önemli bence ..İnsanlar her şekilde konuşur.Demek ki siz de içten içe bunu dert etmişsiniz ve bu konuda hassassınız.Bence dış görünüş hiççç önemli değil ki sizin yaş farkı da öyle abartılacak bir fark değil.Bana sorarsanız siz önce kendi içinizde bunu aşın .Sonra da sizin hayatınız hakkında bu kadar rahat yorum yapabilen insanlara durmaları gerektiği yeri nazikçe gösterin derim

Çok teşekkür ederim ♥

Başkasını boşverinde kendi takıntınızı yenmek için yollar arayın.
Bir arkadaşımda kendinde küçük biriyle evlendi, takıntılarıyla beraber.
Şimdi inanılmaz boyutta takıntıları, konuşmaları...
İnsanların sohbet edesi gelmiyor o derece diyeyim. Sürekli evde eşinin sözünün geçtiğini, kendisinin pasif kaldığını iddia edip ispatlamaya çalışıyor mesela. Ne gerek var ki? Evdeki durumdan bize ne ki?

hadsiz insan sayısının nüfusa oranı niye bu kadar çok ya!
ağzının payını verin lütfen.
kızı yaşındakiyle çıkınca "erkek yapar", 2 yaş olunca abla gibi mi oluyor.
seviyor seviliyorsanız etraftaki hadsizleri sessize alın, devam

Aman takma bende esimden 2 yaş büyüğüm ilk evlendiğimizde çok yakışıklıydı şimdi çöktü yaş farkı sorun olmadi hiç bizde bende misyonumdur aşk varsa yasin önemi sıfır rahat ol

kendinle gurur duy. fistik gibi tombalak ve kendinden iki yas kucuk biriyle sevgilisin. asil sevgilin rahatsiz oluyodur kendi goruntusunden. sen hep ayni kalacaksin ama sevgilin anca 30 yaslarinda biraz daha buyuk gosterecek. erkeklerde boyle

İnsanların bu had bilmezliği beni delirtiyor gerçekten. Hiç canını sıkma görmedim etmedim seni ama bence fıstık gibide hatunsun aldım o enerjiyi ben senden. Teselli olsun diye demiyorum. İnsanlar bazen bazı şeylerin tersini söyler fesatlıklarından. Sevgilinede yüklenme, o seni oldugun gibi kabul etmiş sen de onu. Mutlu olmaya bakın çünkü insanlar hep konuşur.

Başkalarının ne dediğini çok umursamayın mutluysanız mutluluğunuza bakın sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…